Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:19:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Показват ли емоциите си мъжете?
Не
По-скоро не
Понякога-зависи от момента
По-скоро да
Да

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вълнението и показването на емоции при мъжа!  (Прочетена 167444 пъти)
 
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 08, 2009, 19:23:46 »

А аз се дразнех, че на всеки въпрос и всяко предложение, което направя получавам отговор Както ти харесва на теб или Както прецениш ти. Даже скоро побеснях и се развиках, че няма да се женя само аз. След това се позамислих, че получавам пълна свобода в действията и ако нещо не му харесва сам си го е избрал така.
Ще го видя на самата сватба дали ще е развълнуван, но мисля че ще е.


 funnytooth funnytooth funnytooth Все едно аз съм писала това за нас!   blush blush blush , колкото и да ме е срам да го призная.........
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 11, 2009, 12:09:59 »

на пръв поглед моя не показва че се вълнува много от организацията по сватбата, но в събота с интерес се загледа в онова предаване за сватбите.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 11, 2009, 12:35:18 »

Моя много много не показва емоции около сватбата, но откакто разбра и той за предаването за сватбите го следи стриктно и прави задълбочени коментари. Xixixi
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #63 -: март 22, 2009, 23:26:51 »

хехех и аз го хванах моя миличкия да гледа "Такъв е животът -сватбата" и беше особено заинтересован,е не си го призна естествено,ама то ми е достатъчно че го хванах да се заглежда DANCE Не мога да го обвиня златото,че не е заинтересуван,знам че ако беше тук щеше да бъде неотлъчно до мен докато организираме нещата,но и сега се интересува много и ме пита всяка вечер по скайп как вървят нещата,до къде съм стигнала,дава препоръки,съвети...Не мога да се оплача от него такава ми е душичка любов заедно Със сигурност знам че за тези подробности като подаръчета,бутониерки и финтифлюшки би ме оставил сама да ги избирам,просто няма нерви да обикаля с мен,но за строго организационната работа на драго сърце би се включил.Е,какво да се прави,по стечение на обстоятелствата май всичко сама ще свърша,ама ще съм доволна поне да дойде на сватбата sarcastic
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 23, 2009, 13:47:32 »

Мъжо нещо е много далеч от моите размисли и страсти около сватбата sarcastic. Обаче което ме учуди, миналата неделя ми се обади да гледам "Такъв е животът -сватбата". Явно вече е почнал да се осъзнава какво става, то наистина не остана много време до сватбата. Както се шегува една приятелка, която ще се жени - аз всичко ще организирам, ще избера на мъжа ми костюм, той само да дойде да го пробва crazy.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 26, 2009, 17:24:06 »

моят човек се показва непукист досега (с малки изключения)..., но като идем да уредим някъде нещо заедно и замлъква и само слуша (явно нещо го вълнува, ама не признава)...
Ще го видя на самия сватбен ден как ще реагира, тогава ще е най-истински!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #66 -: март 26, 2009, 18:03:24 »

И ние сме така!За сега е толкова спокоен,че дори се чидя на нервите му!Но аз съм на мнението,че точно на сватбения ден ще се претесни!Имам чувството че аз ще съм напрегната до деня на сватбата и ще успокоя,а той точно тогава ще се стегне!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 29, 2009, 20:03:01 »

Вълнението, показването на емоциите и изобщо "подготовката" при моя мъж ми е много интересна! Сяда и започва да прави някакви списъци (обикновено едни и същи), после почва да гледа клипове, отваря галерията, където са ни снимки на покани, текстове и такива неща Казва нещо от рода "ауу, браво", после взема халките - "много съм доволен" и накрая казва "огладнях" crazy
Подготвяме се иначе, де tease
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #68 -: март 30, 2009, 19:34:29 »

 kezz kezz kezz Направо се смях със сълзи на този пост!


За моя мъж, обаче, фазите преди "огладнях" ги няма. Фазата "много съм доволен" е след яденето, а другите просто ги няма в програмата. Нищо, де, надявам се след време, когато вече нещата стартират съвсем официално да започне поне малко да се вълнува за събитието.

П.С. Да си призная, първоначално бях страшно засегната от липсата на каквато и да е заинтересованост от негова страна...
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 03, 2009, 14:56:57 »

и аз така, но в момента той повече взе да мисли за моята рокля отколкото аз и иска в събота да ме води по магазините
Активен
marcho
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #70 -: април 03, 2009, 16:22:29 »

Здравейте, мили дами! Ако някой мъж ви каже, че не се е вълнувал или притеснявал за сватбения си ден, не му вярвайте! Аз лично бях изпаднал в предсватбена треска доста преди сватбата, непрекъснато мислех, дали костюма ми е достатъчно подходящ за роклята на слънцето ми! А тя с каква ли рокля ще е? Дали няма да се спъна по стълбите?! А как ще се държа пред 200 човека? А дали ще оправдая очакванията на всички и т.н. Просто дори си мисля, че се притеснявах повече от съпругата ми! Така, че имам моменти, в които не сме толкова коравосърдечни, колкото ни се иска! blush
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 03, 2009, 17:32:43 »

Даа, така си е! Аз никога не съм мислила, че милото е коравосърдечен (нямаше да си го обичам толкова ако беше)! twohearts
Обаче ми е много смешен, аз го виждам, че се притеснява и вълнува, но ми е странен начина, по който го показва. Снощи например както седи ми казва " Оох, мило, един път да дойде и твоята рокля, че да се успокоя.."  Има си някакви такива странни моменти, които и аз не разбирам...
Давам му обаче още максимум месец и съм сигурна, че шашът и вълнението ще са на 100% !
Активен
marcho
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #72 -: април 03, 2009, 18:21:51 »

Хахахахаха, 100% danceg
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #73 -: април 03, 2009, 23:05:40 »

Ох че сладкооооо  Bravo Много са ми сладурести такива реакции,ех как ми го няма душито да му гледам реакциите,ама сигурно като се прибере преди сватбата ще е вече на гребена на вълната  sarcastic
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 07, 2009, 18:47:54 »

Да ви кажа моя показва вълненията си само в определени моменти. За поканите определено се включи и то доста активно. Обаче за своя костюм или за ритуал и т.н..... Не го питай. "Както решиш, както стане, каквото е..." Да се побъркаш понякога
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines