Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 18:31:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 260171 пъти)
 
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 10, 2011, 15:51:33 »

Ще радвам да споделиш впечатления pinkbird. Ако успея и аз се каня да мина, нямам идея наистина на какви цени са им роклите. А мнения за бутик Боряна, който се намира на Генерал Столипин срещу Росица котюр???Питам защото моделите им са малко странни и не са по мой вкус съвсем, но като гледам дизайнерките(майка и дъщеря) са печелили доста награди. Ходих преди време и дизайнерката(майката) беше там и беше много мила, тя си е и собственик и каза, че ако роклята не е много сложна и няма дантели или поне са малко не излизала толкова скъпо и тъй като те са собственици могат да се съобразят с финансовите възможности на клиентите. Каня се и до там да отскоча другата седмица, но ако някой има впечатления и отзиви нека сподели. smile
Активен
miroslava_z
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


« Отговор #61 -: февруари 10, 2011, 22:15:19 »

magyyy , миналата събота бях в Алегра. Роклите, които аз пробвах бяха все около 780, 800, 820лв. В общи линии по-скъпи май май нямат. Бяха изключително мили и любезни, пробвах, та пробвах..  blush А относно Боряна, или поне този магазин, в който аз влизах срещу Rositsa Couture, бях ужасно възмутена.. Не знам какви награди имат, но за рокля, която на мен ми приличаше на комбилизона на баба, както се казва, искаха близо 600лв. Да не говорим, че на въпроса дали имат булчински рокли, ми отговориха "какви?" , понеже били прибрани.... нали всички са в абитуриентска кампания.
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #62 -: февруари 10, 2011, 23:04:27 »

Мммм, окуражи ме, сега още повече искам да отида до Алегра.
Притеснявах се да не искат такса за проба, но щом не си споделила сигурно всичко ще мине наред.
Планирам го за лятото, понеже съм по далечко и ще го включа към пътешествието към морето.
Имам един въпрос към теб, харесаха ли ти роклите им, как бяха платовете, по хубави ли са?
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #63 -: февруари 12, 2011, 18:59:13 »

Днес бях в Алегра и не само. Пообиколих и останалите магазини във Варна, ако някой се интересува - да пише. Сега на въпроса за Алегра. Имат прекрасни рокли и платовете ми харесаха. Цените започват от около 500, но аз пробвах около 600-700лв. Може да имат и по-скъпи, но не съм пробвала и незнам. Май се харесах в обемна рокля с много тюл.  yahoo Пробвах я във вариант абитуриентска, но май това е ще е моя модел. Тъй като тюла е на етажи, не е много тежка и пречкаща се, дори е доста свободна има и доста дълбока цепка, но нея мисля да я позашия. След 2 седмици ще се отчета какъв е крайния избор. Такса за проба не са ми искали - пробвах 5-6 рокли. Като цяло повечето рокли, които пробвах ми харесаха как ми стоят, нямам забележки. Чаках да почувствам роклята. Пробвах предимно 2 модела - тип гръцка богиня и с много тюл smile
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #64 -: февруари 12, 2011, 20:35:37 »

Страхнотно! Знаех си, че моите любимци няма да ме разочароват...
При тях ми беше надеждата за огромна тюлена рокля, а сега като казваш, че и цените са добрве, направо съм решена там да е...  heart
Ще се ходи, благодаря ти за информацията!
Активен
pale_enchantress
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #65 -: февруари 12, 2011, 21:02:40 »

Дами, здравейте,

аз много време се мотках и се оказах без рокля  cray Датата е за майските празници и всъщност имам не повече от 3 месеца. Мислите ли че могат да ми доставят и коригират рокля за такова кратко време. В понеделник започвам да обикалям всякакви магазини и ателиета.

Историята със закъснението е следното: живея в Загреб и сватбата ще е в Хърватия, но явно не се разбрахме с едно ателие за периода /не говоря добре местния език  Bravo/ и явно сме се разминали в превода, така че се оказа че не могат да ми изготвят рокля за такова време. Затова ще трябва на бг земя да купя. Готова съм да дам и повече парички, стига да стане на време.

Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 13, 2011, 12:05:41 »

Вчера бях в Алегра и наистина мога да кажа, че са им хубави роклите, беше лудница от абитуриенти, но все пак ми обърнаха малко внимание и бяха доста любезни. Имаше я и роклята от страницата им във фейсбук, тази с лилавата панделка. Много се зарадвах като я видях, но нямаше цена и едното момиче там каза,че имала съвсем малко работа по нея още и не била изчислена цената, но някъде към 700 лв ще бъде Mad girl Ами да ви кажа честно- освен тюл друго няма по тази рокля и тази цена- някакси не ми се вписва. Ходих и до Алба, там поне положението с цените е по-нормално и ми допаднаха роклите, които имаха. Някой има ли отзиви от там?
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #67 -: февруари 13, 2011, 12:15:11 »

magyyy, може ли да ми обясниш Алба къде се намира ? blush. Някакъв магазин ли е, че пообиколих, но не го помня. Май намерих моята рокля, но не пречи да поогледам още smile
Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 13, 2011, 12:30:55 »

И аз бях чувала само за Алба, но докато го намеря се позатрудних, а магазина е точно на улицата на Ритуална зала. Първо е булчинска къща "Чар", до него е Алба, а след него Агресия.Ако искаш да ти обясня на лични с повече подробности. Ако не е тайна на каква рокля си се спряла pinkbird ?
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #69 -: февруари 13, 2011, 12:42:27 »

Определено съм го пропуснала този магазин. Ще се поправя другата седмица smile Щом си била в Алегра сигурно си я видяла. Точно срещу тази с лилава панделка имаше една черна, с розова панделка под бюста, абитуриентска е, с тюл, нарязан на волани. Това съм избрала. На друго място я пробвах бяла и много ми хареса.
Активен
Кеди
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #70 -: февруари 13, 2011, 23:42:50 »

Момичета, да се похваля, аз вече си имам рокляяяяяяяяя  Girl_hide danceg
« Последна редакция: февруари 14, 2011, 10:55:11 от Кеди » Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 14, 2011, 00:17:40 »

момичета вижте на какво попаднах, мисля, че може да е интересно и полезно за булките, които все още не са решили какво да изберат за своята булчинска рокля - цък тук
Активен
LadyB
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #72 -: февруари 14, 2011, 11:03:22 »

Момичета, да се похваля, аз вече си имам рокляяяяяяяяя  Girl_hide danceg

Честито,а ще покажеш ли снимчици да и се порадвам,че много ми е интересно smile
Активен
Кеди
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #73 -: февруари 14, 2011, 12:31:41 »

http://prikachi.com/images.php?images/419/2983419T.jpg
Ето я и нея.има малко за доизкусоряване по полата ,понеже искам да е малко по-обемна.Иначе си е мой модел,общо взето от това,което е съворила до сега съм доволна,като се дооправи сигурно ще стане по-хубава  yahoo
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #74 -: февруари 14, 2011, 13:00:37 »

Уау, Кеди, страхотна е!! Точно такъв тип пола харесвам и аз, моята любима рокля е от мн стара колекция на Pronovias, която съм си я харесала още мнооого преди да знам, че ще се омъжвам:
http://www.dhgate.com/wedding-dresses-2011-empire-one-shoulder/p-ff8080812a45e0ae012a5ae466f17487.html
но за съжаление, няма да мога да съм с нея, а с нещо мн по-семпло, защото и бюджета не ми го позволява, а и няма да имам толкова време да обикалям.. sad
« Последна редакция: февруари 14, 2011, 13:02:57 от sonja » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines