Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 00:39:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 259772 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: април 22, 2011, 18:26:33 »

Извинявам се за  Offtopic, но не намерих такава тема - да се разпиша и аз за воала. Твърдо съм "ЗА"  pleasantry pleasantry. Много ми харесва как изглежда една булка с воал, а да ви кажа, като ходих да пробвам рокли и в един от салоните ми сложиха и воал, заедно с роклята - почувствах се много по-специално като се погледнах в огледалото с воала Curtsey Така че и аз съм твърдо решена да съм с воал. Даже говорих с една приятелка и случайно стана на върпос за воала, та тя ми каза,че нейния са й го подарили с роклята, но не го е слагала на сватбата, защото не й се връзвал с прическата и каза,че може да ми го подари за моята сватба!!! yahoo  girl_wink danceg По описанието е точно такъв, какъвто искам, така че най-вероятно ще съм с него!!!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: април 22, 2011, 18:52:16 »

cherry_dream, воалът ти е страхотен  Bravo И цената му е повече от перфектна.  Wink
А, panteryx, не се притеснявай. И аз имам една много надарена приятелка, която постоянно се крие с някакви шалове и други подобни, ако случаайно си е облякла нещо по-изрязано, което рядко се случва. На годежа ми не стна нито веднъж от стола си, защото се притесняваше, че деколтето й е много дълбоко. А не беше! И тя изглеждаше страхотно! Както съм сигурна, че и ти ще изглеждаш! Недей да се тормозиш изобщо. Покажи им какво имаш и се забавлявай! Flower

Хахаха благодаря ти nonnita ,аз съм по-същият начин ,като твойта приятелка и ужасно се притеснявам да не би по-време на сватбата всички погледи да са в деколтето ми  laugh
Ама какво да се прави такава ще си я нося.
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #422 -: април 22, 2011, 19:03:30 »

мила panteryx, изобщо не се притеснявай за бюста си, аз много се бях спекла от липсата му и направо не знаех каква рокля да пробвам че от някъде да не изглеждам плоска като батерия, но в крайна сметка това са телата ни и тъй като не можем да ги променим е добре да се гордеем с тях Wink Сигурна съм, че ще си прекрасна булка и не мисля, че е лошо да имаш с какво да се похвалиш  good
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #423 -: април 25, 2011, 11:01:39 »

Еми той всеки иска каквото няма, нали знаеш! И аз съм с твоя случай, не си сама!  blum Но какво да правим... pardon Според мен в този ден най-малко ще се замисляш за това, имаш толкова хубави емоции, които ще надделеят!  air_kiss
Активен
NooeLa
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #424 -: април 25, 2011, 20:06:57 »

Оооо, душва smile И аз бях там и ме обслужваше същата матрьошка smile Избрах си 4-5 модела за мерене, тя ми донесе само една рокля, и тя не беше от избраните от мен - нямало мой размер. Облече ме, а като й казах, че ще разгледам още няколко рокли, ме съблече и надуто излезе без да ме погледне повече. Даже на учтивото "довиждане" ме погледна сякаш съм й изяла яденето за последните 6 дена и ме подмина като крайпътен знак. А това беше, между другото доста голям салон. Пък и с визията си бабушката привлича вниманието. Виждаш я и си мислиш "щом така се контят за работа, сигурно обслужването е на 100%" Да, ама не. Папагал смотан. Не помня името на салона, но их посъветвала да влезете там само за да погледнете клоуните-продавачки, не си струва да си разваляте настроението общувайки с тях.

Оооо, то при тебе по - голям цирк е било дори. Разбирам те!
'бедни' душици бяха тези двете. Някой ден ще мина оттам за да им кажа:
'Милички, помните ли когато се държахте кофти с мен? Даааа.... е, жалко, днес похарчих сума пари за рокля, ако тогава не се бяхте държали така с мен шях да як упя от вас...'
 beating yahoo yahoo yahoo
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: април 26, 2011, 09:17:26 »

Всяко зло за добро, NooeLa smile Като излязах от там си намерих моята рокля smile
Относно воала - всеки си има свое мнение за това, но аз обаче си поръчах - заради църквата - не бива да влизаш в църква с непокрити рамене. А след това, в ресторанта, ще го сваля най-вероятно. Никой не те задължава да седиш с него през цялото време. Даже обувките ще сваля - направих си поръчка за сандалки (че нося 41-42 р-р) и ще са готови точно на 4ти, когато ще ходя да меря роклята за последно, и също са в Асеновград. Но сандалките са с 5 см ток, а аз не умея да ходя на ток въобще. Така че тръгвам на лов за удобни бели цвички за в ресторанта smile Поне с търсенето на това не би трябвало да има проблем..
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: април 26, 2011, 09:23:56 »

Извинявам се за  Offtopic, но не намерих такава тема - да се разпиша и аз за воала. Твърдо съм "ЗА"  pleasantry pleasantry. Много ми харесва как изглежда една булка с воал, а да ви кажа, като ходих да пробвам рокли и в един от салоните ми сложиха и воал, заедно с роклята - почувствах се много по-специално като се погледнах в огледалото с воала Curtsey Така че и аз съм твърдо решена да съм с воал. Даже говорих с една приятелка и случайно стана на върпос за воала, та тя ми каза,че нейния са й го подарили с роклята, но не го е слагала на сватбата, защото не й се връзвал с прическата и каза,че може да ми го подари за моята сватба!!! yahoo  girl_wink danceg По описанието е точно такъв, какъвто искам, така че най-вероятно ще съм с него!!!

Още на първа страница в този раздел е темата за булото!!!
ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО!
МОДЕРАТОР!
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #427 -: април 27, 2011, 00:38:51 »

Здравейте!Все още е рано за моята рокля,тъй като ще си я купувам август месец,но от сега разглеждам каталози из интернет и съм се спряла на няколко модела.Едната е на Холидей сона.На снимка изглежда добре,но знам ли на живо как ще е.Чух,че имали магазин и в София.Другата,която харесах е на модна къща Александра в Асеновград.Та искам да попитам дали не сте минавали случайно през тези магазини за да споделите дали роклите им са хубави и качествено ушити?!Като цяло има ли хубави рокли в Асеновград?
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: април 27, 2011, 07:56:01 »

Hypnose, аз ходих в магазина на Холидей Сона и пробвах една рокля. За съжаление в сайта няма абсолютно същия модел или аз не съм го запомнила на 100%  crazy, но е горе-долу като модел Мирела, колекция Amour. Роклята е наистина много хубава, но и цената и е добре - към 1300 лв беше, даже май 1340-1360 лв Oh my ... За мен това са си доста пари, не знам какви са твоите възможности........ blum Колкот до Асеновград - не съм ходила до там, но знам от много мои познати,че избора е ОГРОМЕН, а и цените са доста по-ниски от тук. Успех! give_rose
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #429 -: април 27, 2011, 09:07:35 »

Hypnose, моята рокля е от Александра. Ушита е перфектно, нямам никакви забележки, стана бързо и с всички промени, които поисках да ми направят от основния модел ми излезе 430 лева крайна цена. Но честно казано влизайки в магазина от 30 модела, които имаше изложени 29 не бих облякла за нищо на света  pardon Затова и малко с половин уста ги препоръчвам.
Между другото, момичета, вие смятате ли да си гладите роклите преди сватбата? Аз доста се чудя дали да рискувам, тя не е намачкана, но има някакви гънки тук таме и не знам дали си струва да се мъча. Вие как ще процедирате? Плата ми е шифон ако има значение  smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: април 27, 2011, 09:07:51 »

Веси, цените са ниски, но ако си правиш поръчка и е по-специална пак излиза много скъпо, зависи... готовите рокли са по-евтини.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: април 27, 2011, 09:47:17 »

tweety bird , да напълно съм съгласна с теб good Аз точно това имам предвид,че там избора е доста по-голям от колкото в София и цените на готовите рокли са по-ниски или поне от моите познати булки така знам, което означава, че би могла по-лесно да си избере готова рокля.
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #432 -: април 27, 2011, 09:55:51 »

Момичета,аз просто няма начин да се побера в готова рокля.Една приятелка ми каза,че готовите рокли са с манекенски размери.

V_e_S_i,аз пък съм си харесала роклите "Иглика" и "Гардения" от колекцията Apple in flower.А как ти се сториха роклите като цяло,имам предвид изработка,платове,модели?Имат ли на живо всички модели от сайта?Нали говориш за магазина им в София?

lilkada,радвам се,че си намерила твоята рокля.Има ли я в каталога в сайта да ни я покажеш?Мен точно това,което казваш ти ме притеснява,защото съм го чувала и от познати,че обикалят като луди по магазините и готовите роклите стоят евтино.А относно гладенето,моя съвет е да не се наемаш сама.Или я дай на някое ателие или на химическо чистене само да ти я изгладят.Предполагам,че като си била в салона си видяла и колекцията Aqua marine.Хубави ли са на живо роклите?Става дума за ето тези: http://www.atelie-alexandra.com/collections.php?cid=w2010&lang=en



Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #433 -: април 27, 2011, 10:26:00 »

Оле,ужас,ти ме разби!Аз тъкмо харесах модел на Александра.Много ми е интересно,собствениците на тези магазини не попадат ли на тези коментари из форумите,та да си стегнат малко персонала или пък направо да го подменят.Как може такова нещо???!!!Те буквално по тоя начин си губят потенциалните клиенти.Достатачно е две булки да се оплачат и моментално се гледа на тях с друго око.Иначе да ти е честита рокличката! smile И аз бленувам за момента,в който ще купя моята.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: април 27, 2011, 12:22:29 »

Hypnose - съжалявам, но аз търсех точно определен модел и само него го пробвах, но разгледах преди това каталога и на доста от роклите пишеше,че ги има налични. Тази, която аз пробвах беше много хубава - в смисъл хубава изработка, прибрана в специален калъф, чиста (а не някоя мръзна и раздърпана рокля). Жената беше много мила, но бих те посъветвала да се обадиш и да си запишеш един час, понеже аз като бях имаше друго момиче и тя ми каза да дойда след малко като приключи с нея.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines