Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:09:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: поздрав за родителите - имахте ли такъв?  (Прочетена 107987 пъти)
 
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 06, 2007, 10:59:08 »

Нашият пздрав към родителите беше на Vaia Con Dios - What Is A Woman Without A Man.
Беше много хубаво, а и те бяха поласкани от вниманието. Dance
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 12, 2008, 17:33:49 »

И за нашите ще има поздрав, но още е рано и не сме уточнили точно с коя песен да бъде  smile
Активен
elfina
Сватбар
***
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 19, 2008, 22:32:44 »


 Ние също плануваме поздрав за родителите и най-вече за майчетата. Имаше една хубава песен на Мими Иванова / ако не се лъжа /. Иначе идеята на Rodi ми допадна много  girl_wink ще я обмисля
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 09, 2008, 09:42:36 »

Ние също ще имаме поздрав за родителите също такаи за кумовете, но още не сме решили кои ще бъдат. smile
Активен
Denny_s
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 21, 2008, 07:57:41 »

Ние решихме, че искаме една песен, на която и двамата да танцуваме с родителите си. Аз лично не съм толкова навътре с БГмузиката. А годеникът ми реши, че трябва да е българска песен, която да е универсална - да става за баща-дъщеря и майка-син. И понеже незнам почти нищо от нашата музика, ще ви помоля  :mda:МНОГО да ми помогнете в избора. Благодаря ви  blum
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 21, 2008, 08:14:36 »

Аз също имам този проблем, не мога да избера подходяща песен с баща ми, ще е супер да давате идеи, и аз ако се сетя веднага ще информирам.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 21, 2008, 13:46:00 »

ani4ka1710 аз много харесвам една песен която определено е подходяща за танца на бащата с дъщерята и смятам на моята сватба да звучи тя казва се Bob Carlisle - Butterfly Kisses надявам се да ти хареса  good
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 21, 2008, 17:09:06 »

благодаря ти, песента е много хубава, но на мен като че ми се искаше да е някоя песен малко то старите шлагери така да се каже, за да може и да е позната на татко и да се трогне още повече, но ако не намеря такава, сигурно ще е тази, много е нежна. smile
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 22, 2008, 08:12:20 »

тази има подходящ текст, а иначе аз за първи танц на родителите съм избрала Liberta мисля, че пасва добре, още повече, че съм фен на италианската музика. Bravo
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #24 -: април 22, 2008, 08:32:37 »

Мацки, само да ви кажа-така и така ще дадете сума пари на ди джея-просто му кажете да ви направи селекция, от която да си изберете.Може да има куп готини парчета,които да са ви излезли от ума и после да ви е кофти, че сте забравили.А на тези хора това им е работата-не само да пускат музика.Поне професионалистите!
успех!
Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #25 -: април 23, 2008, 12:29:10 »

Ами аз ......  blush  blush  blush поздравих семейството си (мама,татко ,брат ми и сестра ми) с Контрол -"и ето идва най-щастливият ден ,когато ......." -те естествено разбират много от бъзик и адски много се радваха-танцувахме всички заедно на това парче  danceg  yahoo  danceg  и всичките гости много се смяха  Bravo  Bravo  Bravo
 
Активен
Месечинка
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 04, 2008, 20:53:10 »

Ние с милото решихме да ги изненадаме освен с танц и с по една кошница жътре с ьубаво вино и бобони мерси и една картичка с много трогателен текст който ги разплака.И за този подарък обаче трябваше да се потрудят за да си го вземат-играха ръченица :DANCE:голям смях падна laugh

Тази идея много ми допада good
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #27 -: юли 19, 2008, 12:28:03 »

Ние искахме да ги изненадаме с нещо нестандартно, но отпадна идеята, защото се притеснявах...когато започнахме с организирането на сватбата почина ненадейно дядо /бащата на татко/ ... тати милия се хвана само на хорото пред вкъщи..знаех, че няма да е така както съм си го представяла...и затова я оставихме идеята за след това...нямахме даже танц аз с тати...не настоявах, защото виждах че му е мъка и ми беше съвестно...все пак няколко пъти го потърсих с очи просто ей така без нагласяници да изденсаме нещо двамката, но той все го нямаше...търчеше нагоре надолу... .. и така беше на нашата сватба, /но пък въпреки всичко беше много весело/Решихме да им организираме нещо за тримата /нямам си свекър/ след празненството...Подарихме им по един билет за концерт на Лили Иванова и сега изготвям по един сватбен албум изненада за тях...Това е нашето скромно "Благодарим". До момента едната част от подаръка много им хареса...Те не знаеха до последно, водя ги аз към античния театър и тати почва да надушва че там ще ходим, ама незнае на кво и чак там и ми казах къде отиваме и им връчих билетите...много се зарадваха...и им остана хубав спомен...Да видим сега реакцията от албумите..те са и с коментари на някои снимки, по подобие на тези в интернет, защото много го харесаха този албум... yahoo Та това е нашия поздрав....Дано съм дала на някой няква частичка идейка в неговите приготовления около прекрасния ден... give_rose
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 26, 2008, 20:17:40 »

Хубаво би било , да се поздравят родителите. В нашия случай поздравихме само моите, защото бащата на Крис не дойде (заради  тъпата му жена, която не е майка на Крис, но това е друга тема). А збяха казала на диджейя ,че искам да поздравим моите родители. Той пусна "Хотел Калифорния", на Игълс и аз поканих баща ми ,а Крис покани майка ми на танц. По време на танца се сменихме и така майка ми и баща ми танцуваха заедно  и ние двамата. Получи се много оригинално. И двамата останха доволни.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 07, 2008, 13:30:32 »

Нашата песен с татко беше на Нели Рангелова - Писмо за татко, определено се разчуствахме многоооо, супер случайно я открих но като я чух вече не мислих за друга изобщо.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines