Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:10:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Показват ли емоциите си мъжете?
Не
По-скоро не
Понякога-зависи от момента
По-скоро да
Да

Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вълнението и показването на емоции при мъжа!  (Прочетена 167456 пъти)
 
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #180 -: април 30, 2015, 10:37:16 »

Моят мъж е тотално неемоционален.Той винаги е спокоен,няма излишни нерви и драма.Още не сме започнали с подготовката,но каквото и да му кажа,той е съгласен.Предполагам,че няма да помага особено при самата организация,защото аз ще пътувам и ще върша нещата.Честно казано,не вярвам изведнъж да започне да дава акъл nea Единствено иска всичко да е стилно и аз да съм доволна,пък да видим beating
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 30, 2015, 16:19:38 »

Summer, да не се жениш за моя бъдещ съпруг  funnytooth
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: април 30, 2015, 19:52:00 »

При нас емоции имаше в деня на разговора да се женим. Той вечерта щеше да е с приятели и на следващия ден като се прибра, ми каза, че вече се е похвалил на почти всички, че ще се жени. Купувал уиски и ... накрая си видя какви SMS е писал на кой ли не. Та емоцията беше да се понапие доста, прибра се и аз го хванах да се обаждаме на родителите. Та това му бяха емоциите. Иначе... за екскурзия за първата брачна нощ изрази мнение, за халките мнение, но то всъщност бяхме единодушни като ги видяхме. За текста на поканите... но това не е толкова емоция, колко мнение. Иначе емоции не изразява никакви.
 tease За това е воден на лекар като дете, майка му се е съмнявала, че е увреден, а доктора е казал, че граничи с гениалност.   funnytooth
Та, аз още когато започнах да се занимавам с него ми беше ясно, че при него емоции няма.
А относно организацията - той казва : "Аз искам да се оженя, ти искаш сватба". Та избирам аз каквото ми хареса - 5-6 неща и от тях той избира, кое да е крайното. Но не иска като цяло да го занимавам с нищо, преди август. Какво толкова имало да се прави, че да почвам толкова месеци по-рано. Нали за това сме си избрали 27ми, та да може от началото на месеца да си нагласим нещата.  lol

п.п. Той на собствения си бал не можа да отиде на време и толкова закъсня, че нямаше смисъл да ходи. И не отиде...
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #183 -: май 01, 2015, 08:38:23 »

Summer, да не се жениш за моя бъдещ съпруг  funnytooth
Силно се надявам да не е така lol witch Xixixi
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines