Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 00:52:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: поздрав за родителите - имахте ли такъв?  (Прочетена 108658 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: декември 16, 2010, 21:58:15 »

При нас пък е друго - родителите на половинката са разведени, баща му живее в чужбина с друга жена, която няма да бъде на сватбата. Та се чудя (ако той въобще дойде) дали да им уредим един танц...А иначе майка му няма нова половинка!  crazy
Ако си общуват макар и разведени не виждам какъв е проблема да танцуват заедно

: 1. на милото родителите заедно, аз с моя татко, а чочо с майка ми
Аз съм за вариант 1,защото все пак това е поздрав към родителите ти и не виждам какво общо имат настоящите им спътници с твоето създаване и отглеждане.Също така предпочитам този вариант ,тъй като ще се избегне конфузна ситуация от танца между двамата,въпреки че при хора ,които имат един брак зад гърба си това не би трябвало да е скрупул:)
Активен
neviadv
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: декември 17, 2010, 09:34:32 »

Благодаря ви за мненията и препоръките. Най-вероятно аз ще танцувам с баща ми, а милото с майка ми. Остава да изберем и подходяща песен, че нещо зациклих и не мога да се сетя  angry
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #137 -: декември 17, 2010, 16:14:55 »

Да, общуват си веднъж на 10 години като се прибере той, но не съм ги виждала на едно място двамата заедно никога и не знам от какъв род е общуването им - озъбено или нормално  beating Ще ги уточним тези неща като той потвърди, че ще присъства на сватбата на единствения си син, защото докато не го видя няма да повярвам!  crazy
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: декември 18, 2010, 10:51:29 »

На нашата сватба имаше такава песен, те всъщност бяха две. Едната беше за татко (като танцувахме двамата) понеже с него си имаме песничка ( от малка все го карах да ми пуска Deep purple- the soldier of fortune и да танцуваме заедно ) та реших да го изненадам, и DJ като го покани на дансинга на него направо му се напълниха очите защото не го очакваше. Другата песен беше за родителите ми "Бургаски вечери" понеже нали съм си бургазлийче ( на тази песен пък на мен ми се напълниха очите защото вече ставах сливнанлийче и ми стана едно такова тъжно) та и на тази песен много се зарадваха.
Активен
neviadv
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: януари 07, 2011, 13:34:49 »

Супер ! Майка и татко се съгласиха да ми доставят удоволствието да танцуват заедно  Bravo. Много ми олекна че иначе бяха едни комбинации, кой, кога с кого  crazy . Остава да им изберем песен... искаше ни се да е българска, но предвид на обстоятелствата ще е по-добре да е някоя "класическа" на английски че да не се приема много буквално. Мислим за Wind of changes
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 07, 2011, 14:42:25 »

нашия поздрав за родителите беше "Майка ми" на Лили Иванова , текста е на Иван Вазов и е изключително трогателен. Първоначалната идея беше аз да танцувам с татко, а милото с майка си (т.к. неговия баща не беше на сватбата), но после така се получи че се озовахме всички - майка, татко, сестра ми, баба, дядо, свекито, милото и вуйчо му - в кръг хванати за ръце, беше много мило. А пък   ди джея като ни видя така и каза: "Сега вече сте едно голямо семейство" - това е един от най-силните моменти от сватбения ни ден.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 09, 2011, 20:33:10 »

Момичета и аз търся съвет! Ние с годеника ми сме и двамата само с майки. Бащи все едно нямаме. Искам много да поздравя майка си с една песен и той неговата с друга. Но кой да танцува с тях??? huhhuh.gif Освен и с двете той? Искаше ми се аз да си танцувам с майка ми, но нещо хич не е подходящо според мен. А и ми се иска да си е с кавалер танца й. Той има брат, но аз не. Давайте идеи как да стане! smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #142 -: януари 10, 2011, 11:56:07 »

А ако братът танцува с неговата майка, а той с твоята?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 10, 2011, 15:39:32 »

 smile Mariaid, благодаря!
Ами и аз го обмислях, но дали пък няма да й стане криво на свекито, че не е танцувала със сина си-младоженеца!?!?! scratch one-s head Ох, ще се консултирам с него и това е! Ей такива детайли най-много ме ядосват!
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 10, 2011, 16:05:47 »

Monikamaria , не би трябвало свекърва ти да се сърди за такова нещо. Пък и младоженеца може да я покани след това. А и нали ще ги поздравявате с различни песни - може и с двете да потанцува.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: януари 10, 2011, 18:51:30 »

danieIa ☼ ,  smile мерси! Май така ще направя!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #146 -: януари 11, 2011, 11:52:33 »

И аз не мисля, че би се разсърдила...ако нещо те притеснява обаче говорете и с младоженеца, пък той ще си каже най-добре.  smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 11, 2011, 16:59:42 »

Може кумът и младоженецът да поканят майките на танц и по средата на танца да си разменят дамите. pardon
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 11, 2011, 18:11:51 »

Оп! lionelsa , за това не се бях сетила!!!  good Супер идея! А и както казва Mariaid младоженеца ще си каже накрая! Но това с кума май че най-ми допадна!
Благодаря много, момичета!!! give_rose
Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: февруари 10, 2011, 02:17:03 »

При нас за съжаление май няма да има конкретен поздрав. Понеже моите родители са разведени и ще са с половинките си. Мислите ли, че ако има поздрав някой ще се начумери? angry
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines