Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 23:12:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бременна на сватбата  (Прочетена 16686 пъти)
 
zveleva
Новак
*
Публикации: 17


« -: юли 25, 2007, 13:28:41 »

момичета аз на сватбата ще бьда в края на петия месец.Малко позакрьглена,но нямаше начин.Аз исках да е малко по-рано,но уви.Дано всичко да е наред с бебчо и аз да сьм добре,защото в третия месец и половина имаше проблем и полежах в болница.Пишете за подобни ситуации.
« Последна редакция: януари 30, 2011, 09:30:38 от fiibi_bg » Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 25, 2007, 18:09:13 »

Аз имам много приятелки, които бяха бременни на сватбите си smile Всичко мина наред и си прекараха супер на сватбите smile Не се притеснявай ! Всичко ще мине наред  Dance
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 25, 2007, 18:54:07 »

Аз също познавам няколко булки,които бяха бременни на сватбата си. Едната даже беше в края на 8 месец и не спря да танцува през цялото време и нямаше никакви проблеми! Според мен няма за какво да се притесняваш (стига да не ти става лошо)! Успех! good
Активен
zveleva
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #3 -: юли 25, 2007, 19:11:53 »

дано.Много ще се радвам всичко да мине добре.Успех на всички! heart Party time
Активен
viarcheto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



« Отговор #4 -: юли 26, 2007, 15:37:14 »

Здравей Zveleva,
  според мен всичко зависи от това как се чувстваш,дали ще си закръглена булка или не това според мен няма никакво значение защото така или иначе ти ще си булката и несъмнено ще си най- красивата на този ден. На нашата сватба аз бях в точно я края на пети месец и  почти не ми личеше. Но аз да чукна на дърво да тогава почти не усещах че съм бременна.
Единствената грешка която направих е че седмицата преди сатбата я пекарах доста емоционално в подготовката и дори отслабнах с 2 кг.
На самата сватба не се спрях за секунда нишо че беше жега,почти не седнах и всички баби и лели само ходеха след мен да ми се карат да си почина.
Бъди спокойна и ще видиш как всичко ще мине страхотно.
 
Активен
zveleva
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #5 -: юли 27, 2007, 13:44:01 »

Най-важно е наистина спокойствието.Обаче аз в момента сьм в такава еофория,че направо незнам на  кой свят се намирам!Предполагам,че е нормално. DANCE
Активен
viarcheto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



« Отговор #6 -: юли 27, 2007, 15:01:18 »

ООО да съвсем нормално е good, само гледай да не стресираш малкото човече. Сигурно ти се иска всичко да свършиш сама, поне аз така бях,но ако има кой да ти помага раздавай задачи с пълна пара, все пак си булката. tease
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 28, 2007, 18:38:00 »

И аз имам приятелка , която беше бременна на сватбата си в петия месец!Не спря да танцува и всичко си мина нормално!!!Дано и при теб е така! good
Активен
Stenin
Професор
****
Публикации: 353



« Отговор #8 -: август 02, 2007, 12:58:46 »

Най-важно е наистина спокойствието.Обаче аз в момента сьм в такава еофория,че направо незнам на  кой свят се намирам!Предполагам,че е нормално. DANCE
А кога е сватбата smile Аз съм долу-горе в идентично положение Wink
Активен
zveleva
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #9 -: август 04, 2007, 18:30:32 »

Сватбата ни е на 25.08,след три седмици.А коремчето ми е доста голямо вече,дано ми стане роклята.Ами твоита кога е?Как седят при теб нещата?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 04, 2007, 21:52:32 »

Ехааа, колко бъдещи мами, които не са се разписали нито ТУК, нито ТУК nea
Хайде, момичета, чакаме ви в тези темички!!! Dance

Пожелавам ви най-прекрасния сватбен ден и стискам палци всичко д амине леко и безпроблемно за вас и за малките ви съкровища!!! girl_in_love kiss2
Активен
Stenin
Професор
****
Публикации: 353



« Отговор #11 -: август 06, 2007, 10:34:44 »

Нашата сватба е тази седмица - на 12.08 - аз още съм си почти същата - трябва да ми стане роклята:) Все пак ни остават само няколко дни:)
Активен
zveleva
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #12 -: август 06, 2007, 11:28:48 »

Ей супер!Колко малко ти остава.Не че до мойта остава много но все пак.Нямам тьрпение.Само се моля да е хубаво времето,че тези дни умряхме от студ. danceg
Активен
Stenin
Професор
****
Публикации: 353



« Отговор #13 -: август 06, 2007, 11:30:22 »

Хубаво ще е DANCE Аз за нашата съм го поръчала хубаво и слънчево, че камо ли за вашата  Bravo Усмихвай се и вярвай, че времето ще е като теб yahoo
Активен
zveleva
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #14 -: август 07, 2007, 19:19:29 »

Наистина ако времето е като нас,проблеми няма да имаме.Еуфорията и щастието ще са достатьчни да сгреят не само нас,но и всички гости! DANCE danceg heart
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines