Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 20:07:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какво предпочитате - вратовръзка или папионка?
Вратовръзка
Папионка
Нямам мнение

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вратовръзка или папионка?  (Прочетена 288207 пъти)
 
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 25, 2007, 13:27:20 »

Наистина въпросното фишу изглежда страшно елегантно!!!Поцдравления за тези,които са убедили своите половинки да се облекат така!!! :bravo:Моето момче каза,че иска вратовръзка и ...точка!!!Другите варианти не му допадат!!! crazy Не че така не изглежда перфектно!!! blushЩе го видите .....след големия ден!!! danceg
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 25, 2007, 22:15:15 »

Аз да ви кажа, моето момче вобще не съм го убеждавала pardon Само му го показах и той каза"Ааааа да! Като на Казанова! Харесва ми!" Но и мен ме притеснява всичкото това навличане! То не е риз, и елек и само и това на врата му.....Но той преди беше казал че ще е с потник, папионка торанти и шапка ...тааа... crazy
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 25, 2007, 22:25:03 »

ЕЙ, това фишу много ми хареса, много е стилно.Лошото е, че наистина с тези летни свтби, незнам, някак си ми е съвестно да накарм милото на 21ви юли да сложи риза, елече и сако Oh my ..., а и то горкото с неговата фигура... няма да е точно като на снимката, с около двайсетина килограма повече е, и вместо елегантно май ще му стои по-скоро хумористично ROFL
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 25, 2007, 22:31:49 »

Само не знам горкият младоженец как ще изтърпи на 40 градуса температура с риза с дълъг ръкав,елече,фишу и сако! crazy
Аха,и ние затова се отказахме.То е ясно,че в ресторанта сакото набързо ще замине и ще си остане по риза и оттук идва проблема-в този случай би трябвало да махне и фишуто,защото не стои така изискано само в/у ризата...Другият вариант е да се подпъхне под ризата,но така,освен че ще загине от жега heat,стои и малко...прекалено алаевгениминчевски smile smile

Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 25, 2007, 22:33:56 »

Аз искам да питам нещо-тази риза на снимката е малко по-различна от обикновените,нали?Яката й е по-различна,но дали трябва да е такава самата риза или просто е изгладена така?
Извинявам се за въпроса,но хич не съм запозната!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 25, 2007, 22:51:31 »

Ами в моята галерия има 2 снимки на които пластрона е комбиниран с обикновена яка, не мисля че изглежда лошо. pardon
« Последна редакция: април 26, 2007, 10:29:43 от Little_Sweet_Didka » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 25, 2007, 23:59:22 »

Аз искам да питам нещо-тази риза на снимката е малко по-различна от обикновените,нали?Яката й е по-различна,но дали трябва да е такава самата риза или просто е изгладена така?
Извинявам се за въпроса,но хич не съм запозната!
да ризите за фишу са различни но се продават навсякъде или в по-добрите магазини.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 26, 2007, 20:41:22 »

това е фишу ;)и аз съм забевлязала че е модерно последно време *THUMBS*бъдещият ми кум преди половин година беше младоженец и беше със фишу,много красиво стои Bravo
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 27, 2007, 00:11:13 »

Ама фишу или пластрон?  =]Или приемаме че и двете са едно и също? pleasantry Преди половин година му е било добре...не е бил като нашите младоженци насред жегите
« Последна редакция: април 27, 2007, 16:00:48 от Little_Sweet_Didka » Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 27, 2007, 10:24:25 »

Ама фишу или пластрон?  =]Или приемаме че и двете са едно и също? pleasantry Преди половин година му е било добре...не бил като нашите младоженци насред жегите
Аз ги приемам за еднакви неща,поправете ме ако греша.Пък и думата фишу ми харесва повече,това пластрон нещо не ми звучи! crazy
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #100 -: май 04, 2007, 17:23:21 »

КАКВА ВРАТОВРЪЗКА ПРЕДПОЧИТА ЛЮБИМИЯТ?

Когато търсиш мъж, виж му вратовръзката. Тя издава най-добре характера на силния пол, категорични са американски психолози. Ако е нашарена с точки (грахчета, звездички, балончета), притежателят е целеустремен, работлив и честолюбив. Райетата обаче са най-сигурният знак, че сте попаднали на идеалния мъж. По този десен си падат преуспелите и коректни бизнесмени, грижливите съпрузи и романтичните любовници. Цветенцата говорят, че собственикът им е купонджия с голямо сърце, който дава повече ухо на чувствата, отколкото на разума. Ексцентричната вратовръзка, изпъстрена с разчекнати геометрични фигури, издава бохема с богато въображение, силно развито чувство за хумор и писателски талант.
Едноцветните мъжки аксесоари предупреждават: бягайте от старомодния традиционалист. Ако са сиви или черни, освен скуката се намесва и тоталната липса на вкус. Сините сигнализират за чувствителност, яркочервените - за суперамбиция, тъмночервените - за голямо самочувствие. Собственикът на зелена вратовръзка е жизнерадостен, на кафява - педант и буквоед, на жълта - музикален, на оранжева - безотговорен и сговорчив.

Източник: standartnews.com
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 04, 2007, 22:04:49 »

Ами на моето мило аз му купих първата вратовръзка - синя разбира се! Wink tease
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #102 -: май 04, 2007, 23:02:13 »

И моята бъдеща половинка се съсредоточава на синия цвят, но всичките му вратовръзки са в райе. Май съм случила на мъж! Yes
« Последна редакция: май 04, 2007, 23:12:20 от didibaby » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 05, 2007, 09:30:13 »

И моята бъдеща половинка се съсредоточава на синия цвят, но всичките му вратовръзки са в райе. Май съм случила на мъж! Yes
Ехе и райета и синьо!Браво - късметлийка! good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 05, 2007, 22:34:28 »

като се замисля и на моят съпруг всички са му в райе.......това беше на добре нали? girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines