Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:37:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Момче или момиче?
Момченце
Момиченце
За първото без значение

Страници: 1 ... 17 18 [19]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво бебе искате?  (Прочетена 116474 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юни 26, 2014, 12:16:02 »

С милото повече искаме момиченце,но като цяло не е толкова важен пола.
Аз само се надявам живота да успее да ни дари без проблеми детенце един ден. smile
Активен
mariestrellas
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #271 -: юли 05, 2014, 18:20:37 »

Ние искахме да имаме момиченце, но ми бяха казали, че няма да мога да имам деца и не се надявахме на нищо. След един мой пророчески сън, че ще забременя някъде в началото на ноември, се оказа, че след дълга раздяла, 2 години след като подписахме брак, имахме само два шанса за бебеправене, на 30 октомври и 4 ноември, и те явно са били успешни, защото на 21 ноември - денят на християнското семейство, разбрахме, че нашето малко съкровище вече е на път. След тежка бременност и преждевременно раждане в крайна сметка се появи нашата малка дъщеричка, а разбрах, че ще бъде ТЯ едва в края на шестия месец от бременността, точно на 21 март, първият пролетен ден, а тя се роди на Петровден. Днес, 3 години по-късно, отново мислим да опитаме да предизвикаме съдбата, но този път за момченце, дано да стане и да можем да завършим семейството по този идеален за нас начин! Дай Боже всекиму такова щастие, защото децата са най-ценното и истинско богатство, което само Бог може да ни изпрати.
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #272 -: август 26, 2015, 18:02:42 »

Аз винаги съм мечтала за момиченце, докато мъжът ми иска момче, но каквото и да е ще го обичаме много.
Активен
Sunny_bear
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #273 -: август 26, 2015, 20:33:37 »

Аз също винаги съм искала момиченце. В някакви периоди исках пък да имам момче по-голямо и момиче. Сега, вече не знам pardon ММ предпочита момче и сякаш заради него взе да ми харесва идеята за момче. Е той даже иска и да сме с 2 деца...Ама то като разбера, че съм бременна, сигурно ще съм толкова в еуфория, че каквото и да се получи ще съм щастлива, надявам се и ММ.
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #274 -: септември 05, 2015, 11:38:14 »

Понякога е по-добре да са и двете. Например батко и малко момиченце. Аз съм така с брат ми, много се разбираме и си помагаме.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: септември 07, 2015, 07:22:06 »

Пожелавам ви да имате дете, пък пола - какъвто такъв smile
mariestrellas, стискам палци и дано щастието ви се усмихне скоро!

Аз винаги съм искала момиченце, ето че си имаме. Сега май тайничко пак момиче искам, но...каквото сабя покаже smile
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #276 -: септември 11, 2015, 05:28:22 »

Sunray, пожелавам ти мечтата ти отново да се сбъдне и да имаш момиченце. smile
Активен
mariestrellas
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #277 -: септември 15, 2015, 16:05:26 »

Сънрей, каквото и да е вашето съкровище, нека да е живо и здраво! Всеки нов живот е благословия за всички и огромна радост. Когато се появи, дори и да не е от очакваният пол, на момента се влюбваш в него и тази любов е завинаги, а това е най-чистото, най-силното, най-искреното и свято усещане за една жена - да бъде майка по призвание и душа. Ако толкова много искаш още една дъщеричка, пожелавам ти от сърце да те споходи!  Wink
Аз за себе си знам, че до две години ще имам син, дори няколко пъти го сънувахме с мъжа ми, освен това на няколко пъти са ми казвали, че ще имам син малко преди да навърша 40, което вярвам, че ще стане. Лично аз винаги съм искала да имам първо дъщеря, после син и с това да приключа със семейното планиране, така че ако ми се случи, ще съм удовлетворена от живота си и не мога да искам повече.  smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines