Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 12:31:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 259995 пъти)
 
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #285 -: април 02, 2011, 12:13:01 »

Роклята, която бях харесала в последствие в модна къща Лита- www.lita-wedding.com, можете да видите в каталога GLAMOUR казва се LILI с код 804, взаимствали сме мотиви и от неяи крайният резултат наистина е  yahoo yahoo yahoo
Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: април 02, 2011, 12:18:43 »

Super_bianka честито за роклята! Извадила си късмет, че си попаднала на точните хора и точния магазин. Някои продавачки са просто ужасно арогантни- могат да ти помрачат прекрасното настроение, свързано с избирането на роклята- най-вълнуващия момент за всяка булка smile
Аз си харесах модел преди повече от месец в интернет и съответно отидох в магазина, чийто е модела. Съответно качество,обслужване- всичко беше на перфектно ниво, роклята ми "заспа" и всички други, които пробвах бледнееха пред нея, но уви цената.......не ми е по джоба. И така реших да помоля някъде да ми я ушият, като направя и леки корекции.Проверих на 4-5 места- цените варираха от 380 до 600лв; на едното място дори жената се опитваше да ми натърти,че съм си избрала много "проста рокля" и се опитваше едва ли не да ме затапи (явно не й бях симпатична), както и да е спрях се на друга булчинска къща с по-добро отношение и добри ценови условия. След около 2 седмици минавам покрай магазина на онази женица, за която модела на роклята ми беше "прост" и гледам как тя е ушила на 95 % същата (само цвета на панделката беше в по- светли тонове), обаче роклята изглежда изключително жалко в сравнение с това, което аз имам в представите си. Така, че не им се връзвай- голяма част от продавачките просто не стават за това място, хубаво е поне, че си попаднала на някои, които са наистина свестни и всеотдайни и вместо да те критикуват и обиждат са се заели с това да направят твоята мечтана рокля!
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: април 02, 2011, 12:26:18 »

Super_bianka, честито за роклята и от мен! Продавачките ни на повечето места са ужасни, заради такива кифли напълно съм се отказала да купувам дрехи от тук, то бива бива арогантност, но тяхната е нещо непоносимо - не знам кога обслужващият персонал ще загрее, че е именно "обслужващ"... Но както и да е - снимай роклята като си я прибереш скоро вкъщи blum
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: април 02, 2011, 13:12:39 »

super_bianka, честито и от мен за роклята, чакаме снимки lol малко  Offtopic споделям мнението на soulless за продавачките в магазините- особено в Асеновград, понеже там влязох в три-четири магазина за булченски рокли, бяха изключително нелюбезни, направо да те откажат да си купиш рокля!!! Това, което споделят момичетата в темата за магазин "Сияна" (Асеновград) е абсолютно вярно- роклите са под всякаква критика, за цена, която е висока за тези платове и изработка, а отношение - нямам думи sad Единствено мога да кажа добри думи за магазина на смолянската модна къща "Аз и ти"- там имаше хубави модели, ненатрапчиво отношение и само там не ми се скараха, че съм от Пловдив и съм дошла в събота да меря рокли smile Успех в търсенето на рокли, аз имам определен модел, който намерих и най-вероятно скоро ще го поръчам  danceg
Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: април 02, 2011, 14:15:42 »

Не мога да си представя как може да работиш в магазин за булчински рокли и аксесоари и да бъдеш толкова кисел, арогантен и пр. ?!На ден влизат не голям брой хора в магазина и повечето наистина са потенциални клиенти, защото не знам човек, който да отива за хляб в магазина и като мине покрай булчинския магазин да влезе-просто за да разгледа, въпреки че сватбата е отминало или нечувано понятие за него/ нея. Хората, които влизат за да си убият времето са изключително малко, така че не виждам кое толкова ги дразни като влезе човек- едва ли не трябва да им се молиш за да си купиш от тях. Жалко е наистина, но е факт- в България много хора тръгват да въртят бизнес без да си имат грам понятие от мениджмънт, етика и т.н.
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #290 -: април 02, 2011, 21:50:45 »

super_bianka, честито!!! Нямам търпение да качиш снимки, ще чакам с интерес, че днес обиколих цяла София и съм и аз на тази вълна..
Амии значи аз съм била винаги 60кг., но последните две три години качих много и станах 95кг.. sad Сега откакто се сгодихме се взех в ръце и свалих 18кг. така че сега съм 77.
Бях се притеснила много, че няма да има хубави рокли като за мен, но днес видях, че наистина имам недостатъци, но те могат да се прикрият и вече изглеждам много по-добре отпреди и наистина съм отслабнала.. Така че харесах няколко модела и утре продължавам с обиколките, но съм много щастлива - ще си намеря и аз рокля!!  yahoo Другата събота обаче ще трябва да решавам и да поръчвам, че не остава мн време..
А за оношението, и аз се сблъсках със същата простащина/незнам с каква друга дума да го нарека/ на Пиротска и се зарекох, че там няма да гледам за булчински рокли!! Но ако споделиш кой е точно магазина за който говориш, ще съм ти много благодарна и ще го посетя, защото и аз не мога да си позволя много скъпа рокля /харесах една в Астела, супер ми стоеше, но струва 2800лв... Само си въздъхнах и си излязох..  ROFL/
Иначе се снимах с роклите /където ми разрешиха/ и след утрешния тур ще кача да си кажете мнението smile
« Последна редакция: април 02, 2011, 21:54:07 от sonja » Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: април 03, 2011, 15:17:42 »

Sonja, миличка, чакам и аз снимки от теб - сигурна съм, че си красива и щастието ти дава допълнителен чар, така е с всяка една от нас, все пак бъдещата булка винаги сияе по особен начин blum А за разните тьотки и кифли особено на Пиротска (някакси там е съсредоточието на подобно грозно отношение) изобщо няма какво и да се каже - подобни екземпляри са причината уж толкова вълнуващото предсватбено пазаруване да се превърне в доста неприятно занимание diablo А смисълът изобщо да пребивават в тези магазини като обслужващ персонал е точно в това - да помогнат на бъдещата булка да избере подходяща за фигурата и натурата си рокля, ясно е, че не можем всички да сме по 50 кила, но пък също така е ясно, че такива каквито сме, сме прекрасни smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #292 -: април 03, 2011, 16:10:16 »

Момичета, искам да споделя с вас, че след много неуспешния тур за рокля миналия уикенд, днес най-накрая я намерих!!! Наистина, както всички казвате, когато я облякох усетих, че това е МОЯТА рокля! Направо се бях отчаяла какви неща се продават на безумни цени, но ето, че ходенето по мъките се увенча с успех. За съжаление нямам снимки да ви я покажа, защото не ми дадоха да се снимам, но смея да твърдя, че е прекрасна smile Продавачката беше много мила и много подробно ми обясни всичко. Дори ме посъветва да изчакам до края на месеца преди да я поръчам, защото щели да имат нови моделчета и евентуално може да си харесам нещо друго, но доста се съмнявам - обикновено винаги избирам първото, което ми е харесало pardon
Активен
katya26
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #293 -: април 03, 2011, 18:14:25 »

Здравейте на всички бъдещи булки, отдавна чета и следя форума, но за съжаление нямам време да пиша често.  След по малко от месец е и моята сватба а аз още нямам рокля  angry, спряла съм се на варианта да си взема готова и след седмица ще си отделя 2-3 дни из магазините в София ( то и нямам избор за друга освен готова ).
Вече ми запуши главата от разглеждане на магазини и бутици по интернет, и в крайна сметка се спрях на няколко магазина  Астела, Мон амур, Симон, Холидей сона и Сватбения център в Младост 4, като парите които мога да отделя за около 1000-1200лв. Та въпросът ми  ако някои от вас имат наблюдения и впечатления от тези магазини да ми каже дали си заслужават, преди няколко месеца когато пробвах най-много ми допаднаха моделите на Аз и Ти и най-добре ми седяха.
Ще чакам да споделите вашите мнения и опита, които имате с тези модни къщи и магазини  give_rose

Спряла съм се и на моделите в М-тейлър, някои може ли да ми каже средно за какви цени става въпрос защото съм сигурна, че ще са скъпички?
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #294 -: април 03, 2011, 18:40:02 »

katya26, здеравей smile
В М-tyler са над 2000лв. В Астела също са доста скъпички - може и да намериш за 1000лв, но ме съмнява, и  моят бюджет е толкова, аз много хартесах една рокля там и се оказа че е 2800  lacnl8 crazy
В Холидей Сона има и за тези пари и по-скъпи, роклите в Сватбения център определено се вписват в тези рамки, а и има ОГРОМЕН избор, така че препоръчвам задължително да го разгледаш, за Симон и Мон амур не мога да ти кажа, така и не стигнах до тях.. Препоръчвам ти също и ако ще ходиш до Младост 4 да минеш и през Сватбения мол на Александър Малинов, има доста магазини вече за рокли на втория етаж, а долу на първия са отворили и магазин на "Холидей", които имат хубави модели също smile
Дано да съм ти била полезна.  girl_wink
soulless, мерси много, аз май си намерих и аз моята рокля, просто страшно ми хареса днес и мисля, че това е най-красивата рокля досега.. За съжаление не ми дадоха да се снимам, а я няма и в интернет и не мога да ви я покажа.. sad иначе качвам снимки в галерията на другите, които съм мерила досега, но точно тази като не мога да ви я покажа.. мн ме е яд, ама наистина е най-хубавата според мен и сигурно ще е тя.. smile  girl_in_love
Активен
katya26
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #295 -: април 03, 2011, 18:57:19 »

sonja благодаря за бързия отговор, май и аз съм се насочила повече към сватбения център в Младост, доколкото разбрах там имат доста голям избор на Аз и Ти, който са ми фаворити за сега, хубави качествени рокли на достъпни цени. За мен най-важното е роклята ми да не изглежда "евтина", незнам дали всички ще разберат какво имам в предвид.
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #296 -: април 03, 2011, 19:52:27 »

katya26, напълно те разбирам, защото аз търсех абсолютно същото, не можех да си позволя прекалено скъпа рокля, но не исках и роклята да изглежда долнопрона, с евтини и некачествени платове и т.н. И честно казано като видях покъртителната фотосесия на сватбения център в сайта им, си мислех, че са точно такива роклите им, но като ги видях наживо се оказа, че са много хубави, имат страхотни модели, просто явно фотографа им не струва.. smile Както и моделите между другото  ROFL
Но виж и в сватбения мол, сигурна съм, че и там ще ти харесат, с изключение на един-два магазина, в които са по-простеещи роклите, в останалите магазини са много хубави и на сносни цени smile
Успех! give_rose
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: април 03, 2011, 20:04:55 »

katya26, аз също бях отделила 1000 лв. и отгоре за рокля, защото модела, който искам беше на една испанска модна къща и варираше доста над тази цена. Намерих го и в български вариант в София в Холидей ателие, но на цена 1500 лв. и се бях отчаяла, защото всички други рокли на по-ниски цени изглеждаха наистина ужасно- натруфени, с евтин плат и т.н. Но това беше, до момента в който не видях роклите на "Аз и ти" smile четох само положителни отзиви за тях тук във форума, но на снимките в интернет не бяха това, което аз исках. Истината е, че на живо са съвсем различни- намерих същия модел, който толкова много искам, само че на цена 450 лв.  danceg премерих го и мога да кажа, че това беше рокля, която ми "заспа" и беше толкова удобна, въпреки многото плат. Перфектна кройка, отлично ушита, просто без забележки и мисля, че е много възможно след месец два да си я поръчам, просто изчаквам, защото съм влязла само в три-четири магазина. Само да вметна, че работят по всички изисквания на Европейския съюз, като мерките се задават на компютър и роклите се шият по специална технология от машини, а не от хора, което всъщност ги прави и толкова добре изработени smile
Активен
katya26
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #298 -: април 03, 2011, 21:09:52 »

Аз също засега съм се спряла на Аз и Ти, но ще разгледам и другите бутици, премерих 2 тяхни рокли и ми станаха от раз, линията им страшно ми допадна и наистина не изглеждаха зле, не ми хареса в единия модел само, че беше малко по-натруфен за моя вкус. В този сватбен мол има ли техен магазин или както в сватбения център се предлагат рокли на различни фирми?
Иначе моят любим модел е на Astella, но за мен 1500-2000лв за една рокля и то за един ден е мааааалко прекалено, въпреки, че бих могла да си го позволя, ще предпочета да дам парите за по-хубав меден месец например.
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #299 -: април 04, 2011, 09:23:36 »

Явно само на мен роклите на "Аз и ти" изобщо не ми харесаха... Не знам как се справят с моделите по поръчка, но готовите никак не ми се понравиха  nea
По повод темата за магазините по Пиротска, мога да ви посъветвам да не влизате в малкия ЦУМ на втория етаж. Там направо ми се скараха лелките и ми казаха, че се рокли се пробват цитирам "само с готовност за купуване или поръчка", а роклите бяха наблъскани на един щендер и съответно дори не се виждаха...  NO
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines