Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:34:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 2 "  (Прочетена 38144 пъти)
 
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 18, 2011, 17:07:29 »

Павла, ами за козирозите  blum blum blum
То от всички януарски бебета в крайна сметка май само ние се родихме навреме за Козирог  smile

Аз също се чувствах много изтощена в края на бременността - нищо не правех и пак се изморявах - изморявах се докато се обличам сутрин, докато се среша и си измия зъбите, мързеше ме даже до тоалетна да ходя (но това поне беше разбираемо, защото тоалетната ни е на втория етаж). Въпреки това не престанах да излизам на разходки, свежият въздух ми влияеше добре, затова момичета, ако имате поне малко сили - излизайте да се разхождате!

Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 18, 2011, 17:11:55 »

Днес, като по чудо сякаш ми отпуснаха малко повече свободно време, мисля след малко да се опитам да поспя заедно с детенцето, но сега вижте нещо, което поне на мен ми беше много интересно и на някои от нещата съм се смяла с глас......

Това ми го прати една приятелка и представлява нещо като тест - Готови ли сте за родители?

"Смятате, че е време да имате дете? Сериозно се замисляте за топуркане на малки крачета из къщи? Умилявате се до сълзи, когато видите чуждите наследници сладко да играят с мама и татко? Имате дете, но искате още едно?

Поспрете! Преди да предприемете решителни стъпки в посока деца, проверете с този прост тест дали сте готови за такава важна промяна в живота ви

1. От аптека си купете лекарство за повръщане. Взимайте го рано сутрин към 5, всеки ден в продължение на няколко седмици.

2. Ушийте си къса престилка с голям джоб отпред, която добре ви опасва. В джоба сложете тежести, обвити в мек плат – започнете от 3 килограма и плавно увеличавайте тежестта до десет килограма. Носете я ден и нощ, без изключение.

3. Купете си няколко дебели пуловера, които обличайте един над друг. Нормално е да се чувствате огромни и трудно подвижни. Не сваляйте престилката!

4. Сложете сутиен с два номера по-малък, с дантела от изкуствена материя, който да ви е тесен, да дразни гърдите ви и да предизвиква неудържим сърбеж.

5. Трябва да се поддържате в добра форма. Купете диск с упражнения за бременни, които съвестно изпълнявайте всеки ден, облечени с пуловерите и престилката.

6. В три сутринта събудете половинката си и кажете, че ви се яде пресен ананас, който следва да ви се достави незабавно. Повтаряйте това на равни интервали, като сменяте обекта на желанието си, за да няма никаква предвидимост и готовност.

7. Навийте си часовника и през нощта ставайте на всеки 15 минути да пишкате. През деня не пропускайте да отидете до тоалетната на споменатия интервал.

8. Пригответе сак с вещи от първа необходимост и засечете примерно посещение до родилния дом в делничен ден в пет следобед с максимална скорост без предизвикване на ПТП. Можете да свалите пуловерите и престилката.

9. На всеки два часа сядайте в леглото, като гушкате възглавница. Не е позволено да я размествате или изпускате!

10. През нощта навивайте часовника и на всеки три часа правете упражнението с възглавницата. След това предайте възглавницата на партньора си да я друса поне половин час, а вие припаднете обратно в леглото.

11. Ден и нощ ходете с три и половина килограмова възглавница, гушната до тялото ви.

12. Нагласете алармата на часовника и се опитайте да се изкъпете, подсушите и облечете за две минути, преди да е изпищяла.

13. Няколко пъти на ден внезапно поливайте на рамото си малко мляко. Няма време за смяна, ходите си така.

14. Увеличете теглото на възглавницата на шест килограма и все така я носете със себе си навсякъде. Научете се да ходите до тоалетната и да готвите, като не я изпускате от ръце.

..............
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 18, 2011, 17:12:56 »

15. Играйте следната игра с партньора си: редувайте се да си скубете косата, да си бъркате с пръсти в очите, ушите, устата и носа и да сваляте светкавично очила и бижута от другия, които да метнете максимално далеч. Резки ритници по интимните места са позволени. Целта е атаката да е внезапна и неочаквана, а нападнатият да се опази, без да нарани другия.

16. Гответе в продължение на половин час супер специално бебешко пюре. Изхвърлете го, без никой да е пожелал да го опита. Правете това всеки ден известно време.

17. Тайно от себе си намажете по дрехите и косата си бебешка храна и ходете така цял ден.

18. Разхвърлете кубчета, дрънкалки, остри предмети, топчета, пирони, пищящи играчки и кабърчета по пода. През нощта се опитайте да идете до тоалетната, без да вдигате шум, без да святкате лампата и без да пищите.

19. Между завивките разпръснете трохи от сухари и бисквити и поръсете с рядко желе. Забравете за тях и вечерта легнете отгоре им.

20. Увеличете теглото на възглавницата на десет килограма; носете я в ръце. Позволени са петминутни почивки.

21. Правете пробни спринтове от единия край на стаята до печката, контактите и тежки стъклени предмети на масата. Трябва да покриете разстоянието за време под секунда.

22. В голяма купа сложете максимален брой всевъзможни дребни предмети, топки, нарязани плодове и парчета сдъвкани бисквити. Завъртете я бързо няколко пъти и изсипете наоколо, покривайки максимално голяма площ. Съберете и почистете.

23. Оставете възглавницата. Започнете да ходите приведени с една ръка насочена към земята. Постоянно.

24. Под дивана скрийте сирене, риба, обелени плодове, купичка с храна и малко разлят сок. Забравете за тях за две седмици. Когато миризмата стане нетърпима, намерете и почистете.

25. От време на време внезапно лисвайте супа или рядка храна на земята. По-твърдите хапки метнете по стените и прозорците. Почистете.

26. Научете се да ползвате тоалетната на отворена врата, без значение колко човека живеят в дома ви. Докато сте вътре, разговаряйте с тях.

27. Творчески порисувайте по стените и новите мебели с перманентен маркер на височина един метър от пода. Пребоядисайте и претапицирайте.

28. На нощното шкафче сложете чаша вода. През нощта се пресегнете и я излейте в леглото между вас и партньора ви. Станете, подсушете и сменете чаршафите.

29. Купете си скъпо червило. Отчупете го от гилзата и добре го втрийте в килима. Почистете.

30. При всяко появило се желание за секс между вас и половинката ви нагласяйте часовник. Две минути след началото на екшъна при звъна на алармата прекратете всичко.

Ако сте направили всички точки в теста, те не са ви се сторили твърде трудни и все още имате желание за дете – поздравления, вие сте напълно готови!"

Дано да ви е било забавно, ако не - някой от модераторите нека да ги изтрие тия ужасно дълги постове   blush blush blush

 give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 18, 2011, 18:15:30 »

Албенче повдигна ми духа за седмица напред! funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 18, 2011, 19:51:53 »

Бени   laugh направо ме разби хахахахахаах

А това за водолейчетата циркулираше из ФБ, ако срещна за децата козирогчета ще ти го постна във ФБ...

Да, и аз съм доста мързелива/ изморена тея дни, но гледам да си правя малки разходки, че то само в къщи да стоиш не си е работа...
Активен
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #95 -: февруари 19, 2011, 13:23:58 »

Здравейте мами, как сте? Поне тези от нас, които са все още в темичката, че от ден на ден оредяват редиците..
Аз не съм се включвала, но понеже до миналата седмица все още си работех и не ми оставаше много време, сега вече съм в 45 дневен болничен и ще имам повечко време.
Да се оплача, че накрая се разболях.. Док каза, че не е грип, но имам една ужасна кашлица и от 2 нощи не мога да спя от кашлене. Вдигам и температура до 38, но пия парацетамол и ми пада. Какви ли не бабини илачи пробвах за тази кашлица, отделно пия и сироп Стодал - нали е хомеопатичен.. Ако някоя мама има да сподели как да се пребора ще съм благодарна, че ако не ми мине до утре май ще ми изписват антибиотик  sad sad sad
Най-вече се наплаших, когато четох, че като кашлям постоянно това може да предизвика контракции... абе ужас, сигурно и на бебо не му и добре, постоянно ми се свива корема като кашлям, ох оплаках се едно хубаво ама какво да направя... sad
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 19, 2011, 13:41:04 »

Здравейте съботно и от мен, момичета!

Албенче, много се забавлявах на теста, който си пуснала, даже попреведох на мъжа ми, да се посмеем заедно!  good

Как сте, всички, като изключим умората, от която аз самата също се оплаквам... Абе то моето не е точно умора, ами имам моменти, в които откровено нищо не ми се прави, или пък ми се спи. Мързел ли е, що ли, ама - факт!  sarcastic

Армани, дано се оправиш възможно най-бързо, че ако не друго, то най-малкото е неприятна история... За жалост, не се сещам в момента за някой съвет, с който да ти помогна!  sad

При мен няма нищо ново. Вече приключих с уроците, и съм доволна, защото си има нужда от сравнителна почивка преди да настъпи раждане и прочие. Сега съм повече из къщи, където обърнах и подредих де що имаше шкаф с намеци за разхвърляност  blum Така е то, когато човек не е свикнал да бъде у дома толкова време, натам избиват работите!  pardon Хубавото е, че времето пак си се оправи, след ден-два с валежи и облаци, та си правя разходки из квартала.

В понеделник съм за втори път на слушане на тонове, да видим какво ще покаже. Този понеделник бебо се прояви с отлични тонове и активност, а на мен в този период на слушането на тонове не ми засякоха ни една контракция, така че продължавам да се подвизавам 2 в 1 - и слава богу! Има си време още... Макар че то като тръгне да излиза, кой ще го спре Маттео?  DANCE Засега просто коремът ми се е посмъкнал и хапвам и дишам нормално - осезателно си шава момъкът по-долу от преди. И така. Мисля, че сме готови, само от време на време ме обземат мисли за това как ще протече раждането и моя милост как ще му се справи.  pardon  Абе, независимо от всичко, гледам да се изпълвам с положителни мисли.

Хубава и спокойна събота ви пожелавам, пазете се и почивайте!!!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 19, 2011, 14:46:55 »

Армани, дано се оправиш бързо, че това с кашлицата не е приятно.
Свилена, как може да кажеш че те мързи след като си подредила цялата къща.
ела да видиш какво е мързел, спя до 10, след това сядам на компютъра или пред телевизора, ако изляза на разходка се изморя подобаващо и катосе прибера пак си полягам  pardon и така бездействам цял ден. но днес най-накрая успях да посъбера чантата за болницата. остана да стерилизирам помпата и някоя залъгалка и тях да добавя в сака.
Активен
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #98 -: февруари 19, 2011, 15:55:41 »

Svilena , echy_ Благодаря Ви, дано се оправя, че наистина не се понася вече  sad
Ние тези дни мислим вече да си сглобим кошарката нали все пак е нова и малко да се отмирише, че нали все пак е мебел..
Аз все си мисля, че е рано но две приятелки родиха много преди термина и си викам влезеш ли в 9-тия месец няма гаранция кога ще тръгне бебо..
echy_ това със стерилизирането хич не ми е ясно  crazy Сега като я стерилизираш помпата колко време издържа така и къде ще я държиш... Аз също си купих помпа и стерилизатор и май тези дни трябва да разгледам обстойно упътванията..
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 19, 2011, 17:55:56 »

Армани,аз се чудех къде се загуби,а ти болничка си била  sad
Не се сещам за никакъв илач,ние със съпруга като кашляхме изядохме доста билкови лукчета,ама при нас бързо мина.Надявам се бързичко да се оправяш и да не се стигне до антибиотици.

Ечи,мисля мързела вече ни е позволен и е съвсем в реда на нещата. blum
Аз доста се чудех дали да взема залъгалка за болницата-я да се намесят вече родилите да дадът акъл.

Свилена,мислех,че ще ти изтекат водите на някой урок... smile
Хайде вече заслужена почивка!
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 19, 2011, 18:24:15 »

Оо, тук се е пооживило - браво! Ами така де, няма да се даваме още!  danceg

Аз се върнах преди малко от дежурната си обиколка из квартала и позяпах разни магазинчета. И сега откривам едни чаршафчета, дето съм пропуснала да изгладя.... Дали да не свърша таз работа?  funnytooth В последно време знаете ли как гладя? - настанявам се седнала, застилам си единия край на масата и гладя от тази седнала позиция!  smile 

Ечи, ами то моя мързел, тъй да се каже, ме улавя в определени моменти, обикновено когато реШа да приседна или полегна - и тогава тъй да ми се затварят очичките, че не е за разправяне! Айде бе, простено ни е пък, веЧе накрая ще ни хванат всякакви дяволи!  blum

Додо, ти представяш ли си наистина да ми бяха рукнали тез води насред някой урок?  Oh my ...  blum  Признавам си, че подобни мисли ми бяха минали през главата през последната седмица, в която се трудих. Добре че не се стигна до такива изпълнения, че щях да подплаша тийновете, дето обучавам!

Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 19, 2011, 19:11:33 »

Додо, Ечи, какво имате предвид под залъгалка?? Биберон ли?

Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 19, 2011, 19:40:54 »

Албенчик, ето това имам впредвид
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 20, 2011, 01:04:03 »

Armani_code,дано да оздравяваш скоро,защото не ти завиждам наистина с кашлицата,представям си какво ти е,като се стегне корема....аз като малка страдах много от кашлица и си спомням майка ми даваше синап с мед,ако искаш опитай,може и да ти помогне. smile

alben4ik ,много забавни неща Bravo половината съм съгласна на 100%,че е така..хм за другата половина ще видим  Wink

Аз днес се чувствам много странно,все си мисля,че скоро време ще се срещнем с госпожицата Girl_hide
Имам едни течения...хм как да опиша,като кашичка blush и то не постоянно,ами от време на време,дали не е тапата... crazy ох може и нищо да не е,ама аз си ги нагласям blum
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 20, 2011, 10:10:16 »

Оле,Преси развълнувах се за тебе!
Дали бебока не е вече на старта....
Аз исках да спомена за моето течение-от около седмица си промени цвета-стана някак жълтеникаво и сякаш по-гъсто.Няма мирис,не предизвиква дискомфорт... huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines