Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 10:29:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 259965 пъти)
 
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #300 -: април 04, 2011, 10:23:54 »

Моята рокля беше на ,,Аз и Ти,, - ,,Екатерина,, се казваше. Наистина страхотна рокля на страхотна цена,бях си определила бюджет от 450лв. Сърце ни ми даваше за повече пари, все пак родителите ни плащаха сватбата... Мислих си,че за тез пари трудно ще намеря нещо което да ми хареса, но като видях роклите на Аз и Ти... направо  heart наистина страхотни рокли, матириали,изработка... Правят ги за износ, но и тук ги пласират и понеже се происвеждат в Смолян, затова са евтини. Струваше 390лв,което е сравнително малко за такава рокля.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: април 04, 2011, 12:11:30 »

Момичета искам и аз да ви се похваля - в събота ходих за пръв път да пробвам рокли.  danceg yahoo danceg  yahoo Както вече ви казах, няма да си купувам готова, но все пак искам да пробвам модела, към който съм се насочила горе-долу в готов вид как ще ми стои и съм много доволна, защото се харесах с него.
Моделът е на Холидей Сона, колекция Amour, модел Мирела или подобен, защото не го намерих точно него в сайта. Не мога да копирам снимката, но в сайта може да я видите.

След това пробвах и други модели, но този ми седеше най-добре и вече съм 100% решена да си я шия, защото 1400 лв за рокля няма как да дам, а и със сигурност ще си бъде точно моя модел и точно моя размер.  girl_wink danceg

Нямам търпение да дойде време да я облека!!!!
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #302 -: април 04, 2011, 12:23:51 »

Браво, V_e_S_i!!!  Bravo Много е хубаво човек да знае какво иска и как да го постигне! Стискам палци всичко с шиенето да мине перфектно!  good
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #303 -: април 04, 2011, 12:34:01 »

Здравейте момичета, съжалявам за закъснелия отговор, но нямах време.
Sonjq, радвам се за теб, но ако не си на 100 % избрала модел, магазинът се намира на Пиротска 18 точно преди хотела (на Пиротска има един хотел, мисля, че се казва Стара София или Стара София, но не съм сигурна. Има магазин на Виваком от ляво, а от дясно магазин за официални рокли и костюми и ги дели едо коридорче, влизаш в него и булченският е точно зад този с официалните тоалети) Продавачките наистина са много мили и си разбират от работата. Днес ходих отново да премеря роклята заедно с бижутата и да поръчам воал.
katya26 можеш да си намериш прекрасна рокля и за 500 лв. ако искаш отиди до този магазин от където си взех моята, изработиха я за 20 дни, много са гъвкави в съчетаването на 3-4 модела или до някой от тези на Лита (мисля че имат 3- на бул. Сливница, на Мадрит и в Сватбен мол, а във Варна има една друга къща мисля, че беше Емоция.
Иска ми се да ви покажа роклята, но милото се рови тук, за да я види, защото не му я показвам (нали не трябва да я вижда преди сватбата. Вижте тази на Лита в каталог glamour рокля Lili. Мойта е почти същата, но с някои различни елементи, които я правят по- красива. smile
 Offtopic sonjq, моля те кажи как постигна това отслабване. Аз постя и ям самоплодове, зеленчуци и риба- без хляб и нито грам не свалям.
« Последна редакция: април 04, 2011, 13:17:01 от super_bianka » Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #304 -: април 04, 2011, 12:36:39 »

Тiama, честито! В кой магазин гледа?

V_e_S_i
, браво и на теб! Много е важно да добиеш представа как ти стои моделът преди да поръчаш!  Bravo
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #305 -: април 04, 2011, 12:45:15 »

 Offtopic Mariaid, и двете сме много активни в обедната почивка smile

Магазинът е на Пиротска - бутик "Палома". Страшно добро впечатление ми направиха и даже не знам как ще изчакам до края на април, за да я поръчам. Ще видя до кога ще устискам и ако видя, че назрява момента, ще я поръчам smile
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #306 -: април 04, 2011, 13:28:44 »

Момичета здравейте  smile Аз имам много голям проблем. По принцип сватбата ни трябваше да бъде на есен, но поради стечение на обстоятелствата (не съм бременна, друго е и не толкова хубаво), но така или иначе може би ще се наложи да направим сватбата възможно най-бързо! А аз дори не съм пробвала рокли още, харесала съм си модел, знам какво искам, но не знам дали ще успея да я открия за толкова малко време и ако я открия и трябва да се преправя, дали ще ми стигне месец, че дори и по-малко. Моля Ви кажете ми към кого да се обърна, кой от магазините работи за по-кратки срокове? Наистина не знам какво ще правя...  cray
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #307 -: април 04, 2011, 14:27:47 »

grazia_m здравей мила и добре дошла. Не се притеснявай за сароковете. Мисля, че във всеки един магазин за булченски рокли ще могат да ти изработят рокля, но когато става дума за експресна поръчка и цените са различни. Също така не изключвай варианта че можеш да си намериш и готова рокля, която да трябва само да се стесни или скъси. Не се притеснявай. Само, че гледай да си отделиш 1-3 дни за обикаляне колкото се може по- скоро. Аз моята си я намерих за 5 часа. smile Успех и ако имаш някакви въпроси относно организацията ми пиши на ЛС.
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #308 -: април 04, 2011, 14:47:40 »

grazia_m здравей мила и добре дошла. Не се притеснявай за сароковете. Мисля, че във всеки един магазин за булченски рокли ще могат да ти изработят рокля, но когато става дума за експресна поръчка и цените са различни. Също така не изключвай варианта че можеш да си намериш и готова рокля, която да трябва само да се стесни или скъси. Не се притеснявай. Само, че гледай да си отделиш 1-3 дни за обикаляне колкото се може по- скоро. Аз моята си я намерих за 5 часа. smile Успех и ако имаш някакви въпроси относно организацията ми пиши на ЛС.

Много ти благодаря за обнадеждаването super_bianka!!! Аз със сигурност предпочитам да си намеря готова и се надявам да успея, да открия точно това, което искам, но си мислех, че дори и само да се наложи да се стесни или скъси пак ще отнеме доста време! Със сигурност ще си отделя поне 3 дни за обикаляне и ако е необходимо ще доплатя, за да стане по-бързо, стига да може така. Още веднъж благодаря и ако имам други въпроси ще ти пиша  smile smile smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: април 04, 2011, 15:40:46 »

Момичета здравейте  smile Аз имам много голям проблем. По принцип сватбата ни трябваше да бъде на есен, но поради стечение на обстоятелствата (не съм бременна, друго е и не толкова хубаво), но така или иначе може би ще се наложи да направим сватбата възможно най-бързо! А аз дори не съм пробвала рокли още, харесала съм си модел, знам какво искам, но не знам дали ще успея да я открия за толкова малко време и ако я открия и трябва да се преправя, дали ще ми стигне месец, че дори и по-малко. Моля Ви кажете ми към кого да се обърна, кой от магазините работи за по-кратки срокове? Наистина не знам какво ще правя...  cray

Мила, там където аз ще си шия роклята шивачката е известна с това,че шие много бързо рокли, на една приятелка й уши шаферска рокля за 1 ден!!! Колкото и невероятно да звучи е така. Дори някои хора си мислят,че не е добра в шиенето точно поради тази причина, но аз съм  убедена в професионализма й.Ако те интересува, пиши ми. Аз съм от Нови Искър и шивачката е там, мога да те заведа да говориш с нея, ако искаш. А и също до колкото знам не взима скъпо.
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #310 -: април 04, 2011, 17:26:27 »

V_E_S_I проблемът е, че ас съм доста далеч от Нови Искър, от Несебър съм и това ще е проблем, защото за пробите трябва да идвам чак до там. Аз също имам вариант да си ушия рокля при една дизайнерка, която познавам и знам, че ще стане хубава, но винаги съм искала да си купя роклята, защото не знам след като се ушие, дали ще е точно това, което искам. Аз искам да облека нещо, да се харесам и да си го взема... в краен случай обаче, ако не си намеря нищо ще прибегна до втория вариант да си ушия, но искрено се надявам да си намеря готова. Благодаря ти много  smile smile smile
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #311 -: април 04, 2011, 21:42:38 »

grazia_m леле миличка, ти си много далече от нас. Мисля, че в Бургас има доста добър избор на рокли, а ако там не си избереш нищо се разходи и до Варна. Улицата около ритуалната зала е пълна с булченски магазини, също така на бул. Владислав Варненчик има няколко магазина с хубави модели, както и бутик "Емоция" е във Варна и от опит знам, че са експедитивни.
Активен
Minion
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #312 -: април 05, 2011, 00:08:15 »

Харесах я! Край! Само, че като си представя сумата и ... вече гледам по друг начин на нещата. Всички рокли тук са уникални, но моята рокля е деветата.... Искам я! bad sad
http://www.lasposa.info/vestidos-novia/nueva-coleccion-glam/
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: април 05, 2011, 07:43:00 »

grazia_m, съжалявам  - не знаех,че си от Несебър. Искам да ти кажа,че не трябва да се притесняваш - сватби са организирани и за много малко време. А колкото до роклята - сигурна съм,че ще си намериш ТВОЯТА smile Момичетата от района са ти писали за магазините и няма как да не си избереш нещо. А колкото до размера - 100% ще се намери твоя размер или близък, който подлежи на бърза корекция. Успокой се  и всичко ще бъде наред. Желая ти успех и една прекрасна сватба. Чакаме снимки! good good good good
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #314 -: април 05, 2011, 11:27:58 »

Момичетааааа!! Имам си рокля!!! Тоест поръчах си я, но нямам снимка, не мога да ви я покажа, обачее, за мен това е най-красивата рокля, която досега съм видяла, а бая пообиколих!! Много съм щастлива!! И въобще не изглеждам дебела с нея, много добре ме вталява и изглеждам супер, а и ще ми я ушият по мене, така че като си е моят размер ще изглеждам още по-добре сигурно smile  girl_in_love
super_bianka, сега ти видях отговора, мерси много, но аз снощи я поръчах вече, магазина обаче пак е на Пиротска /въпреки, че се бях зарекла да не ходя там!/ Нооо отношението беше страхотно, много съйм доволна, всъщност става въшрос за Палома - Тiama, да не сме се засекли? Аз като мерех в неделя, след мене имаше още една булка, и снощи като поръчвах продавачката ми каза, че и другата булка много си е харесала рокля оттам и че е много щастлива, че ние сме харесали роклите и сме доволни smile Ти в неделя сутринта ли беше там?
grazia_m, не се притеснява, както и другите ти казаха има и експресна поръчка, само че е по-скъпа сигурно, аз като си поръчвах моята от Палома ми казаха, че са имали такъв екстремен случай, в който са ушили роклята за 3 дни smile Така че всичко е възможно! Wink
 Offtopic super_bianka, пращам ти на лични диетата smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines