Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 07:05:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Показват ли емоциите си мъжете?
Не
По-скоро не
Понякога-зависи от момента
По-скоро да
Да

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вълнението и показването на емоции при мъжа!  (Прочетена 168195 пъти)
 
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 24, 2009, 11:29:19 »

Скоро след предложението една сутрин се събужда до мен, гледа ме доста продължително, ухили се и накрая: "Ееееееееееееей, булкеееееееееее, добро утро!"  laugh Аз още сънена си лепнах една широоооооооока усмивка на лицето и така бях цял ден, то май и досега съм така, хихихи. Иначе за организацията показва много слаб интерес и ме нерви много здраво, но какво да се прави - мъже... Ще видим като наближи малко датата как ще е.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 24, 2009, 12:13:26 »

май при всички е така, като почне да се скъсява времето и започват да се сещат, че има неща за организиране. В момента най-големите ни вълнения и емоции са свързани с дружното ни отслабване funnytooth , защото май стана болна тема и колкото повече наближава, толкова повече взехме да се оглеждаме в огледалото и да мислим за облеклото. И един друг се следим какво хапваме любов заедно
Активен
vesi792007
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 15, 2009, 16:47:07 »

Незнам за емоциите на котето, той още мълчи като партизанин и се съгласява с всичко. Но току ще научих, че татко ми се подвизвал тука във форума  Oh my ...  Oh my ...  Oh my ... и видял даже идеята за бутилките и етикетите (за алкохола).
Аз понеже гордо му споделих какво съм чела актуално тука и той: "А да знам го този форум" и аз  huhhuh.gif  shok
Да поясня, че съм първата булка и нашите в последните 10 години май на сватба не са ходили... Та човека сам разучил в чичко Гугъл и каза, че идеята с етикетите много му харесва и вече си представял вече как ще стане точно  Bravo Та това са ми надблюденията върху мъжките емоции до сега. Ама очаквам включване и от милото  blum
« Последна редакция: май 15, 2009, 16:49:00 от vesi792007 » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #78 -: май 16, 2009, 01:27:58 »

Лелеее, Веси, браво на твоя баща!  Bravo А дано повече има като него! и не само татковци, а и бъдещите младоженци да се поразвълнуват мъничко!
Активен
graciella
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #79 -: май 16, 2009, 18:43:05 »

а моя приятел няколко пъти се буди сън ува милото
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 25, 2009, 13:52:57 »

емоциите и за мъжа са огромни, особено в деня на сватбата.
Моят мил мъж, дето не пие... толкова чашки шампанско изпи на екс, че вече никой не му хваща вяра, че не близва smile
Беше така развълнуван, че само ме държеше за ръка, да не ме загуби някъде... Търсеше си опората, милият той! heart heart heart
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 04, 2009, 20:09:01 »

elean, много сладко звучи това за сватбения ден  give_rose

Моят или не показва, или не се вълнува толкова, поне аз досега давам зор за нещата, които трябва да се вършат.
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 05, 2009, 11:38:57 »

 :funny:ама голям майтап са тия мъже.моят досега,въпреки цялата заинтересованост и поети ангажименти от негова страна,не показваше кой знае каква емоция,но като си взехме халките само ходи и ги гледа и им се радва, :laugh:много са мили момчетата,просто не са такива болни перфекционисти като нас явно Girl_hide
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 07, 2009, 19:38:33 »

 blum Да ви кажа и аз си мислех до края, че милото не показва никакви чувства, обаче последната седмица не се бяхме виждали, защото доизкусурявах детаилите по сватбата, а той работеше. И след като се видяхме човека умислен, един такъв не говори... А аз толкова щастлива tease И го питам дали е под напрежение, а той ме поглежда "Мило, ти не си ли? Не че съм стресиран, ама все пак ми е за първи път" sarcastic Направо му се изхилих в лицето, а той горкия още повече се притесни. До този момент не показваше грам емоция. Обаче накрая беше той стресирания, а не аз както всички казват, че булката изпада в паника. Даже след сватбата ми сподели, че някой моменти му се губели focus Бил включил на автопилот и сякаш гледал някоя си сватба от страни... Направо не можах да повярвам докато го слушах. Милия бил по-притеснен и от мен.
Така че, дами, не смятайте, че мъжете не са чуствителни. Просто си мислят, че като си признаят чувствата и ще изглеждат глупаво pardon МЪже, какво да ги правиш Wink
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 16, 2009, 17:45:04 »

милото устиска доста време без да се притесни, но последните 3 дни неможех да го позная. само фучеше на ляво на дясно, почти не спеше и през цялото време задаваше странни въпроси, за неща, които бяхме свършили преди месец  funnytooth много сладък беше  good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #85 -: септември 30, 2009, 13:57:25 »

Като мъж бих ви казал следното.Това , че на повечето от вашите мъже не им пука и не се шашкат - уж - не значи , че не се вълнуват и не се готвят за сватбения ден.Просто мъжа и жената мислят и усещат нещата по различен начин.Мъжете като цяло са по сдържани и по малко показват своите емоции, но те са също толкова силни като вашите, даже в някои случаи и повече.На последната сватба, която снимах - чудесен граждански ритуал на ловешката клепост в Ловеч, младоженеца така се разплака от щастие, че на всички гости емоцията събрана заедно, беше в пъти по-малка от неговата.
Активен
merakliika
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #86 -: октомври 04, 2009, 01:55:14 »

Момичета и аз си мислех, че моят приятел (годеник) не се вълнува...ние сме сгодени от миналата година и той много много не е показвал, че има интерес към сватбата като тържество...аз си чета форума, трупам опит, движа се по списъка със задачи и дойде момента да запазваме ресторант за другата година и мислех нещо хубаво, но да не се изхвърляме, а той като каза: За мен това също е важно, искам голяма сватба, искам на в много хубав ресторант, от къде знаеш, че този фотограф е добър и т.н. и т.н. и аз  Oh my ... не мога да повярвам. радвам се, че се вълнува така, но все си мислех, че ще си взимам решенията главно самостоятелно, но ето ти на, оказва се, че се вълнуват.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: октомври 04, 2009, 19:47:42 »

Момичета и аз си мислех, че моят приятел (годеник) не се вълнува...ние сме сгодени от миналата година и той много много не е показвал, че има интерес към сватбата като тържество...аз си чета форума, трупам опит, движа се по списъка със задачи и дойде момента да запазваме ресторант за другата година и мислех нещо хубаво, но да не се изхвърляме, а той като каза: За мен това също е важно, искам голяма сватба, искам на в много хубав ресторант, от къде знаеш, че този фотограф е добър и т.н. и т.н. и аз  Oh my ... не мога да повярвам. радвам се, че се вълнува така, но все си мислех, че ще си взимам решенията главно самостоятелно, но ето ти на, оказва се, че се вълнуват.
Милчка  Bravo на милото ти, мисля си, че трябва да се радваш че се вълнува, защото това е ВАШАТА СВАТБА, а и е по-хубаво като вземете решенията заедно, все пак две глави мислят по-добре от една Wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 05, 2009, 09:35:30 »

Много са емоционални мъжете. Просто от малки ги учат да се сдържат. Но насаберат ли повечеко емоция и им избива от някъде  sarcastic Големи са сладури тогава.
Активен
merakliika
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #89 -: октомври 08, 2009, 00:02:26 »

Така е да - емоциите са им скрити. Мерси petrova83.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines