Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:19:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 246794 пъти)
 
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #480 -: май 03, 2011, 19:07:07 »

cherry, не мога да ти отговоря на въпроса за платовете, но само ще ти кажа, че има различни видове сатен. За тафтата не знам, както и за разликата между двете  scratch one-s head Но исках да се включа в обсъждането на роклите, между които се чудиш. Според мен втората наистина ще удължава фигурата. Имам една приятелка, която се омъжва септември и заедно с нея обикаляхме магазините за рокли, та тя е висока точно толкова и оттам съдя, че втората като модел издължава. Но най-добре наистина облечи сходни модели, така ще можеш обективно да прецениш smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: май 03, 2011, 20:42:06 »

cherry_dream, погледни в моята галерия- има снимка на роклята, която аз искам и която е точно от тафта. Мерила съм подобна в Асеновград, модела е на модна къща "Аз и ти"- Смолян, изглежда невероятно smile двата вида плат са много различни- тафтата се ползва при обемни рокли, защото е твърд и пада тежко, даже не е необходимо да се глади, има някаква лъскавина, но е малка. Сатенът е много лек и лъскав, като лично според мен за булченски рокли не е много удачен, може би единствено, ако е права рокля по тялото. В темата за кумувете бях постнала мой снимки от кумуването ми, там съм с рокля от сатен, която е по тялото, но за официална рокля е наистина хубаво и пак зависи от сатена, защото са много видове. Но за този тип рокли, на които си се спряла, определено най-добре е да са от тафта, защото сатенът ще седи ужасно (лично мнение), малко тип роклите на булките от ромското население- прекалено обемни и прекалено лъскави.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #482 -: май 03, 2011, 21:09:07 »

cherry_dream, гласувам за №2. Изключително красива е smile. Все пак обаче ти имаш поседната дума smile Която и да избереш, ще бъдеш най-красивата на ТВОЯ (ВАШИЯ) ДЕН   smile Успех!!  good 
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: май 03, 2011, 21:16:20 »

Благодаря за отговора. Аз точно този ефект се опитвам да избегна - не искам лъскава и голяма рокля, имам предпочитания към точно един определен плат, но не знам как се казва, по описанито, което си дала ми звучи като тафта.
Иначе аз все още се чудя дали да поръчвам, ще ми излезе наистина много евтино, не повече от 250-300, а такава рокля не знам дали ще мога да си за същите пари в България, но пък ме притеснява какво ще дойде накрая и цялата история с митниците, мита, ддс-та и подобни  girl_impossible

Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #484 -: май 04, 2011, 09:17:02 »

cherry_dream И аз гласувам за Номер 2. Много ми харесва  smile

Аз съм 165 висока, но имам повечко килца от теб и се ориентирах към прав силует. Мисля, че така визуално ще съм по-висока.

Но си мисля, че която и рокля да избереш няма да съжаляваш и двете са прекрасни smile
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: май 04, 2011, 11:39:08 »

Cherry_dream,моята рокля е от сатен и не е толкова лъщяща.Наистина със светкавицата на фотото малко дава блясък, но според мен не е чак толкова лошо.Имам снимка на лампа със светкавица в галерията, можеш да я погледнеш.Но наистина има мн видове сатен.На мен лично мн ми харесва втората!Не смятам, че е натруфена , нито пък ми изглежда да е лъщяща!!! good
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: май 04, 2011, 12:21:41 »

cherry_dream, и аз съм за втория модел. Аз съм с почти същата физика като теб. Имах първоначална представа какъв модел искам, но се оказа, че не ми стои по-добре съвсем друго нещо. Обрахме максимално обема отдолу. Оставихме все пак малко, разбира се, но в никаквъ случай силно разкроено и сметаново-тортено. Аз съм 163 (по лична карта 165  blum и това ме прави още по-ниска. За сметка на това като се свие отдолу, дори бих казала, че удължава силуета.
Пробата ми е на 16 май. Чакам с нетърпение. Вече имам и обувките, така че ще меря с тях.
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: май 04, 2011, 12:25:18 »

Хихи, и аз незнайно защо по лична карта съм 165. Сигурно се смалявам вече  sarcastic

Иначе поръчах я втората тази сутрин. Сега мога вече само да чакам, друго не ми остава  yea

Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: май 05, 2011, 08:37:11 »

212 долара ми струва всичко  danceg Само не знам на митницата дали ще ме таксуват, но се надявам да не е много  Girl_hide
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: май 05, 2011, 10:29:24 »

212 долара ми струва всичко  danceg Само не знам на митницата дали ще ме таксуват, но се надявам да не е много  Girl_hide

cherry_dream, ако поръчвате от Китай/Япония/Щатите можеш да минеш с малкиия трик производителя да ти напише на товарителницата, че ти праща подарък и чиято стойност е около 20-25 долара (дреха).

Така няма да платиш нищо.

Иначе всяка пратка на стойност над 50 долара се облага с мито, важи за всички страни,които не са членки на ЕС.

Договори се с продавача.
« Последна редакция: май 05, 2011, 10:31:01 от devisil » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: май 05, 2011, 10:32:26 »

Българските почитателки на Кейт Мидълтън, на които скоро им предстои сватба, ще могат да се издокарат със същата булчинска рокля като нейната.
Дизайнерката Мадлин Гарднър, която е творчески директор на престижната марка Mori Lee, е направила реплика на знаменития сватбен тоалет.

Родните булки ще могат да си я поръчат в модната централа на Romantika Fashion и дизайнерката София Борисова, която е официален представител на марката за България

Взето от тук:
http://life.dir.bg/news.php?id=8560186&nt=5
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #491 -: май 05, 2011, 21:29:36 »

И аз вече си имам рокляяяяяяяяяяяяя yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
На 22 май си я взимам Wink шият ми е по това което показах на снимката  yahoo yahoo yahoo yahoo
Ако някой иска номера на дизайнерката да казва....
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #492 -: май 06, 2011, 06:59:34 »

И аз вече си имам рокляяяяяяяяяяяяя yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
На 22 май си я взимам Wink шият ми е по това което показах на снимката  yahoo yahoo yahoo yahoo
Ако някой иска номера на дизайнерката да казва....

Да, аз искам smile щом си доволна от изпълнението на роклята Wink Моята също ще е по снимка най-вероятно smile Ако може да кажеш и колко (горе-долу) ти излезе?
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #493 -: май 06, 2011, 09:08:22 »

мацки, само да ви поздравя за избора на рокли, тези от вас, които вече се са сдобили с безценната дреха  Bravo Аз ще подписвам днес с късата ми рокля, която стана напълно готова едва вчера, няма да ви разказвам колко нерви и неприятни емоции ми костваше да чакам буквално до последния момент...  shok не ви го пожелавам
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #494 -: май 06, 2011, 10:17:58 »

lilkada,
Важното е, че вече имаш роклята, забрави за негативните емоции - те са вече минало.
Пожелавам ти прекрасен ден! Бъдете много щастливи, обичащи се и радващи се на живот, изпълнен с много красота и веселие!!!  smile
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines