Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 20:53:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какво предпочитате - вратовръзка или папионка?
Вратовръзка
Папионка
Нямам мнение

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вратовръзка или папионка?  (Прочетена 285371 пъти)
 
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #75 -: март 27, 2007, 18:18:57 »

Деликатна работа....  pleasantry Пък ако не иска-не иска. Все пак е и негов празник. Ние как с месеци избираме роклите, нека и мъжете да решат как искат да бъдат облечени. Друг е въпросът, че ние жените по ги разбираме тези неща pleasantry и аз лично мисля , че вратовръзката е задължителна за такъв повод. Е , ако е неофициална сватба, на плажа или нещо такова... може и без  girl_wink
« Последна редакция: март 27, 2007, 18:20:47 от cherry » Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 27, 2007, 18:21:07 »

моето мило не му трябва да го "карам" да си слага вратовръзка,той самия не обича папионките
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 27, 2007, 18:26:22 »

Деликатна работа....  pleasantry Пък ако не иска-не иска. Все пак е и негов празник. Ние как с месеци избираме роклите, нека и мъжете да решат как искат да бъдат облечени. Друг е въпросът, че ние жените по ги разбираме тези неща pleasantry и аз лично мисля , че вратовръзката е задължителна за такъв повод. Е , ако е неофициална сватба, на плажа или нещо такова... може и без  girl_wink
абе до някъде си права но при положение 4е сватбата 6те бъде офицялна
абе той се прави май само dirol
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 29, 2007, 15:21:09 »

Не изчетох цялата тема и не зная дали сте коментирали фишуто като вариант.Аз много го харесвам,много мъжествено ми стои и същевременно хем официално,хем малко по-неглиже NECKTIE но то стои хубаво само когато е с елече,така стърчащо върху ризата само много му се губи ефекта и определено не ми допада...а ние с тези летни сватби,къде ти да го омотаеш младоженеца с елечета и т.н.,още повече-то е ясно,че още при първият танц остава само по риза,тъй че....вратовръзчицата си е най-добрият вариант определено!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 29, 2007, 15:24:44 »

Ние сме решили любимият да е с вратовръзка в гражданското , а в ресторанта да няма, че по принцип той не е свикнал да носи и ще му е ужас при всички танци, които го чакат  dirol  Dance
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 29, 2007, 15:27:03 »

Аз също съм за вратовръзка, поне на моят  мъж му стои страшно секси.Пък и преди това никога не съм го виждала толкова официален.Абе като го видях в костюма за сватбата направо онемях, много добре изглежда.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 24, 2007, 22:26:12 »

Миля че трябва да се прибави и това Изтънчен и изискан...за съжаление забравих как се казва blush pardon Но ми прави впечатление, че е много актуално в момента(като гледам чуждите интернет страници pleasantry) Както каза милото-"Като на Казанова" Wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 24, 2007, 22:27:28 »

мисля че е фишу.милото ще е с такова girl_in_love
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: април 24, 2007, 23:18:16 »

мисля че е фишу.милото ще е с такова girl_in_love
Абе май имаше друго име, днес като ходих с брат ми да си поръчва костюм за бала и собственика на фирмата каза че е много актуално и му каза името ама :tuktuk:а де...толко и помня. Може да се направи от същия плат от който е роклята, и е в комбинация с елек. Браво маслинке яще сте много модни! Dance Curtsey
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: април 24, 2007, 23:35:57 »

може може.тя майка му вика "фишу" иначе и аз незнаех как е точно.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 25, 2007, 07:28:48 »

Някъде по-назад бях писала,че много ми харесва фишуто,но то задължително се носи с елек,така само в/у ризата май не върви,защото е по-къс от вратовръзката,а пък моят младоженец няма да е с елек и затова и този красив аксесоар ще отпадне,за съжаление sad .

Мъжете слагат фишу
Въпреки че малцина го практикуват, носенето на декоративен шал придава изтънченост на мъжа. Аритстичните натури залагат главно на фишуто. Шалчето със загадъчно френско име се връзва трудно около врата, но пък стои много баровски. Произходът му се губи някъде във вековете на разкош и блясък в парижкия кралски двор.
Автор: Вестник Сега

 Wink
 
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #86 -: април 25, 2007, 07:35:49 »

Някъде по-назад бях писала,че много ми харесва фишуто,но то задължително се носи с елек,така само в/у ризата май не върви,защото е по-къс от вратовръзката,а пък моят младоженец няма да е с елек и затова и този красив аксесоар ще отпадне,за съжаление sad .

А аз досега не бях обръщала внимание на фишуто, докато не видях снимки тук. Наистина изглежда стилно. Въпреки че моят младоженец ще е с елек и смокинг, ще носи вратовръзка, иначе не го виждам да се съгласи на нещо по-необичайно.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: април 25, 2007, 09:48:24 »

Момичета-въпросното фишу се нарича ПЛАСТРОН. Гледах повторението на Елегантно и там Кремена Халваджан разказваше за облеката в новата игра пи ТВ7. Каза че са супер изискани и се ползвали за сватби това ми ти нещо се казва ПЛАСТРОН.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 25, 2007, 09:52:26 »

Някъде по-назад бях писала,че много ми харесва фишуто,но то задължително се носи с елек,така само в/у ризата май не върви,защото е по-къс от вратовръзката,а пък моят младоженец няма да е с елек и затова и този красив аксесоар ще отпадне,за съжаление sad .
И аз попитах в един магазин дали може да се носи фишу без елек, а те ми се изсмяха nea. А аз съм виждала да го носят и без елек и изглеждаше доста по - творчески отколкото с елек, но определено не беше официално.
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 25, 2007, 11:08:24 »

И ние мислим младоженецът да е с фишу или ПЛАСТРОН! И двамата мислим,че изглежда страхотно!Само не знам горкият младоженец как ще изтърпи на 40 градуса температура с риза с дълъг ръкав,елече,фишу и сако! crazy За сега сме се спрели на този модел и цвят!14604_462392
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines