Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 12:24:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 259976 пъти)
 
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: март 28, 2011, 09:49:47 »

grazia_m,  и аз бях влюбена в тези рокли, но не исках да рискувам да ги поръчвам в нета, защото най-близкото ми място беше ЛА, а на тебв случая ти е Гърция. Може до там да идеш. Бях си харесала една розова и една червена. Не след дълго просто харесах друга рокля, а не исках да рискувам, защото цената и на двете беше по 3000 паунда, което не е никак малко, особено ако не си я виждал. Намерих и китайци, които шият, но като прочетох коментарите до там беше. Ако можеш иди лично да ги видиш, защото едно е на снимка , а друго на живо. Но хубавите рокли са им по 2000-3000 паунда, а може би и нагоре.
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #241 -: март 28, 2011, 14:54:43 »

Много ти благодаря за информацията tweety bird. Може би наистина ще е по-добре да поразгледам и други рокли, защото със сигурност няма да поръчам по интернет, а до Гърция едва ли ще отида, защото цената е доста висока и не мисля да вложа толкова много пари за рокля. В рамките на 2000-2500 лева да, но повече не мисля да давам от това. Сега попаднах на едни други рокли Atelier Voila. Харесах си там един модел, който се казва Аня и мисля, че много се доближава до тези на Холивуд Дриймс  smile Някой има ли нянанви впечатления от Atelier Voila  crazy
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #242 -: март 28, 2011, 15:26:09 »

Wow момичета,
какви са тез рокли по 2000-3000лв? shok
Струва ли си толкоз пари за едно обличане... blum
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #243 -: март 28, 2011, 15:30:18 »

Atelier Voila са супер. Въпреки, че в крайна сметка се спрях на друго място да си поръчам рокля, такова мило отношение не видях в никой друг салон в София. Затова препоръчвам на всички да се разходят до там - определено си заслужават и роклите им са много красиви.  good
Активен
megi1111
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #244 -: март 28, 2011, 17:13:46 »

Момичета, скоро да сте ходили в салон "Арети" в София - представителите на Demetrios?
Има страхотни рокли от колекцията за 2011... а какви ли са цените ?  angry


Ходих миналата седмица и останах много доволна и от обслужването и от роклите. Тъй като си взех мойта от там минах да доуочня за подаръчета, чаши и другите му там аксесоари   yahoo ако не сте си намерили още задължително минете от там  Wink good
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #245 -: март 28, 2011, 19:08:33 »

fashion, наистина 2000-3000 хиляди са мноооого пари, но това за мен е максимума, ако успея да намеря това, което харесвам за по-малко ще ми е добре дошло, но ще видим. Може да звучи глупаво, но от малка мечтая за сватбената си рокля и наистина искам да е като от сънищата ми  blush lilkada, сега вече със сигурност ще посетя салона...  Bravo
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #246 -: март 28, 2011, 20:01:00 »

grazia_m , обезателно отиди там! Страхотни са! Аз поръчах моята рокля там, в момента се шие, така че за изпълнението нямам много наблюдения, но си записваш час, който трае 2 часа всъщност и салонът е твой! Няма намусени физиономии, няма гадни погледи, ако искаш и цялото ателие да пробваш!  good
Активен
abs_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #247 -: март 28, 2011, 20:26:16 »

grazia_m, моята рокля е от atelier voila, от мострите, които бяха намалени февруари - Алла.
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: март 28, 2011, 20:58:12 »

И аз да се похваля с вече поръчана рокля. Търсих, търсих - нищо не ме развълнува достатъчно, за да го поискам. Разгледах каталозите на Лита и си харесах някои модели. Понеже са близо до нас, с тефтерчето - и там. Две от набелязаните роклите обаче ги намаше. Оставихме пробите за следващата седмица. Ден преди уговорената дата "видях" моята рокля на заспиване. Интересното е, че и с тортата така се получи. Точно на заспиване моделът ми изплува с всички елементи smile
Та... премерих двата модела в Лита и както нищо не ме грабваше, така сега и двата ми паснаха перфектно. С един флорален елемент от трета рокля - комбинацията се получи. 3 в 1 - най-доброто smilesmile
Сега стискам палци и да бъде ушита добре като краен модел. Стискайте и вие smilesmilesmile
А, да, моделите рокли и обувките са в албума ми.
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #249 -: март 28, 2011, 21:06:27 »

Mariaid твоята сватба кога е и колко време предварително си шиеш роклята? Аз ще се женя чак на есен, нямаме още точна дата, но ще е в началото на октомври и не знам кога трябва да си взема роклята. Проблемът е, че лятото няма да имам време да ходя където и да е, защото съм от Несебър и както се досещате има много работа... мислех да си я взема началото на юни, но не знам дали няма да е раничко, а и ако през това време се променят килограмите ми...  crazy

abc_ роклята ти е много хубава, аз за сега съм си харесала Аня, но като отида на място ще добия повече представа  girl_wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #250 -: март 28, 2011, 21:17:14 »

Сватбата ми е на 7ми май, роклята поръчах в края на февруари и ще е готова около Великден, което идеално ме устройва ако почна да се вталявам.  blum
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #251 -: март 28, 2011, 22:05:16 »

И аз да се похваля с вече поръчана рокля. Търсих, търсих - нищо не ме развълнува достатъчно, за да го поискам. Разгледах каталозите на Лита и си харесах някои модели. Понеже са близо до нас, с тефтерчето - и там. Две от набелязаните роклите обаче ги намаше. Оставихме пробите за следващата седмица. Ден преди уговорената дата "видях" моята рокля на заспиване. Интересното е, че и с тортата така се получи. Точно на заспиване моделът ми изплува с всички елементи smile
Та... премерих двата модела в Лита и както нищо не ме грабваше, така сега и двата ми паснаха перфектно. С един флорален елемент от трета рокля - комбинацията се получи. 3 в 1 - най-доброто smilesmile
Сега стискам палци и да бъде ушита добре като краен модел. Стискайте и вие smilesmilesmile
А, да, моделите рокли и обувките са в албума ми.

Много си сладка с етно роклята в албума ти. Иначе и трите последни рокли имат хубави елементи, но не можах да си представя крайната  pardon
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #252 -: март 28, 2011, 22:53:08 »

Ясно, значи на мен май наистина ми е доста раничко да си я поръчвам, но нищо ще започна поне с обиколките, за да съм по-подготвена, като дойде време да си я купувам  smile smile smile
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #253 -: март 29, 2011, 08:43:21 »

grazia_m, моят съвет е наистина да не си взимаш роклята толкова рано, най-малко от гледна точка на съхранението й. Не ти пречи обаче, докато обикаляш, ако си харесаш нещо - да го поръчаш. Най-добре да си я вземеш готова точно преди сватбата, за да не се притесняваш за теглото си, за съхранението й и т.н. Имай предвид обаче, че някои салони изискват време, за да ти дадат готова рокля, ушита по твои размери. Така че , гледай да имаш поне месец, макар че повече ще е по-добре. А и още нещо, като обикаляш да си търсиш рокля, обличай колкото може повече модели, дори такива, които знаеш, че няма да ти стоят добре или не ти харесват чак толкова. Когато е облечена, една рокля добива съвсем различен вид. Аз например открих Моята рокля в един модел, който не съм предполагала, че стои толкова добре.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: март 29, 2011, 08:47:21 »

Всеки се разпростира според чергата си, затова за някои 2000-3000лв е много за други малко.
Наистина ако имаш пари си заслужава цената отвсякъде. Аз за мойта не съм пестяла, за да не съжалявам .
Но пък никога не бих дала 3000 паунда за рокля, която не бих могла да пробвам. Иначе holywooddream имат рокли и по 1000 паунда, но на мен ми харесваха по-скъпите.
Според мен всичко от рода за един ден не се заслужава не е така, това не е обикновен бал, а сватба. Познавам много момичета, които до ден днешен съжаляват за някои детайли, който са пропуснали.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines