Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 10:24:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 259959 пъти)
 
mielle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #315 -: април 05, 2011, 12:43:20 »

и аз имам голяяяяяяяям проблем sad
вчера, шивачката, която познавам от 5 години, наела съм я още януари месец, купих си плат според нейните съвети и изисквания, взе ми мерки и започна да я крои и ми каза "обади се след първи за първа проба"....та, вчера ме уведоми, че всъщност няма да ми шие роклята и да съм си търсила друг. и на всичкото отгоре въобще не я е и почвала, защото просто си чакала и не знаела дали ще може да я довърши cray
сега, 2 месеца преди сватбата съм с платове за 260 лева, с модел на рокля и без шивачка...направо не знам какво да правя cray
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #316 -: април 05, 2011, 13:00:45 »

Здравейте, момичета! Влюбена съм в две рокли - едната е на Maggie Sottero - Leoni, a другата е на Colet. Прикачвам ви ги една по една, защото не мога да разбера как става едновременно, за което се извинявам предварително.
 Ето тази е на Maggie Sottero


* gift-Wedding-Jewelry-Sets-for-Necklace-Earrings_3499327_0_bak.jpg (37.98 KB, 387x515 - видяно 407 пъти.)
« Последна редакция: април 05, 2011, 13:04:32 от katerinciq » Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #317 -: април 05, 2011, 13:05:56 »

Ето я и другата, която ми е по-големият фаворит.
 Свързах се с представителството на Maggie Sottero в България, но цената, която получих от тях беше изумителна  Oh my .... Някой има ли представа, къде мога да намеря  колекцията на Colet в България.
Благодаря Ви!


* 180563_497620195447_180166525447_6678554_6291488_n.jpg (28.75 KB, 407x466 - видяно 425 пъти.)
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #318 -: април 05, 2011, 13:31:10 »

 katerinciq, като питаш за Colet, имаш предвид тази марка, която е част от Nicole Spose Fashion Group, нали? Моята рокля е от тях, от колекция Alessandra R(май всяка си е и отделна марка, не съм много сигурна). Преди година търсейки тяхно представителство в България, ми попадна, че могат да бъдат закупени от Shu Shi-София. Поне така пишеше на сайта на Nicole Spose.
http://www.nicolespose.it/en/home
 В началото на миналата година техни модели имаше в Сватбен център София(от където взех моята рокля), но за сега не знам  pardon
 А като ориентир за цените им опитай да провериш на сайтовете на бутици и магазини за сватбени рокли в другите страни. В България миналата година цените нямаха драстична разлика.
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #319 -: април 05, 2011, 13:57:26 »

Благодаря ти много за съвета, ще се поразровя. good
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #320 -: април 05, 2011, 16:00:46 »

mielle от кой град си, за да можем да ти препоръчаме някого, не се притеснявай ще се оправят нещата, има време още
може би така трябвало да стане за да не ти изхаби само хубавия плат
Активен
mielle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #321 -: април 05, 2011, 16:20:25 »

дано...ама ме притеснява,че почват и баловете и да не ми откажат на повечето места. иначе съм в София
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #322 -: април 06, 2011, 08:34:51 »

Момичета, много ви благодаря за подкрепата!!!  smile Наистина много ме обнадеждихте  smile Със сигурност първо ще проверя какви рокли има във Варна, но мога и до София да отида за 2-3 дни да обикалям да си намеря рокля и вече ако трябва да се правят някакви малки корекции ще се ходи още веднъж до София. Но ще видим може и във Варна да открия, а и в Бургас ще поразгледам, въпреки, че съм чувала че във Варна има по-голям избор. Проблемът обаче е, че все още не знам дали ще изтегляме сватбата. Нещата са доста неясни, а и ситуацията е доста неприятна и няма и как да започнем да питаме какво да правим... ще поизчакаме още малко време, въпреки че ако в крайна сметка ще я правим по-рано, а сега изчакваме времето още повече ще ни притисне  sad Но няма начин... Още веднъж благодаря за подкрепата  smile smile smile
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #323 -: април 06, 2011, 10:46:37 »

Здравей Грация,
Определено от Варна до Асеновград ще ти е много по-близо, отколкото до София да отидеш. Имайки в предвид, че избора в Асеновград е по-голям ,а цените са по-ниски. Аз като ходих там за рокля, имаше много момичета от София дошли да си търсят рокли  Wink
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #324 -: април 06, 2011, 14:46:25 »

Здравей Грация,
Определено от Варна до Асеновград ще ти е много по-близо, отколкото до София да отидеш. Имайки в предвид, че избора в Асеновград е по-голям ,а цените са по-ниски. Аз като ходих там за рокля, имаше много момичета от София дошли да си търсят рокли  Wink

Да права си, но то ако реша да ходя до Асеновград аз и до София ще стигна, щом така или иначе ще бия толкова път до Асеновград... Първо ще започна от Варна и ако там не намеря се насочвам към Асеновград и София  smile smile smile
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: април 07, 2011, 16:53:47 »

Привет на всички от мен smile В тази тема за първи път ще поствам, и май ще започна с маааалкко оплакване и мрънкане. Сватбата е след 3 месеца, а в събота за първи път обикалях по магазините - 2 дена след това ходех като препарирана, за 4 часа успях с бъдещата свекърва да навъртя около 7-8 км. Ама тя е свикнал, а аз...
Та. Вярно за първи път излезнах да гледам рокли, но вече ме обвзе паниката, че няма да намеря нищо sad От сега ми е ясно, че ще се шие по поръчка. Всичко което успях да пробвам беше 44 р-р, а аз с моят 47, приближаващ се до 48 едвам ги нахлузвах. Плюс съм и висока - 182. Роклите в нета се отказах да ги гледам, само ми се плаче като видя тез обработени куклички от снимките, и като се замисля, че аз няма да изглеждам така се разстройвам още повече. Като гледам всичките си имате някакъв тип рокля която търсите, а аз идея си нямам какво ще ми стои добре. Всъщност преди 2-3 години всичко ми стоеше добре, ама сега не е съвсем така. Тип "принцеса" отпада веднага - ще съм огромна като балон; тип "русалка" също не става - наляла съм точно в дупето и имам вече и коремче. Исках да имам и втора, къса рокля, но младоженеца е колкото мен висок и няма да е хубаво да сложа токчета - ще съм по-висока от него, а с равни обувки е бабешко някак си, не е елегантно (с дългата рокля поне не се виждат краката).. Общо взето шаш и паника, лошо настроение ми е гарантирано още докато си мисля че трябва да ходя да търся рокля... само за мен ли е такова мъчение? ;(

Май прекалих с мрънкането..сорри
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #326 -: април 07, 2011, 17:12:08 »

А пробва ли т.нар А-линия?
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #327 -: април 07, 2011, 17:17:33 »

Здравей Pleasure,

Щом имаш 3 месеца до сватбата според мен не трябва да шиеш роклята, а да почнеш да мериш различни модели и вече който модел ти хареса как седи, да го корегираш. С шиенето на рокля рискуваш след като я ушият да не ти хареса или да не ти седи добри, и да нямаш време за нова..

Успех с търсенето  good


п.с. Няма ли да ти е по-спокойно да обикаляш с майкя ти, а не със свекървата за рокля?  smile
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: април 07, 2011, 17:34:35 »

п.с. Няма ли да ти е по-спокойно да обикаляш с майкя ти, а не със свекървата за рокля?  smile
Би било чудесно с майка, но тя е в чужбинаКато гледам ще е си дойде чак за самата сватба. Със свекървата беше инцидентно, иначе сама ще си обикалям..
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: април 07, 2011, 17:35:03 »

А пробва ли т.нар А-линия?
това май не го знам какво е  blush
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines