Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 12:24:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 259974 пъти)
 
olina
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #270 -: март 30, 2011, 14:15:21 »

kala  мерси ,но не съм от софия, ако ви попадне някой сайт моля пишете .мерси
sonja скоро гледах тук във форума сватбата на една пълна мацка,.......ами беше чудесна ,така че не се отчайвай -ще бъдеш най-хубава в очите на любимия мъж! good
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: март 30, 2011, 14:28:20 »

tweety bird, мерси за моделите - страхотни са!!!!  Bravo
Колкото до моя модел, не е точно повдигната отпред а просто двете части като се кръстосат отпред да са малко по-скъсени и така да се получи ефекта на по-късото. Може и да се събират като съм изправена, но все пак да е по-широко отворена от колкото с обикновенна цепка........ Офффффф, надявам се шивачката да ме разбере какво искам smile
Ето и още един модел, който ми харесва, но предпочитам да е от плата като предишния, просто панделката на тази много ми е сладка и си мислех за такава панделка на моята, която да е в друг цвят, вероятно розово, защото такъв ще бъде може би интериора на ресторанта, а и като цяло тематичния цвят на украсата ще е розово.


* cymbeline-wedding-dresses-2011.jpg (55.93 KB, 454x640 - видяно 409 пъти.)
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: март 31, 2011, 08:29:14 »

И на мен също. Аз горе-долу към нещо такова съм се насочила, но горната част няма да е такава. Поне някакви презрамки да има или едната част само да е през рамото. crazy
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: март 31, 2011, 08:58:27 »

V_e_S_i , ето още:
http://weddingnuance.com/wp-content/uploads/2011/01/short-front-long-back-wedding-dresses.jpg[/img]


Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: март 31, 2011, 09:49:23 »

tweety bird Мерси много. Аз също намирам доста такива модели, но съм решила да отида в някой салон и да пробвам и други модели, защото не се знае може с някой друг да се харесам повече. Също така се опитвам да намеря и дизайнера на първата рокля, която показах. Доколкото рабрах била от колекция на Max Chaoul, но в сайтовете които гледах не я видях. Ако някой я намери - пишете! Качвам ви линк с негови рокли има много интересни модели:
http://en.flip-zone.com/fashion/bridal/couture/max-chaoul-1738
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #275 -: март 31, 2011, 10:50:32 »

Момичета, искам  да благодаря на всички ви за подкрепата и милите думи, получих и много ЛС и сте страхотни просто!! Много ви благодаря  give_rose , наистина ме накарахте да мисля по-позитивно, трябва да спра да се комплексирам за глупости и просто да се забавлявам, докато си избирам роклята, защото в края на краищата това е много щастлив момент и трябва да му се наслаждавам, а не само да се изнервям и депресирам.. smile Благодаря ви много още веднъж!   thank you thank you thank you

V_e_S_i, страхотна е роклята, простооо нямам думи!  Bravo Много ми хареса, но ако слагаш презрамки, наистина мисля, че на този модел ще отива повече само през едното рамо, както тази, която tweety bird е показала.. Просто много по-елегантно, красиво и женствено стои, особено на такъв модел, който е по-раздвижен, показва и краката на булката и едното рамо, много е секси според мен. smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 31, 2011, 11:19:52 »

V_e_S_i , коя от роклите ти в първа, тази на страницата ли? Защото ако е тя е на Cymbeline, аз много ги харесвам също.
ÃКо става въпрос за черно-бялата снимка модела е Euriell
А ако питаш за роклята от стр.17, разбрах, че е на Reese Witherspoon, за реклама на една козметична фирма, няма да я казвам. Дизайнерът е този ,който си написала. Max Chaoul.
Може би я няма ,защото е създадена за рекламата и едва ли може да се поръча. Но пък има много хубави попадения откъм сватбените торти.




Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: март 31, 2011, 12:06:54 »

V_e_S_i , коя от роклите ти в първа, тази на страницата ли? Защото ако е тя е на Cymbeline, аз много ги харесвам също.
ÃКо става въпрос за черно-бялата снимка модела е Euriell
А ако питаш за роклята от стр.17, разбрах, че е на Reese Witherspoon, за реклама на една козметична фирма, няма да я казвам. Дизайнерът е този ,който си написала. Max Chaoul.
Може би я няма ,защото е създадена за рекламата и едва ли може да се поръча. Но пък има много хубави попадения откъм сватбените торти.




Хахах "сватбените рокли" предполагам:) По принцип говоря за тази от рекламата на парфюма и много ми се искаше да намеря още нейни снимки, за да ги покажа на шивачката. А и настина повечето му модели са супер.Така или иначе ще се съчинява модела, така че.... оттук - оттам все ще го докараме до Моята рокля pullpigtails

Sonja , за черно-бялата снимка - роклята и на мен ми харесва много, секси е и същевременно нежна и женствена, а ако е с едно рамо ще е още по-хубава. good
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #278 -: март 31, 2011, 12:16:11 »

Роклята на черно-бялата снимка е невероятна  heart ... трябва да спра да гледам в тази тема, че само се разколебавам и изкушавам дали да не изневеря на моята рокля, която още се шие  Girl_hide
V_e_S_i, ти имаш ли си вече шивачка, на която да се довериш за такъв сложен модел?
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: март 31, 2011, 14:57:02 »

lilkada по принцип още не съм ходила при нея, но познавам една шивачка, за която съм чувала само хубави неща, а и съм виждала много нейни творения. Надявам се това да не я затрудни. Понеже сватбата ми е чак септември  Oh my ... и още не съм ходила да й нося снимки, но скоро ще я посетя да се консултирам с нея.
Как мислите вие, според мен е още рано да започвам с шиенето crazy, въпреки,че нямам търпение да се видя с роклята.... blush

Иначе веднага щом имам развитие по върпоса с шивачката ще ви пиша и ако някой се интересува ще дам контакти  Wink
Активен
toni popova
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #280 -: април 01, 2011, 11:25:34 »

Мнението е редактирано заради явен СПАМ

Наложен е 7 дневен бан!


« Последна редакция: април 01, 2011, 12:56:26 от Teo » Активен
gabriella
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #281 -: април 01, 2011, 21:52:07 »

Момичета, обръщам се с молба за мнение към всички, които вече са били булки - някоя от вас била ли е с рокля с една презрамка през врата? Интересува ме дали е удобно като модел, защото към това съм се насочила, но като знам колко са тежки булчинските рокли се притеснявам да не би да ми убива и да ми е некомфортно...
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: април 01, 2011, 22:58:53 »

gabriella, презрамката работи само при леки и ефирни рокли. Ако булченската ти рокля е тежка, то трябва да има стабилен корсет, който да я държи по тялото ти. Да, презрамката може да е допълнителна фиксация, но основният крепеж е корсетът. Ако някой иска да ти ушие пищна рокля с неподсилена горна част - не се занимавай с тях. Моята рокля, можеш да я видиш в албума ми, която изглежда като  съшити парчета плат и е кройка със стабилни презрамки, също имаше твърди неща, вградени в шевовете. Затова ти вземат стотици левове за една рокля, защото е "сложна конструкция".
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #283 -: април 02, 2011, 10:39:42 »

gabriella, и моята рокля е с презрамка през врата, но както казва pebbles, всичко зависи от модела на роклята и от самата презрамка. Трябва да пробваш роклята или ако ходиш на шивач да го обсъдиш с него/ нея, предполага се, че той/ тя е професионалист и ще ти даде съвети, а и ще го направи така, че да бъде удобно. Моята презрамка е доста обемна (моделът е голям набор на плат в горната част, който преминава през врата) , което предполага, че е по-удобна и за носене, а и нямам притеснения дали ще крепи цялостната конструкция. Не бих казала, че и самата ми рокля е много тежка, въпреки че е обемна в долната си част.  Но за тънка презрамка, трябва задължително да го обсъдиш с човека, направил роклята, а по възможност и да я пробваш...
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #284 -: април 02, 2011, 11:54:58 »

Здравейте момичета. Аз съм от София и за един ден си намерих рокля, но минах през доста нервни моменти. Sonja, какво според теб е пълна? Аз смело мога да кажа, че съм закръглена- 167 см. и 81 кв. (казвам закръглена, защото съм стегната и много добре оформена и тези излишни 20 килограма, натрупани заради "Кадърни" лекари са рапределени много равномерно). Та да ви разкажа за мойте перипетии. Тръгнахме заедно с кумата да избираме (аз си бях набелязала 2-3 моделчета на ЛИТА и директно се забихме в магазина им на бул. Сливница, оказа се, че моделчетата които си бях избрала не са за новите ми килограмчета  sad , а за старите 60 кг. и съвсем случайно видяхме една рокля с висока талия,   :)хареса ни много, но все пак решихме да пообиколиме и по Пиротска. В 3 магазина (включително и малък ЦУМ) ми казаха, "че имам нужда от диета", "че съм много едра" и да не очаквам да"влезна в размер 48 при положение, че съм размер 52" (мойте костюми са размери 46 и 48 или L и ХL и ги нося всеки ден) beating beating beating Направо побеснях от тези коментари на уж компетентни лелки! Кумата настоя да си поръчаме роклята в Лита, защото поне не са арогантни продавачките, но тръгвайки за трамвая реших да влезна за последно в магазина от който си бях купила чашите, защото там много ми харесваха жените и не сгреших! Жените както винаги ме посрещнаха с усмивка, извадиха ми 5-6 модела рокли и накрая от 3 сътворихме 1, което неускъпи цената- 350 лв., въпреки, че едната беше 350 лв., втората 380 лв., а третата 420 лв. Казаха ми, че след около месец ще е готова, но на 20-тия ден ми се обадиха, че е готова. Премерих я и  yahoo yahoo yahoo тя е страхотна и на дължина и на широчина, само остана да ми оправят презрамките, защото не бях сигурна дали искам да е през врата или на 2 отделни. В понеделник ще си я взема. Ураааааааа  yahoo yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines