Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 05:44:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: поздрав за родителите - имахте ли такъв?  (Прочетена 107774 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 10, 2011, 20:48:27 »

AnGeL oF lOvE, ами ако има за всяка двойка отделен или нещо подобно? Дали би се получило добре? scratch one-s head
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: февруари 14, 2011, 19:57:33 »

При нас за съжаление май няма да има конкретен поздрав. Понеже моите родители са разведени и ще са с половинките си. Мислите ли, че ако има поздрав някой ще се начумери? angry

Според мен е напълно нормално всеки да танцува с настоящата си половинка. Това е поздрав за "родителите на младоженците" и никой няма да бъде извикан поименно. В крайна сметка, настоящите им спътници в живота са част и от вашия и ваши втори родители, така че не виждам място за притеснение.

Ако смяташ, че някой ще се разсърди, по-добре въобще да няма танц за родителите. Все пак, вие определяте сценария на сватбения си ден.
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: април 04, 2011, 22:52:17 »

на нашата сватба освен ,че имаше поздрав за родителите бяхме  поръчали и още една торта(освен сватбената) и те рязаха от нея и си даваха един на друг също като младоженци . Много се трогнаха и определено им хареса тъй като на техните сватби не е имало такова нещо. Емоционален момент е и със сигурност  би се харесал на доста smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: април 09, 2011, 12:52:37 »

На нашата сватба си имаше поздрав за родителите , беше с песента на С.Кацарова и В.Найденов-Огън от любов.
AnGeL oF lOvE говорете с родителите си и ако нямат против ги поздравете , въпреки че не виждам причина за сърдене, те ще бъдат с половинките си и дори само за един танц ,могат да направят този жест за вас или пък просто да излязат да танцуват с новите си партньори.
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #154 -: май 08, 2011, 17:18:36 »

и ние сме избрали същата песен за родителите. А и една от вечните български песни си заслужава да бъде чута на сватба
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #155 -: май 08, 2011, 17:41:07 »

на нашата сватба освен ,че имаше поздрав за родителите бяхме  поръчали и още една торта(освен сватбената) и те рязаха от нея и си даваха един на друг също като младоженци . Много се трогнаха и определено им хареса тъй като на техните сватби не е имало такова нещо. Емоционален момент е и със сигурност  би се харесал на доста smile
dezmand, страхотна идея!! Не ми беше хрумвал. Истината е, че исках да има и нещо друго освен музикалния поздрав, но нямах идея какво. Ще обмисля това с тортички и за тях, мноооого благодаря, че го сподели!!  Bravo
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 09, 2011, 10:07:20 »

аз мисля освен че ще ги поздравим с някоя песен-и да им вземем някакъв подарък -имам и една идея но незннам дали ще мога да я осъществя-да вземем някакви бебешки дрехи на които да се напише Продължение-скро се стягайте или нещо такова,ако някой има други иидеи да сподели
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #157 -: май 09, 2011, 10:57:22 »

Има много фирми , който правят надписи върху дрешки. Според мен на едно Бяло бебешко боди (за да е неутрално) отпред може да напишете простичко  : СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ   

Смятам , че идеята е много сладка
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 09, 2011, 15:33:02 »

Да,според мен наистина ще се зарадват
Активен
bellka
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #159 -: май 10, 2011, 15:00:54 »

Момичета здравейте,
относно поздравите към родителите, много ми се иска да има нещо специално за тях, но проблема е следният. Родителите на моя бъдещ съпруг са починали и в деня на сватбата ролята на свекър и свекърва ще заемат неговата по-голяма сестра и съпругът й. Тази песен която е за първият танц на родителите, смята ли се за поздрав? Както и танца на булката с баща й?
Искам да поздравя родите ли те си, но без да засегна някои sad Дайте ми идеи.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 11, 2011, 08:59:05 »

ами не просто можеш да кажеш на дж танците да са отделно
Първия да е за родителите на булката
А втория специално за сестрата на младоженеца
мисля че така ще е добре
Активен
silviq_milkova85
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


« Отговор #161 -: юли 04, 2011, 10:55:51 »

Здравейте, ние с милото сме избрали за неговата майка песента на дует Спасови - Сине, сине, но дилемата е с какво да поздравим мойте родители бяхме се спряли на песен на Емил Димитров - Имала Марияна за тати(защото тази песен ми е пееше когато бях малка ) а за мама песен на Лили Иванова - Детелини , но малко ни е страно няма ли да е неудобно едните с народна песен а другите с така наречената естрада, а пък не се сещам за някаква хубава народна песен за да поздравя мойте родители моля за съдействие от ваша страна.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юли 11, 2011, 08:10:56 »

Не виждам проблем.
Ние имахме поздрав. Дж-ят избра песента.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юли 30, 2011, 14:22:47 »

Ние си имаме само свеки и тъща и решихме с тях да танцуват кумът и младоженецът. Аз избрах тази песен. Ще видим дали и младоженецът ще я одобри. Хем е много красива, хем е неутрална, без ангажиращ текст.  smile
http://www.youtube.com/watch?v=C1E5roiyYF8
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #164 -: юли 30, 2011, 16:04:56 »

Ние избрахме нещо от младостта им: ABBA - I had a dream
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines