Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 09, 2024, 11:01:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 254540 пъти)
 
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #435 -: април 27, 2011, 12:52:05 »

Hypnose, аз съм супер доволна от жените в магазина на Александра, но този, който е в София - на Пиротска. И двете са страхотно мили и отзивчиви, тези в Асеновград нямам представа... Роклите изглеждат професионално ушити и в никакъв случай не евтинеят. Моят съвет е да им се обадиш по телефона 0887360502 и да попиташ дали го имат този модел в магазина и чак тогава да ходиш. Много е красива тази рокля, която си харесала, аз за жалост не съм я виждала наживо, магазина им в София е малък и сега основно имаше абитуриенски тоалети.
 Offtopic и аз бях чела кофти неща за бутика, но ето, че аз съм страшно доволна.  pardon най-добре отиди и виж.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: април 27, 2011, 15:41:56 »

Не момичета,неисках да създавам някакво кофти мнение за тях,просто исках да споделя как се отнесоха с мен,което за мен за един търговец,е адски недупостимо,да ми каже това не са блузи по 5-10лв,нз дали тя носи такива блузи,но аз нямам блуза под 30лв,не може да преценят един човек така........
Просто аз останах,наистина адски разочарова,от тази продавачка......не се и съмнявам,че в софия обсллужването е по добро-може просто и беше кофти,но немисля че трябваше да си го изкарва на нас като клиенти
Активен
miroslava_z
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


« Отговор #437 -: април 28, 2011, 07:50:19 »

Момичета,аз просто няма начин да се побера в готова рокля.Една приятелка ми каза,че готовите рокли са с манекенски размери.

Аз се уверих пък точно в обратното. При положение, че не съм от най-слабичките 165см/56кг, всички рокли ми бяха големи. По мое мнение определено не са с манекенски размери.
Друг съвет който мога да дам-когато капарирате, на разписката за капарото искайте да пише остатък за доплащане, че при мен се получи "недоразумение"... 
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #438 -: април 28, 2011, 13:54:55 »

И аз си поръчах роклятааа yahoo Страшно съм щастлива, в понеделник ходихме с майка ми до бутик Палома. Аз си бях харесала вече рокля от там и отидохме, за да ме одобрят и да поръчаме, но имаха един нов модел, в който се влюбих и в крайна сметка избрахме него. В еуфорията даже забравих да снимам роклята и тези дни мисля срам-несрам да ида и да си я снимам, защото не знам как ще издържа цял месец докато я ушият crazy На 16 май съм на първа проба, а вече нямам търпение...
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: април 28, 2011, 16:48:45 »

Hypnose, и аз искам да те успокоя, че моя приятелка скоро се жени. Беше бременна, с корем. Отиде, хареса си роклята, облече я, стана и и просто си я взе! good Така, че - споко! Wink

Тiama, честитоооо!!! smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #440 -: април 29, 2011, 16:45:11 »

Pleasure, качвам я пак за малко, защото имам нужда от съвет smile Мислите ли, че цветето, което е на роклята, е по-удачно да помоля да ми го направят на украшение за коса? Нещо ми стои не на място там и ми се иска да ми дадете съвет give_rose


« Последна редакция: април 29, 2011, 17:17:09 от Тiama » Активен
bella_mi
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #441 -: април 29, 2011, 17:03:45 »

 Bravo Поздравявам те за добрия избор на рокля, но според мен мястото на това цвете хич не му е там, нещо не ми се връзва с изчистената и елегантна линия на роклята. Акцента е на горната част, камъчетата и перлите придават много нежно излъчване, а цвекето го помрачава. За в косата ми се вижда доста голямо.
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: април 29, 2011, 17:04:11 »

Моето лично мнение е да. Според мен роклята ще е много по-стилна без него. Иначе е страхотна, от къде е?
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #443 -: април 29, 2011, 17:04:51 »

Аз бих го разкарала без угризения (това е съвет от човек, чиято рокля е изцяло изчистена обаче), но не бих си го боднала в косата, прекалено грамадно е. Роклята е много хубава.
Вероятно е по удачно да пробваш с малко по-малко цвете на роклята.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #444 -: април 29, 2011, 17:06:31 »

Благодаря ви, момичета!
Bella_mi, мисля цветето да е по-малко, но да е пак от плата на роклята, т.е. умален вариант на това.
Cherry_dream, роклята е на бутик Палома.
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #445 -: април 29, 2011, 17:47:19 »

Tiama, роклята е много красива! Но определено и аз съм за БЕЗ цветето. И на мен ми изглежда някак неестествено боднато. Може би на друга кройка би стояло добре, но на тази определено ми идва в повече. Все пак решението е твое, както и роклята все пак smile Ако ти отива по този начин не е нужно да се съобразяваш с нашите възгледи Wink
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #446 -: април 29, 2011, 18:22:28 »

Може и 2-3 по малки да пуснеш да висят от една страна, но трябва да се пробва.
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: април 29, 2011, 19:57:31 »

Момичета и аз съм в отбора на имащите рокля danceg
Отидохме във вторник до Асеновград с майка ми, като аз четейки тук предварително се бях настроила за зли продавачки и грозни рокли (не,че такива липсваха), но бях приятно изненадана и от отношението и тооооолкова много рокли...можех просто да си остана там и да си пробвам с дни.... Girl_hide
Пробвах всичко, което дори малко ми хващаше погледа - сигурно над 30 рокли и накрая следобеда избора се сведе до 2 и...там запецнах... След огромни душевни битки (даже си и поплаках малко) времето беше и доста напреднало, а трябваше и да се коригират и накрая избрах едната.
Незнам дали някоя от вас е имала такива съмнения при избора на рокля, но вечера като ме загризаха едни мисли дали съм направила правилния избор...пак рев...нашите се видяха в чудо с мене.
Сега вече съм спокойна и убедена, че това е моята рокля,  smile още се чудя дали да я кача в галерията си, може би направо в сватбения албум....
Прегръщам ви  give_rose
Активен
Mauve
Ентусиаст
**
Публикации: 66



« Отговор #448 -: април 29, 2011, 20:49:49 »

Мила, аз все още съм в колебания. Открих моята рокля и пак - Тя ли е, не е ли? Може би е нормално. Други казват, че веднага разбират че е ТЯ! Нали ще бъдем красиви в нашите си рокли  give_rose
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #449 -: април 29, 2011, 20:56:53 »

Разбира се, че ще бъдете красиви във вашите си рокли. Само фактът, че сме булки ни кара да блестим по особен начин smile Иначе аз, може би защото пробвах по-малко от 10 рокли, което си е сравнително малко, веднага знаех, че това е Моята, даже преди да се бях видяла в огледалото. Но не се притеснявайте и не се тормозете излишно. Всеки си има някакви съмнения, още повече засилвани от това, че не съществува само една красива рокля или само една, която отива на даден човек. Изборът е толкова голям, че е нормално да се питаш дали си избрал Точната smile  Flower
« Последна редакция: април 29, 2011, 23:45:43 от nonnita » Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines