Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 06:29:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Показват ли емоциите си мъжете?
Не
По-скоро не
Понякога-зависи от момента
По-скоро да
Да

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вълнението и показването на емоции при мъжа!  (Прочетена 168194 пъти)
 
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 14, 2009, 10:57:48 »

Момичета, като четях все едно моя приятел описвате хихиихих Толкова е сдържан  sad Аз се опитах да сведа обикаляниците до минимум, за да не се дразни, да не мрънка - пак мрънкаше де - ходихме само до 4 ресторанта и като да решаваме кой, си направихме класация и аз го питам как ще ги подреди или да даде признак кой иска - и за нашия получих едно - Става. После, като капарирахме се нахили и каза - Виж гледката smile т.е. оказа се че това е искал  yahoo За срещите с фото, видео, дж - говорихме, че цените са височки и т.н. и той каза само - Аз мисля веднъж да се женя. (т.е. искам най-доброто).
Трудно е дешифроването  blum Аз гледам да не му говоря много за сватбата, че да не му втръсне, но като цяло мисля, че се вълнува, вътрешно, не като нас - на ляво и на дясно да обясняваме до къде сме стигнали tease каза, че ако продължавам така, на никой няма да му е интересно, като дойде на сватбата, защото вече всичко щяло да бъде разказано, дрън дрън   pardon
Ще ви кажа по-нататъшните вълнения  girl_wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: октомври 14, 2009, 11:28:51 »

me4ence, годеникът ти е прав. По-хубаво е да пазиш всичко в тайна за гостите.

 :offtopic:Аз имах една приятелка, която се омъжи и няколко месеца меко казано ни досади с приказки за нейната сватба. То покани мъкна да избираме заедно, то не бе чудо на чудесата. Всички започнахме да я отбягваме, а част от поканените дори не отидоха на сватбата, че от толкова слушане за нея и всичките му там подробнисти не им се ходеше. Майтапеха се, че половин година слушат за подготовката. Половин година ще слушат и за сватбата. Можело да си я спетят. Offtopic

Активен
nmitev
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 29



« Отговор #92 -: октомври 16, 2009, 16:34:35 »

Моя костюм за сватбата ми си го купих 3 дни преди самата сватба :-))) Не че съм се чудил много - просто тогава се сетих:Р  Но го премерих доста бързо и естествено се оказа, че ми е малко голям :Р

А пък на сватбата поставих рекорд с пиенето :-)) Жена ми се опитва да издири снимка, на която съм без чаша ;Р 
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #93 -: октомври 17, 2009, 14:22:48 »

при нас - аз бях сигурна,че той няма да се интересува въобще от подробностите...а той исказва мнение и държи на него и за поканите и за подаръците за гостите и ми е много странно.......
в началото се дразнеше - какво толкова правя в този сайт,а сега вечер като си легнем и аз съм с лап топ-а в ръце и си разглеждам примерно  някоя тема  -  той се "лепва" до мен игледа с жив интерес - направо се разтапям!
Активен
georgiperov80
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #94 -: декември 08, 2010, 10:02:31 »

Ето, може да се включат и мъжете!!!  good

Аз искам да попитам и дамите, как беше при вашите половинки?  Показваха ли емоциите и вълнението си от предстоящата сватба или...  sad

То е ясно, че ние жените сме по-емоционални (даже много по-), но все пак!!!  heart  LOVING heart  LOVING heart LOVING

Моята бъдеща половинка на моменти е направо "каменно лице"  и сякаш изобщо не се вълнува, сякаш не става въпрос за неговата сватба, нищо просто!  cray

Е, показва емоция от време на време, като си взехме халките, например, то беше радост, то беше емоция... LOVING
Но само за кратко - всяко чудо за 3 дни!!!  sad
По принцип всяко момиче си мечтае да бъде булка, а питали ли сте се дали всяко момче си мечтае да е младоженец. Отговорът ми е не! Моите наблюдения над живота сочат, че 70% грубо, от мъжете, не се интересуват от детайлите на сватбата, за тях е важна жената и ежедневните отношения, а не сватбата. И не знам защо е така?
Активен
Soldier`of`Fortune
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


Call me insane and I`m proud to be


« Отговор #95 -: декември 09, 2010, 17:34:17 »

Нямам достатъчно време в момента да изчета всичко,което сте написали по темата,  но мога да кажа, че показването на емоции като цяло не е интелигентна постъпка и преди да сте ми опонирали, ще споделя, че човек не трябва да е темерут за каквото и да е, най-малко за собствената си сватба smile Което от друга страна не означава, че не бива да очакваме мъжете ни да се вълнуват, но това поведение с неконтролираните емоции е чисто женско и говори за нашата емоционална интелигентност. Успешно интелигентните хора умеят да се контролират в емоционален план. Лично аз се опитвам да не показвам много емоции, независимо от случая Wink Като дойде време за сватбата ми, ще се постарая да си остане така. Подкрепям последното мнение на Georgi good
« Последна редакция: декември 09, 2010, 17:36:58 от Soldier`of`Fortune » Активен
AnitaP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #96 -: януари 13, 2011, 15:22:29 »

Ами уж започва уверено, уж малко неща го вълнуват, но само да се хвана за нещо и веднага започва да се намесва: това не е хубаво, онова е по-хубаво... angry Но иначе, аз ако сама си отида по магазините, сама купя всичко: коментарът след бегъл поглед е: да, хубаво е... Просто мъжете са си такива... Тези неща са безкрайно важни за жената , но рядко за мъжа и по-добре, че е спорен въпросът за техния вкус. Забелязала съм, че мъже с вкус се срещат предимно сред тези с обърканата ориентация.
Така,че съветвам ви да си задвижвате нещата най-вече сами и колкото по-малко се намесва мъжът, толкова по-голям е шансът всичко да стане перфектно и с вкус, а и с по-малко нерви (понякога и по-бързо). give_rose
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: януари 23, 2011, 23:17:20 »

Така,че съветвам ви да си задвижвате нещата най-вече сами и колкото по-малко се намесва мъжът, толкова по-голям е шансът всичко да стане перфектно и с вкус, а и с по-малко нерви (понякога и по-бързо). give_rose

Ох, така си е good Поне при моя годеник е съ-що-то... Освен това като не става нещо в организацията по план и такива нервни кризи прави, направо успя даже веднъж доста да ме стресне... Е, аз се опитвам да балансирам бъдещата семейна кола, да не я бутнем така предсватбено Wink Но определено се нажежава обстановката чат-пат, та затова гледам повечето неща да ги движа самичка.
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: януари 26, 2011, 00:33:29 »

И моя не изразява много емоции, той по принцип е много сдържан мъж, но май това са си чисти мъжки качества, което пък не ми пречи да съм проницателна и да виждам как влюбено ме гледа и как изживява тихичко всяка емоция около приказките ми за роклята... и как влюбено ме гледа... мъжете си го изживяват по техен начин smile
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #99 -: януари 27, 2011, 23:01:23 »

Като чета постовете ви момичета ми пада камък от сърчицето. Мислех си, че само мойта половинка е дърво от страна на вълнения за сватба, но явно не е така. За каквото и да поискам мнение получавам едини и същи отговори от рода на "Амиии незнам" или "Както решиш"  insane insane insane
Активен
LadyB
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #100 -: януари 27, 2011, 23:51:59 »

Ние си изживяваме всичко заедно и ни е много весело. Той много ме обича, аз съшо го обичам, това адски много ни сближи, приказка  Girl_hide
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #101 -: януари 28, 2011, 14:38:13 »

И ние страшно много се обичаме, всеки ден си го казваме и доказваме, но мойто чудо е такъв тип, че не му е на сърце да е център на внимани както е по време на сватба.Единственият интерес, който проявява е да види роклята. Една седмица ходи по мен и мрънка да му я покажа. Накрая се принудих да потърся в интернет някоя която прилича на моята (като форма), но няма нищо общо и му я показах, та миряса доволен, че я е видял.  biggrin biggrin biggrin
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 07, 2011, 22:33:55 »

Аз мога да похваля моето момче - отначало беше доста сдържан и казваше ок, става, ами добре, но преди 2 месеца, започна живо да се интересува от всичко. Натоварила съм го да се занимава с ресторанта и като нещо не върви добре се ядосва, вика /все едно мен си гледам/. Но като цяло основните неща ги е оставил на мен. Но чесно да си призная на мен ми харесва така, защото ако не харесам нещо после ще му мрънкам на него smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 21, 2011, 22:20:37 »

И моят мъж си беше като типично "дърво" и изобщо не го вълнуваше подготовката  smoke biggrin Човекът чисто и просто го раздаваше супер релакс  Xixixi,докато аз се побърквах за всяко едно нещо. GROAN insane Малко да го врътнеш по магазините и се започваше голямото мрънкане  SUICIDE,та гледах да не го занимавам много,че току виж съм му досадила  pardon Никога не съм му натяквала или да ми е ставало гадно от това,понеже съм наясно,че за мъжете сватбата не е това,което е за нас ,напротив,ставаше ми смешно  cap focus И учудващо за мен-на самият ден,той бе толкова засмян и някак си естествен,че чак ми стана  girl_in_love
Активен
djina
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #104 -: март 13, 2011, 15:06:02 »

Ех, колко е хубаво и момчето да показва емоции  danceg
То моето момче няма толкова свободно време време като мен, но живо се върнува от всичко, има си мнение как да протече сватбата и даже повече от мен държи на някакви детайли shok ... чак почвам да се чудя - ще кажеш дълго ги е обмислял тия неща  !!!! Толкова е хубаво, че ми иде да  Bravo Bravo Bravo или да  yahoo yahoo yahoo

На момчета тук ще кажа "Ние се опитваме да проявавме разбиране, че сте силния пол и се стараете да изглеждате такива, но пък вие разберете какъв празник за душата за нас е всяка споделена емоция !!"
Не е ли така, Дами ? smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines