Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 05:21:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: поздрав за родителите - имахте ли такъв?  (Прочетена 107734 пъти)
 
jiji-g
Новак
*
Публикации: 11



« -: юли 22, 2007, 16:27:47 »

искам да ви попитам-имахте ли на сватбата си специална песен като поздрав за родителите си и коя беше или ще е тя?
 smile
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 22, 2007, 17:14:28 »

Ами на нашата сватба постоянно поздравяваха ту едните ту другите родители и все с песни , които те харесват много!Така че според мен не е нужно да ги поздравяваме със специална песен тъй като този поздрав няма да е единичен и като се слее с другите ще се забрави бързо!Ако искаш да ги поздравиш по-добре си измисли някаква реч и я прочети пред всички/благодарности/.Ще бъде по-запомнимо!!! good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 23, 2007, 13:10:11 »

аз мисля да има такава песен специална само за тях
мисля че доста ще се разчустват heart
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 23, 2007, 13:32:20 »

на нашата сватба така се бяхме ошашавили че бъобще не сме се сетили и сега малко ме е яд но те (моите поне ) се ни разбрали че не сме могли да се сетиме за всичко в този ден
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 23, 2007, 13:35:36 »

на нашата сватба така се бяхме ошашавили че бъобще не сме се сетили и сега малко ме е яд но те (моите поне ) се ни разбрали че не сме могли да се сетиме за всичко в този ден
е да то е такава лудница 4е...
по-добре е да си пи6ем на листи и да предупреждаваме dj какво искаме
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 23, 2007, 20:17:41 »

Аз много искам да поздравя родителите си с любимата им изпълнителка Лили Иванова и песента й "Хризантеми". Мисля, че много ще се разчувстват  girl_in_love
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 25, 2007, 13:16:42 »

На нашата сватба поздравихме свеки с "What a wonderful world" ,като милото танцува с нея, татко ме поздрави с "Wonderful tonight"- E. Clapton(т.нар. "танц на бащата с булката")и милото покани няколко пъти мама на танц, аз бях изготвила пълен списък на песни, а също специални ,които се отнасят до определени хора ,искахме всеки да се почувства малко специален,пък и сватбата не беше голяма,познавам вкуса на всеки,получи се веселба - но понеже родителите и на двамата са разведени,постъпихме тактично- без обща песен само за тях  girl_wink
Активен
n_tali
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #7 -: август 23, 2007, 18:38:51 »

мисля да им поръчам кунг-фу!това е танц от техните младини и съм виждала нашите да го танцуват и много му се кефят! yahoo
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 24, 2007, 10:22:22 »

мисля да им поръчам кунг-фу!това е танц от техните младини и съм виждала нашите да го танцуват и много му се кефят! yahoo
хе понеже това беше запланувано за нашата сватба но не стана дано на сватбата на сестрами се получи
иначе поздравът за нашите родители беше балада на една много хубава българска песен
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 24, 2007, 13:14:46 »

ние поздравихме родителите с песен на Лили Иванова  girl_in_love girl_in_love girl_in_love и имахме танц на булката с баща и на Васил Найденов
Активен
n_tali
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #10 -: август 24, 2007, 15:14:23 »

Ами миличка ти си за това за да напомняш на кака си Girl_sing
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #11 -: август 24, 2007, 15:22:11 »

Ние поздравихме родителите на Даниел с някаква песен, много хубава беше но ДЖ я избра аз въобще бях изключила че трябва, а моите родители ни поздрвиха с танц меренге (подобно на салса но по-раздвижено), бяха ходила на два урока и бяха невероятни... такова шоу! И пълна изненада!!  Dance
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 03, 2007, 15:12:27 »

Ние с милото решихме да ги изненадаме освен с танц и с по една кошница жътре с ьубаво вино и бобони мерси и една картичка с много трогателен текст който ги разплака.И за този подарък обаче трябваше да се потрудят за да си го вземат-играха ръченица :DANCE:голям смях падна laugh
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 06, 2007, 10:28:59 »

И аз много исках да поздравим родителите ни с някаква песничка, блусче или нещо подобно, че и да потънцуват /въпреки че баща ми не е от тези дето танцуват/ но поздрава беше "ЗА НАЙ БЛИЗКИТЕ" защото съпруга ми няма майка, и нямаше как sad Но пък певицата през цялото време поздравяваше родителите от младоженците с най-различни танцувални песнички smile
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 06, 2007, 10:37:30 »

ние нямахме, тъй като си нямам свекърва но казах на DJ да пусне "Огън от любов" за възрастните и те станаха всички по план  DANCE
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines