Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 20:24:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 260264 пъти)
 
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #75 -: февруари 14, 2011, 13:11:44 »

Кеди роклята е супер smile къде ти я шият ? и колко парички ти излиза ?
Активен
Кеди
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #76 -: февруари 14, 2011, 14:30:27 »

мерси.ами една позната ми я шие,за цена още не съм сигурна но към 500лв ми каза.
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #77 -: февруари 14, 2011, 14:37:54 »

това предполагам за софия .. ?
Активен
LadyB
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #78 -: февруари 14, 2011, 15:09:05 »

Кеди страхотна е рокличкатаа страшно много ми харесва
дано и моята рокля стане поне наполовина толкова хубава.а дали знаеш тази твоя позната с какви платове разполага и по специално тюла ме интересува искам нещо много бяло но не мога да си намеря
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #79 -: февруари 14, 2011, 18:10:32 »

 Искам да споделя една идейна булчинска рокля, която ми попадна:
Активен
bebepati
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #80 -: февруари 14, 2011, 19:04:08 »

Здравейте. Моята рокля си я поръчах при "Алегра". Много са мили и ще направят това което искам.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #81 -: февруари 14, 2011, 19:23:39 »

И аз да се разпиша: съботното ми ходене по магазините беше всъщност ходене по мъките  diablo Роклите, които пробвах ми седяха потресаващо ужасно, продавачките бяха супер некомпетентни. Аз казвам, че искам еди какво си и получавам отговор - ми точно такова нямаме, но можете да пробвате това (което е тотална противоположност на обясненото от мен)  crazy То търпяло корекции...Ми да де, ама като не съм се виждала с това, което искам как да си се представя??  diablo Докато не стигнахме до ателие Voila! Нямам думи да опиша възхищението от отношението им, съгласиха се да дойдат в неделя заради мен, тъй акто в събота нямаха свободни часове вече. Беше ми показана всяка една рокля, сигурно 12 рокли занесоха в пробната и се почна голямото обличане.Крайният избор е съчетание от 3 рокли, като основната е тази:

http://ateliervoila.bg/archives/359

Само бюстието ще е като рибена кос, подобно на това:

http://ateliervoila.bg/archives/383

И смятам да има една презрамка само настрани, тъй като пробвах такъв модел и много добре ми стоеше. Тази седмица ще ида да ми вземат мерки  yahoo
« Последна редакция: февруари 14, 2011, 20:05:27 от Mariaid » Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #82 -: февруари 14, 2011, 19:52:46 »

важното е , че си намерила твоята рокля smile ама нещо не ти се отварят линковете Wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #83 -: февруари 14, 2011, 20:05:46 »

Сега ги оправих!  blush
Активен
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #84 -: февруари 14, 2011, 20:25:27 »

Mariaid и моята рокля е от Atelier Voila lol) Всички там са много мили и роклите им са супер. Тази, на която ще се базира твоята съм я мерила също и стои страхотно. Сгурна съм че крайният резултат ще е невероятен. Успех!!!!! Bravo
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #85 -: февруари 14, 2011, 20:57:18 »

Благодаря, аз се чувствах най-комфортно в нея, наистина!  give_rose Тук е и редът да похваля момичетата от Voila - изключително любезни, търпеливи и внимателни. Казват си мнението за това как седят роклите, дават съвети кое как можем да преправим, за да изглежда по-добре...Отделно обстановката е много предразполагаща, огромна и красива пробна, кафе, сладки приказки. Нека не звучи като реклама, но на нито едно място не срещнах чак такова отношение. Преди това ходихме в Сватбения център (там нямаха какво да ми предложат), Романтика - и аутлета и шоурума (потресена съм), Палома (никакво внимание), Холидей Сона (смесени чувства).
Активен
Кеди
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #86 -: февруари 15, 2011, 09:46:32 »

Кеди страхотна е рокличкатаа страшно много ми харесва
дано и моята рокля стане поне наполовина толкова хубава.а дали знаеш тази твоя позната с какви платове разполага и по специално тюла ме интересува искам нещо много бяло но не мога да си намеря

Благодаря ти много!!Ти каква рокля искаш?ако искаш мога да я попитам за платовете и да ти кажа,предполагам няма да откаже smile кога ти е сватбата
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 15, 2011, 10:04:55 »

Здравейте момичета.
Чета с интерес коментарите ви, пускате интересни предложения. Но незнам защо очите ми все към пухкавите рокли гледат... това ще да е някакъв дефект. Милото ми казва да не гледам към тях понеже милиони момичета искат да имат като моята фигура да сложат прилепнало, но аз отново клоня към пухкаво. Мислите ли че булка която е с прилепнала рокля е по хубава... незнам дали варианта с пуха няма да ме загрози вместо да ме разкраси, и затова мн се колебая за модела.... какви са вашите съображения по този въпрос?
Аз бях пред същата дилема - приятелки ме убеждаваха да си взема русалка, понеже съм висока и слаба и наистина каквото и да пробвах стоеше добре. Но в крайна сметка с пухкава рокля се чуствах най-добре и освен това кога друг път ще облечем такива рокли?! girl_wink имаме една снимка в галерията. Тези по тялото са много елегантни, но според мен са и доста неудобни за танци а и аз се чуствах малко като лелка в тях  Wink Вземи си каквото ти е на сърце  good
« Последна редакция: февруари 15, 2011, 10:18:32 от diddka » Активен
LadyB
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #88 -: февруари 15, 2011, 10:32:45 »

Благодаря ти много!!Ти каква рокля искаш?ако искаш мога да я попитам за платовете и да ти кажа,предполагам няма да откаже smile кога ти е сватбата

Ами и аз не съм много сигурна все още.Оглеждам се.Мерих няколко модела.И мен както diddka ме уговарят за по прилепнала рокля,но аз си гледам към пухкавото.Някак си е по величествено,годениак държи да съм с такава,понеже една булка трябвала да е пищна, т.е.да има обемна рокля.но не се знае в последния момент с какво ще се появя,само знам че ще има много тюл и ще е бяла-снежно бяла.
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #89 -: февруари 15, 2011, 10:40:24 »

Аз бях пред същата дилема - приятелки ме убеждаваха да си взема русалка, понеже съм висока и слаба и наистина каквото и да пробвах стоеше добре. Но в крайна сметка с пухкава рокля се чуствах най-добре и освен това кога друг път ще облечем такива рокли?! girl_wink имаме една снимка в галерията. Тези по тялото са много елегантни, но според мен са и доста неудобни за танци а и аз се чуствах малко като лелка в тях  Wink Вземи си каквото ти е на сърце  good

Когато ходих в Princess в Пловдив ми дадоха един съвет - "Когато мериш роклята, или просто избираш, задължително вземи със себе си, някой на когото можеш да се довериш, и задължително всеки път си ходи с него, защото когато взимаш различни хора те ще ти влияят с различното си мнение. И едно запомни, каквато рокля първо си си представила - това ще е, ти това вътрешно искаш."
Споделям този цитат, защото поне в моя случай се оказа актуален, понеже винаги съм си представяла пухкава бяла рокля за сватбата си, а сега малко клоня към други модели, за да угодя на майка си, на познатите си, които не знаят нищо за сватби, не са мислили никога за това и т.н., та... изгубих си мисълта, май някъде трябваше да сложа точка. Първоначално си мислех за пухкава рокля, и в това най - добре ще се чувствам. А и подкрепям мнението по - горе, че такива рокли не винаги можем да сложим. После ще има да ме канят по сватби и мероприятия, на които ще бъда с нещо прилепнало и т.н., затова искам на сватбата си да съм малко по - различна.
Видях по - горе отзив за Алегра, радвам се, че ще ушият мечтаната за тебе рокля, сигурна съм, че и моята мечта ще сбъднат smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines