Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 06:55:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Показват ли емоциите си мъжете?
Не
По-скоро не
Понякога-зависи от момента
По-скоро да
Да

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вълнението и показването на емоции при мъжа!  (Прочетена 168163 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 12, 2011, 19:53:21 »

ЕЕЕ сега ,като чета какви са другите мъже ,разбирам че не съм само аз с такъв мъж ,,дърво,,първоначално ,много ми се дразнеше ,че не мисля за нищо друго освен за сватбата и даже ми викаше ,че съм била зомби laugh
Но тук от известно време ,взе да се интересува ,кое как ще стане .Участва ,ако има какво да се решава и това много ме радва. autumn
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 14, 2011, 18:00:40 »

Момичета, аз за моя любим какво да ви кажа  mda Уж ми казва,че всичко ще е както аз искам, но като му покажа нещо, което съм харесала, без значение какво - покани, украса, сватбена песен - се почва: "ааа, не! Нали харесахме едни покани, защо да гледаме други, забрави за розово или лилаво в костюма, каква е тая песен, аз дори не съм я слушал, тия подаръчета не ми харесват....... star Иначе все ми повтаря, че се вманиячавам, а аз се чувствам тооооолкоооова добре, такава приятна еуфория ме е обзела....... autumn autumn autumn Като чета тук, явно с наближаването на сватбата започват да се вълнуват нашите съкровища, а ние имаме още цели 4 месеца, така че ще видим как ще се развият нещата по-нататък blum
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #107 -: май 15, 2011, 00:46:54 »

Моя годеник непрекъснато казва, че няма търпение да сме женени и да носи халка! Ентусиазиран е повече за смейния ни живот а не за самата сватба. Казва, че иска 16.09. да идва по-скоро, а това е деня СЛЕД сватбата  funnytooth . Аз да си призная съм същата. Нещата които трябва да се организират ги организирам малко по малко, но всъщност най-важни са ми клетвите които ще си дадем, халките и снимките които ще си направим. Украси, чаши, подаръчета, менюта... Ми не ми се занимава. Аз искам да съм омъжена жена а не да правя сватба, така че го разбирам напълно човека, че не се вълнува много за приготовленията. Пита ме какво може да свърши и го прави, ама до там. Изобщо и двамата май чакаме с по-голямо нетърпение деня след сватбата  pardon .
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 15, 2011, 17:59:37 »

Sandri  браво на твоя годеник Bravo Bravo Bravo То и аз не бързам с подготовката, ни сме 2 дни след вас на 17.09 и знам,че има доста време. Изобщо не съм нито изнервена, нито нищо....но любимия все повтаря,че жените покрай сватбите се побърквали  star  tease star и аз за това гледам колкото е възможно все по-малко да говоря за сватбата с него (иначе с приятелките си наваксвам де girl_wink ) , за да не мисли,че се вманиачавам покрай сватбата и  го занимавам с колкото се може по-малко неща от организацията. Той не е от най-емоционалните, но съм сигурна,че  на самия ден ще бъде....  DANCE banana
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #109 -: май 15, 2011, 18:38:39 »

Хаха моя любим се беше притеснил че ще се побъркам и аз покрай сватбата и няколко дни след като ми рпедложи идва при мене един такъв умислен и като го питах какво става ми каза "Ами...ти сега нали няма да се побъркаш защото ще се женим? Да тръгнеш да отслабваш, да си боядисваш косата или да се гримираш силно на тоя ден? Аз искам за тебе да се оженя каквато си, ама братовчедка ми беше като друг човек на сватбата си и ме е страх и с теб да не стане така..." Леле умрях да се хиля  funnytooth .
То и аз гледам да не го занимавам много и за това почнах да пиша тук  danceg . Приятелките ми са далеееч от мислите за женитба и не ме разбират, а и тук вие винаги може да дадете съвет, да припомните нещо което може да съм пропуснала, да си дадете мнението..  girl_wink .
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юни 13, 2011, 19:47:29 »

То и аз гледам да не го занимавам много и за това почнах да пиша тук  danceg . Приятелките ми са далеееч от мислите за женитба и не ме разбират, а и тук вие винаги може да дадете съвет, да припомните нещо което може да съм пропуснала, да си дадете мнението..  girl_wink .

Точно така се получава и при мен.  И аз при вас се чуствам страхотно! Всички други си мислят, че се вманиачавам!  pleasantry Много зная какво е! Иначе момчето ми почва да ме дразни вече. Питам го нещо, получавам отговор "Както искаш, мило!"   tease Иначе, не мога да се оплача, че не се интересува или че е безучастен, помага много и се интересува истинкси, ама ако поискам мнение - няма! Да се чуди човек!  pardon
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #111 -: юни 20, 2011, 19:32:23 »

Моя ми каза на всичко съм съгласен ,само той искал да си избере кръстниците...и от там се почна лудото каране  tease аз не ги харесвам като кръстници ,макар че са мн добри негови приятели ,ама вече не можел да им каже ,че не ги иска ,защото ''как да кажел на най-добрия си приятел,че вече не го искал за кръстник''  angry а момичета повярвайте нито той ,нито приятелката му стават за подобно нещо...не са просто традиционалисти..мн проблеми с това... O_Oиначе ,ме мисли за побъркана вече понеже се вманиачавам до най-малкия детайл,а той не взима особена инициатива за украсите ...само за гостите... biggrin
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юли 04, 2011, 08:51:05 »

и аз тук при вас да се оплача та да ми олекне  huhhuh.gif моят мъж като разбра грубо колко пари излиза сватбата и вдигна скандал, как ще ощетим родителите си с толкова много пари, даже вече се чуди да се отказва, като вече сме запазили църква и ресторант, постоянно е в некви черни мисли, как да му помогна, говоря му как от сватбата и хората, които ще поканим ще съберем повече пари от колко ще дадем, той не вярва, не иска и да чуе за нещо свързано с нея, за това и аз съм поела цялата организация, че ако чакам на него, сватба ще видя през крив макарон, замисля се да я отложим, но я отложихме вече за 2 години, викам за колко още за 5... много ми е тежко помагайте  cray
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #113 -: юли 04, 2011, 12:23:39 »

valtsvet наистина мн гадна ситуация при положение ,че подготовката е тръгнала.Другия вариант е да поканите по-малко гости ,само най-близките си роднини и приятели. girl_wink Не искам и да те отчайвам и аз,но не тръгвай с мисълта,че ще съберете даже повече пари отколкото сте дали  nea  Не знам как е при останалите ,но с хора които са се женили скоро казват,че не успяват да си възвърнат сумата ,която са дали  huhhuh.gif
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юли 04, 2011, 12:41:34 »

не знам как ще е положението, но каним наистина само най-близките роднини и малко приятели, събираме се около 120 души, което не е малко  scratch one-s head ресторанта не е скъп, даже напротив никъде няма да намериш ресторант в който куверта да е под 25лв и да няма ограничение за това до колко часа ще продължи сватбата, като цяло е много сдухан, въобще не иска да говори на тази тема, с никой, само с мен, защото аз съм организатор и всичко права сама, а искам и той да взима участие поне в нещата, които избираме, като подаръци за гости, украса, фотото и видеото, само колата той я е намерил, но той си държи на нея, това му е ентусиазма колата, казва че ще е изненада  smile аз му казах, че съм без претенции, за това с какво ще се возим и той каза, че това ще е негова грижа, всичко останало му е все тая  sad днес даже е още по-зле, дано му мине бързо защото ще откача  GROAN
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #115 -: юли 04, 2011, 13:43:03 »

А защо непременно трябва и той да участва в избора? Много е вярна приказката, че кой каквото си няма, това търси. Аз бих искала повече неща да се оставят изцяло на моя преценка, ти пък заедно да избирате - няма угода на човешката природа biggrin Приеми, че както на теб не би ти било интересно да се ровите и избирате най-подходящата кола, с всичките й там атрибути, които и аз не знам, така и на него му са безинтересни нашите женски дреболии, макар за теб да не са дреболии smile
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юли 04, 2011, 13:48:08 »

но нали и той участва в тази сватба, за мен е най-лесно да направя всичко по моя преценка, но ако избързам пък да го направя после ще ми се сърди, че не съм го попитала дали му харесва няма угодия  girl_impossible
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #117 -: юли 04, 2011, 15:58:33 »

Мъжете по принцип не взимат участие в такива ''дребни '' неща... girl_wink Не му се сърди,всеки с неговите си разсъждения...на мен също е оставен целия ангажимент за организацията,според мен седни и си поговори с него кой какви задължения има ... smile
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юли 04, 2011, 16:28:16 »

ами явно така трябва да стане, за да не се изнервяме допълнително, все пак той е поел организацията по строежа на къщата и сигурно за това му идва в повече и сватбата на този етап  girl_impossible
Благодаря ви  give_rose
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #119 -: ноември 10, 2011, 16:35:04 »

Моя годеник непрекъснато казва, че няма търпение да сме женени и да носи халка! Ентусиазиран е повече за смейния ни живот а не за самата сватба. Казва, че иска 16.09. да идва по-скоро, а това е деня СЛЕД сватбата  funnytooth . Аз да си призная съм същата. Нещата които трябва да се организират ги организирам малко по малко, но всъщност най-важни са ми клетвите които ще си дадем, халките и снимките които ще си направим. Украси, чаши, подаръчета, менюта... Ми не ми се занимава. Аз искам да съм омъжена жена а не да правя сватба, така че го разбирам напълно човека, че не се вълнува много за приготовленията. Пита ме какво може да свърши и го прави, ама до там. Изобщо и двамата май чакаме с по-голямо нетърпение деня след сватбата  pardon .

Колко странно, аз пък точно обратно- много искам сватба, голяма емоция и радост беше предложението, обаче като си представя, че всичко ще свърши и просто ще сме женени, и отсега ми става тъжно sad Не че не искам да сме женени, просто мисля, че очакването на нещо е по-хубаво от самото изпълнение...Даже ми е тъжно колко бързо мина седмицата на годежа (бяхме на почивка и затова седмица) и никога няма да се повтори sad

А за него...успокоявам се, че не само моят е така. При нас той сам бе избрал пръстен и искаше да ме изнанеда (аз се досетих, ама това е друг въпрос), но го направи, защото знае, че аз много държа на това. Иначе за него е все едно ще имаме ли брак, или не. След което първите седмици като заговорех за подготовка и за сватба и той се притесняваше, казваше "чакай, има време", стори му се, че след 6 месеца е твърде скоро...После четох някъде, че на мъжете 2 стъпки (годеж+ начало на подготовка за сватба) в един месец им идват много и се оказа вярно- спрях за известно време с това за това и след седмица-две с него можеше вече да се говори за това, даже и обиколихме 2-3 ресторанта...Но пак не е ентусизиран, иска да няма много хора, показност и традиции...Т.е. можеше и само един подпис пред родителите, ако питам него...Но се разбрахме да не е огромна сватба, но с всички приятели (то пак поне 70 излизат)То и на мен ще ми е неудобно да съм център на внимание и няма да знам как да се държа, ама разчитам на кумата да помага.
Дано след време и моят годеник се ентусиазира и вземе да прочете нещо сам и да иска да участва. За годежните пръстени е чел, тъй че се надявам и тук да ме изненада някой ден...

Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines