Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 23:57:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 260342 пъти)
 
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 16, 2011, 16:21:19 »

И аз така си мислех,че манекенките са невероятно хубави и едва ли и на мен ще ми стоят така. А за Асеновград няма ли хубави рокли? Аз си мисля,че всички от там си избират. Чувала съм,че идват и от другите градове специално заради роклите.  crazy
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 17, 2011, 00:34:03 »

Момичета, идея за допълнение към роклята: стои много елегантно и се прави от дантела, може да се закопчава с копченца на гърба или с връзки; нещо като болеро, но не е болеро, не знам как точно да го опиша, но стои много красиво, така като го гледам, дължината му е около 10 см под гърдите (тук трябва да отбележа, че дантелата е много важна). Сигурно може да ушие при шивач и с вашите мерки:


* lace_wedding_jacket.jpg (18.54 KB, 249x278 - видяно 8076 пъти.)
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: февруари 17, 2011, 09:11:02 »

Вече си имам рокля yahoo След гледане по нета, по магазини, слушане на какви ли не съвети за това от къде да си я взема и каква да е, си взех това което ми беше най на сърце - пухкава, но лека и удобна за танци рокля изцяло подхождаща на моя темперамент danceg
Искам на момичетата които си търсят да ги посъветвам както по-горе каза наша съфорумка - вземете 1-2 приятелки с вас, на които имате доверие, че ще ви кажат искрено мнението си, без да си налагат своя вкус и ходете само и винаги с тях. Поне на мен това беше от голяма полза, защото все се колебаех.
Успех на всички бъдещи булки в откриването на роклите, с които ще се чустват най-красиви на своя сватбен ден!  good
Активен
abs_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #108 -: февруари 17, 2011, 21:54:42 »

В галерията сложих 3-4 снимки на рокли, които пробвах + избраната.
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: февруари 18, 2011, 11:02:39 »

В галерията сложих 3-4 снимки на рокли, които пробвах + избраната.

Страхотен избор и на мен ми харесва този тип принцеса , стои ти супер
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 18, 2011, 21:33:27 »

Днес попаднах на една по-нетипична рокля, която ми се видя много пролетна и нежна  Wink

http://www.projectwedding.com/wedding-dresses/designer/claire-pettibone/lalique?offset=30 за жалост и цената и е доста интересна  pleasantry
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: февруари 21, 2011, 16:03:24 »

Записвам се и аз да следя темичката!
Все още не сме определили дата за сватбата,но аз си избирам рокля   yahoo
Искам да е по-изчистен модел(не натруфена със дантели,мъниста и т.н,.) и държа да има шлейв(само че ка ще играя със него  sad )
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: февруари 21, 2011, 16:21:18 »

http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?line=m&page=3&style=R1111
тук има страшни красоти.... good
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #113 -: февруари 21, 2011, 20:59:06 »

 госпожица, много красива и нестандартна рокля  give_rose Всичките от тази дизайнерка са чудесни!
 Аз...малко ме е срам, ама ще ви потормозя с няколко моделчета за вдъхновение  blush

 Те са на една руска дизайнерка, а това е сайта им:
http://www.papilio.ru/
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: февруари 22, 2011, 12:24:13 »

ето още един сайт където имат представител в София  Bravo
http://www.demetriosbride.com/intl/index.php
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: февруари 22, 2011, 15:11:11 »

Искам да попитам някой ходил ли е във BRIDAL FASHION във София,намира се на ул.Оборище 72,и на бул.Васил Левски 60? Видях че имат  роклите на MAGGIE SOTTERO,във които съм влюбена.Как варират цените там,ако някой може да даде инфирмация.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #116 -: февруари 22, 2011, 15:13:00 »

Приготви си от 2000 нагоре smile
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: февруари 27, 2011, 00:25:55 »

Мишел, роклята с цветята е прелестна. Толкова нежна и свободна.
Аз днес ходих да меря за първи път. Бях се насочила към А-модели, не исках бюстиета, защото мислех че са неудобни. На много сватби булките все го придърпват и постоянно го повдигат нагоре. А и аз съм с малък бюст. Но първата рокля, която ми хареса как стои, беше точно това, което не исках - бюстие и с обръч накрая. Това потвърждава правилото, че трябва да се мери, защото може да харесваш едно, а да се окаже, че съвсем друго ти стои добре. Втората рокля от днешното мерене е много оригинална и различна - с подчертан етно характер. Направихме съчетание от две, за да стигнем до модела, който се харесва на мен и приятелите ми- роклята, с която съм на снимката и наметалото от този модел, като запазваме пафтите - http://radina-maria.com/images/gallery/bridal/Qna.jpg. Мислех си, че е ТЯ, но по-късно ме зачовърка съмненето, че всъщност не изглежда много сватбена.
Голямо чудене само между два модела. Не искам и да си помислям какво ще стане, като продължа да обикалям. Снимчици има в албума.
« Последна редакция: февруари 27, 2011, 12:18:59 от unicusbg » Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #118 -: февруари 27, 2011, 12:00:33 »

unicusbg ако заведението ви е това, което е снимано в галерията ти, мисля, че етно роклята е много подходяща. Ще се получи много добре. А и ти си една такава светличка, миличка, като славянка си.
Помисли обаче ти как си представяш нещата. Ако винаги си мечтала за нестандартна сватба давай смело с етното. Но ако си си мечтала да се видиш в голяяяма булчинска рокля не се колебай за бюстието

 Offtopic заведението е уникално. Къде е?
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #119 -: февруари 27, 2011, 16:23:41 »

unicusbg , според мен и двете рокли са за теб  blum Важното е да усетиш, коя именно от тях е твоята. А и това е първото ти ходене, разгледай още и виж дали те влече към някоя от тези две рокли или не....Но определено етно роклята много отива на заведението good

трябва да се мери, защото може да харесваш едно, а да се окаже, че съвсем друго ти стои добре.

Ей това е истината!  good
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines