Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 00:06:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 254430 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #450 -: април 29, 2011, 22:06:37 »

И аз мисля, че цветето трябва да се махне. И на мен не ми върви със самата рокля. Сякаш е сложено без да искаш.  pardon Иначе роклята е много красива!! Не че чааак пък толкова цветето загрозява роклята или нещо такова, но май без него би била по-добре. smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #451 -: април 30, 2011, 07:19:22 »

Момичета, благодаря ви за мненията give_rose Ще махна цветето. Тъй като роклята ще се шие, на пробите ще мога да видя как стои без него или с по-малко цвете, но и аз съм на мнение, че не му е там мястото.
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: април 30, 2011, 07:33:33 »

Tiama  и аз съм за без цветето,наистина е не на място,но пък роклята е страхотна  smile
Активен
smarfietta
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #453 -: април 30, 2011, 19:36:06 »

Здравейте,

харесах си чудно хубава рокля, но цялата е покрита с дантела/тюл с дантелени елементи. Като ходих при шивачката ми, тя ми каза, че цената на метър плат варира от 120 до 250 лв. Искам да попитам дали може да се намери и на по-ниска цена и съответно в кои магазини да потърся.

Живея в София, но ако не намеря тук, съм склонна да отида до Асеновград. Просто съм влюбена в роклята си и не искам да се откажа от нея, само заради цената на плата... sad

Проблемът е и, че времето много напредна, имам само 2 месеца до сватбата.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: май 01, 2011, 13:10:58 »

smarfietta, просто попитай дали може да ти се направи от друг плат! smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #455 -: май 01, 2011, 15:13:51 »

Тiama , и аз съмк за без цветето! Роклята е много красива!  Bravo
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #456 -: май 01, 2011, 15:47:29 »

Здравейте, момичета!
Писах й в раздел "Асеновград", но ще споделя и тук, защото не мога да ви опиша разочарованието си. Мислех си, че няма нищо по-хубаво от това да си избираш сватбената рокля и очаквах едно нормално конслтиране - все пак не подобни рокли не се избират всеки ден и не е все едно да си пазаруваш обувките за сезона. Е нямам думи за отношението в "Александра" Асеновград. Ако не избереш рокля от вече готовите, които имат - значи нищо не разбираш. И ако им покажеш каталог с модел, който ти е харесал, коментарът е - оставете списанията - на снимка е едно - в действителност - друго. Да, действитеността да се насладиш на избора на рокля за най-хубавия ден не се получи този път. Дано седващия да е по-успешен..
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: май 01, 2011, 16:05:03 »

Tonina много съжалявам за случката ,наистина е много грозно от тяхна страна да правят такива коментари и въобще ,като цяло е доста неуважително спрямо клиента.
Ясно е ,че искат да си продадат готовите модели,ама по-този начин да ти ги пробутват е гадно.
Отиди при някоя добра шивачка да направи това ,което искаш.
« Последна редакция: май 01, 2011, 16:10:28 от panteryx » Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #458 -: май 01, 2011, 16:37:13 »

Благодаря, panteryx, и аз мисля, че не трябва да се задоволявам с нещо, което не ми харесва, а и няма да е "моята" рокля. Дано да успея с шивачка  smile. Успех и на теб в приготовленията!!
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #459 -: май 01, 2011, 16:43:26 »

Тiama и аз мисля, че е по-добре без цветето smile иначе роклята е страхотна smile Аз си харесах подобна , но нагоре ще е с паднал ръкав или презрамки
Активен
smarfietta
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #460 -: май 01, 2011, 17:16:13 »

smarfietta, просто попитай дали може да ти се направи от друг плат! smile

Не може да се направи от друг плат, защото роклята е специфична. Ако не е с дантела трябва да сменя модела, защото става една обикновена рокля.

Никой ли не знае магазини с по-ниски цени на метър дантела?  sad sad
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: май 02, 2011, 09:06:39 »

Pleasure, качвам я пак за малко, защото имам нужда от съвет smile Мислите ли, че цветето, което е на роклята, е по-удачно да помоля да ми го направят на украшение за коса? Нещо ми стои не на място там и ми се иска да ми дадете съвет give_rose


определено без цветето. Мисля, че и болшинството така смята .. но изборът си е само твой. Идеално ще е, ако може да се свали впоследствие (примерно е закрепено с безопасна игла). В самият ден като я облечеш и ще решиш тогава, вместо сега да си губиш времето и да се тормозиш с нещо, което може да решиш впоседствие smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #462 -: май 02, 2011, 09:44:20 »

Pleasure, виж за безопасната игла не се бях сетила... Може и така да процедирам. Ще видя първо как е на пробите без него, защото и аз съм съгласна с всички, които изказаха мнение, че без него ще е по-добре, но пък знаеш ли, може да реша, че ми харесва в някакъв момент. Вече нищо не отхвърлям категорично, защото обикновено се озовавам облечена/обута в нещо, което съм казала, че никога няма да сложа smile Така стана на бала ми, може и сега да се повтори pardon

P.S. Като изключим проблемното цвете, много се радвам, че всички харесахте роклята heart
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: май 02, 2011, 10:20:48 »

Здравейте и от мен!Скоро не съм се отбелязвала в тази темичка!!!Много съм щастлива , че когато избирах моята рокля получих отношението, което всяка булка заслужава!А иначе лелки, които са сърдити и са станали с д---то на горе - бол!Само не трябва да им се връзвате!И аз преди да си харесам роклята влизах тук и там и на едно място най-брутално ми заявиха, че роклите се мерят срещу заплащане и при готовност, а те едни стари , овехтяли, с години стояли на витрината...естествено ако си харесаш рокля ще е от тези, няма да ти ушият нова!!!Безобразието е на всякъде!Но отношението на продавачките в Плевен/от там ми е роклята, от едно мъничко магазинче на центъра/беше страхотно!!!Няколко пъти ме събличаха и обличаха, защото роклята се нуждаеше от корекции/беше ми малко тясна/ и никоя не попита дали след корекцията ще я взема тази рокля, нито дори ми правеха муцуни за събличането на манекените!Страхотно обслужване!Препоръчвам!!!
Относно това дали ще си познаете роклята-едно голямо ДА! Само като я видях на мен знаех, че това е ТЯ! goody
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: май 02, 2011, 10:30:57 »

Съжалявам за двойния отговор, но искам да споделя още малко вълнения с вас. Съвет от мен не си купувайте роклята прекалено рано. Аз моята я взех 3 месеца преди сватбата и имах време много да си я гледам, много да си я харесвам, че чак и да й връзвам кусури.Първо реших , че презрамката й е малко зацапана Mad girl- изпрах я!После реших, че се нуждае от гладене bqsnasym-изгладих я!  И сега съм си обещала , че до сватбата няма да се докосвам до нея lacnl8, защото Бог ми е свидетел, че ако досега имах късмета да не я поразя, няма гаранция, че ако продължа да я пипам няма да я батисам!!! Ако имате възможност оставете ги в магазина да ви ги пазят, колкото и да ви е тъжно , че няма да си ги гледате!!! good
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines