Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:28:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Показват ли емоциите си мъжете?
Не
По-скоро не
Понякога-зависи от момента
По-скоро да
Да

Страници: [1] 2 3 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вълнението и показването на емоции при мъжа!  (Прочетена 167445 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: август 16, 2006, 11:26:53 »

Ето, може да се включат и мъжете!!!  good

Аз искам да попитам и дамите, как беше при вашите половинки?  Показваха ли емоциите и вълнението си от предстоящата сватба или...  sad

То е ясно, че ние жените сме по-емоционални (даже много по-), но все пак!!!  heart  LOVING heart  LOVING heart LOVING

Моята бъдеща половинка на моменти е направо "каменно лице"  и сякаш изобщо не се вълнува, сякаш не става въпрос за неговата сватба, нищо просто!  cray

Е, показва емоция от време на време, като си взехме халките, например, то беше радост, то беше емоция... LOVING
Но само за кратко - всяко чудо за 3 дни!!!  sad
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #1 -: август 16, 2006, 12:16:25 »

Очевидна емоция бих казала не е показвал...smile
Но дори и да не я показва аз си го познавам и усещам кога се вълнува и кога не:)
Определено се вълнуваше... беше си се поизпотил малко, въпреки привидно спокойното изражение на лицето му:)
Особено когато след 5тата врата на къщата пак не стигна до мен  biggrin
Трябваше да превземе и още една  ROFL
Сега като го гледам на DVD-то виждам какво му е било  diablo biggrin
Затова си го обичам  LOVING Love girl air_kiss
Активен
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #2 -: септември 08, 2006, 09:51:07 »

Принципно мъжете са по-малко емоционални от жените...... Това е заложено в природата им.

Не как показва чуствата си, а какво изпитва е по-важното..... Би било много хубаво ако се научите да го усещате кога се вълнува и кога не ;-)

В крайна сметка всеки реагира по свой си начин :-)
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 15, 2006, 11:27:38 »

Моят мъж преди сватбата също изглеждаше отвеят , не говореше за сватбата , но той имаше и много работа   и му се събра доста. Но в денят беше  притеснен докат оне ме видя , тогава вече се беше успокоил и в съвета го разплаках покрай мен но той се държеше. В ресторанта обаче когато излезна да каже своята си реч се разплака и то заради мъж- приятел който не можеше да дойде на сватбата. Не мисля че мъжете лесно показват чуствата си но важното е че когато трябва ги показват, поне при нас е така.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 02, 2006, 11:26:40 »

При нас никой не се разплака, освен моята мама!!! cray
Той беше много сериозен, особено в църквата, на всички снимки е сериозен, а аз усмихната широко...  biggrin
Но после в ресторанта свали сакото, елека и папионката и се отдаде на луди танци, както и аз, коетобеше страхотно!!!
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #5 -: октомври 16, 2006, 15:04:49 »

Ех, душички са и те големи  LOVING
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #6 -: октомври 17, 2006, 14:33:15 »

Ех, душички са и те големи  LOVING


 Dance Dance Dance
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 20, 2006, 12:27:36 »

Ех, душички са и те големи  LOVING

Абе, душички, душички, ама като не покажат и грам емоцийка в някой прекрасен момент и...  ти идва да cray или  beating
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 23, 2006, 16:21:32 »

Моят любим е адски дезоириентиран и даже е леко в шок.Съвсем незнае как се правят всичките неща , горкият.Но е много чувствителен и сигурно ще се разнежи много след като разчупи гипса разбира се.Силно се надявам че кумовете ще помогнат с подгряването му и даже леко се притеснявам в какво състояние ще дойде да ме вземе
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 12, 2007, 13:14:29 »

Моят любим е адски дезоириентиран и даже е леко в шок.Съвсем незнае как се правят всичките неща , горкият.Но е много чувствителен и сигурно ще се разнежи много след като разчупи гипса разбира се.Силно се надявам че кумовете ще помогнат с подгряването му и даже леко се притеснявам в какво състояние ще дойде да ме вземе

И какво стана? Как дойде да те вземе? Как беше?
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 12, 2007, 13:24:46 »

 Моичкия си е доста еноционален. Обича да си показва чувствата, но само когато сме сами. За сватбата не знам как ще се представи. Със сигурност ще е доста притеснен. Даже от сега си казва, че ще удари по едно  CHEERS преди да тръгне към кумовете. Дано да се отпусне. За ритуала сме си казали, че ще се държим за ръчички и няма много да  cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 12, 2007, 13:38:24 »

И ние така се държахме за ръчички, но никой не се разплака, само мама cray! Милото не беше удря нищо птреди да тръгне за към кумовете, а и нямал време, но като дйде и ме все удари едно голямо уиски!!! CHEERS А иначе е много, ама много сдържан откъм показване на емоции, но и така си го обичам безумно много!!! girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 12, 2007, 16:19:16 »

Моят любим е адски дезоириентиран и даже е леко в шок.Съвсем незнае как се правят всичките неща , горкият.Но е много чувствителен и сигурно ще се разнежи много след като разчупи гипса разбира се.Силно се надявам че кумовете ще помогнат с подгряването му и даже леко се притеснявам в какво състояние ще дойде да ме вземе

И какво стана? Как дойде да те вземе? Как беше?
И моят така не беше пил нищо преди да дойде,но вкъщи пи уиски!Иначе пред вратата беше силно притеснен /поне така каза той а и аз видях после на ДВД-то/!Но като ме видя и  girl_in_love беше по спокоен!Кумовете обаче наистина дадоха сериозна подкрепа.Даже купуването на булката беше предимно водено от тях.Милия само повтаря на всички че ме обича и че ще ме взима за булка!Но като ме целуна и заедно отидохме при гостите много хубаво беше!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 12, 2007, 16:31:01 »

fiibi_bg  какъв сладур си имаш.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #14 -: януари 12, 2007, 16:39:56 »

Ами засега моят проявява само нетърпение- казва че едва чака денят на сватбата. Иначе баща му като ме видя в сватбената ми рокля се просълзи и каза че няма начин и синът му да не се просълзи като ме види в църквата. Това е единственото нещо което сигурно ще ни изнерви и двамата- да не се видим до момента в който баща ми ме предаде в неговите ръце в църквата...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines