Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 20:27:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 260291 пъти)
 
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #90 -: февруари 15, 2011, 10:40:48 »

diddka yahoo, сега виждам роклята ти smile Аз съм харесала същия модел, т.е. полата е същата, бюстието е малко по-различно. Пробвах и наистина стои прекрасно и заради нарязването е по-лека или поне на мен така ми се стори. Страхотна е роклята,  нямам търпение да поръчам моята. Не мога да спра да я гледам.  heart
Може ли на лични да споделиш каква е цената на твоята рокля.
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #91 -: февруари 15, 2011, 10:44:12 »

от говорене се отплеснах и съвсем забравих дак коментирам роклята на diddka - страхотна е! Много ми харесва тюла, а и ти стои много добре, имаш хубаво телосложение, красива си smile
Активен
Дани
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #92 -: февруари 15, 2011, 11:35:41 »

на мен леко ми простее, но е въпрос на вкус, важното е тя да се харесва smile
Активен
abs_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #93 -: февруари 15, 2011, 14:38:10 »

Оп smile и аз съм вече с рокля. От Atelier Voila. smile Ето я от сайта им. Не съм качила моя снимка все още с нея. Определено след всички пробвани рокли на тази си казах "Ето това е!". А и за в 5ти месец си е направо чудесна, няма да е по корема и да ми опъва нещо там.
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 15, 2011, 16:21:11 »

Здравейте, момичета! Някой има ли впечатления от салоните в Плевен и по-конкретно сватбен салон Happy-day-имам предвид на какви цени са роклите, как е обслужването, има ли избор и въобще заслужава ли си да отидем на разходка до там с милото.Благодаря предварително!!!
Активен
Zoritz
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #95 -: февруари 15, 2011, 16:27:27 »

Някой знае ли какви са цените на роклите на Eliana Moore?
Активен
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #96 -: февруари 15, 2011, 16:31:59 »

abs_, видях аз че пише продадена  Bravo Супер много се радвам за теб, чакаме снимки да видим как седи на самата теб.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 15, 2011, 17:24:34 »

Момичета следя с интерес темата за роклите smile много хубави идеи имате всички, искам да попитам колко месеца преди сватбата е нормално да се тръгне на обиколка по магазините, защото моята сватба е първите дни на септември и има още доста време, но ми е притеснено да не стане някой проблем  crazy
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #98 -: февруари 15, 2011, 18:11:02 »

Според мен 3-4 месеца преди датата са напълно достатъчно време. Нашата сватба е в началото на юни. Вече направих първия тур по магазините. Мисля в началото на март да поръчам. Питах в магазините дали ще е късно тогава, навсякъде казаха, че не е късно, но казаха, че максимум края на март трябва да съм поръчала. Все пак май-юни булките се засичат с абитуриентите и по магазини и ателиета си е направо ужас. Ако имаш желание не ти пречи от сега да ходиш да оглеждаш, да пробваш, да си набелязваш smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 15, 2011, 20:29:05 »

Аз съм го замислила като се стопли времето, защото сега е малко гадно в този студ sad и мисля, че от м.април нататък не е проблем! Между другото видях, че коментирате ателие Холидей, миналата събота бях при тях (магазина в София) и си харесах рокля, която беше на цена 1500 лв. Мисля, че цените им варират от 900 лв. нагоре, но пък имат наистина хубави рокли smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #100 -: февруари 15, 2011, 21:31:17 »

И аз минах оттам, но нямаха много голям избор....според мен са им леко надценени...
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 15, 2011, 23:28:42 »

 Роклята ще ми е болната тема. Само за месец си харесах четири различни рокли и ако продължавам така никога няма да си избера. Страх ме е да отида до Асеновград,защото няма да си тръгна с дни. За сега ги гледам само в нета и се мъча да се спра на два модела поне за да знам,какво търся по магазините,когато тръгнем да обикаляме. Вие как си избрахте роклите? На мен ми е много трудно.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #102 -: февруари 15, 2011, 23:31:01 »

Аз си избирах в магазина, в нетам оже много неща да ми харесват, но въпросът е как ти стоят...
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 15, 2011, 23:45:15 »

О нищо не гледай в нета. Трябва да се мери. Всеки модел си има + и -. Трябва да видиш кой е моделът за теб.
Активен
Кеди
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #104 -: февруари 15, 2011, 23:52:31 »

О, и аз така викам, нищо не гледай в нета, понеже там предварително е обработено с Фотошоп, а и едва ли би ти стояло като на снимката и ще се разочароваш и то не защото си по зле от манекенките а защото дори те на живо не са изглеждали така като са ги снимали... хаха
в асеновград няма да си харесаш определено, отчайващи са, но може да провериш не си знам вкуса. важното е да мериш..
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines