Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:51:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Показват ли емоциите си мъжете?
Не
По-скоро не
Понякога-зависи от момента
По-скоро да
Да

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вълнението и показването на емоции при мъжа!  (Прочетена 168153 пъти)
 
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #45 -: декември 15, 2007, 09:37:17 »

Мдддддддааааааа
тя и моята сватба така се получи не се нервих много можеби защото не сме в БГ ама пък и като гледах тук какви вълнения сълзи за рокли обувки абе някой от дамите тук направо бяха изкрейзили иу една пъпка на рамото ги изкарваше извън нерви и равновесие   funnytooth :funny:просто се чудех какво става с тия момичета ,но сега като гледам са успокоили нервите.Иначе чак емоций и вълнение в мъжа ми видях като дойде да ме вземе от къщи ...човека мина 120 км /Дупница -Петрич/ и после обратно в Дупница ни беше сватбата.Само в къщи гледаше и не проронваше дума  :laugh:а на скоро ми сподели ,че много се ядосал че вратата много са я запъвали та за това я счупиха за да влезнат  funnytooth.Отпусна се чак на сватбата след 22.00 часа  blum
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #46 -: декември 15, 2007, 09:46:39 »

а и беше така пребледнял , че не можех да повярвам ,че това е моят мъж.Но пък кума ми каза че със сигурност много си ме обича щом минава 120 км да ме вземе .После момчето ми се поотпусна но той мрази по принцип да е център на внимание . laugh laugh
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #47 -: май 01, 2008, 23:21:10 »

Мисля, че и мъжете се вълнуват, просто не го показват така ... емоционално като жените  laugh
Активен
krasy_kosatkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


our love is just heaven sent


« Отговор #48 -: май 02, 2008, 11:27:53 »

мойто мило ще изминава 150км (Стара Загора-Бургас),техните се дърпат че много път много време не можело ли от някоя приятелка да ме вземат ама милото е категоричен каза че ако трябва ще дойде сам ама „милото си има бащин дом и от там трябва да си я взема“  girl_in_love
Още от сега се кани че и да не е заключена(залостена) вратата просто ще влезе с нея  pardon нз що толкова иска да троши ама като иска  welcome-2 а относно другите джунджурийки засега проявява ентусиазъм само след като се нацупя ама дано като се върнем в Бг и да ми помага повече че то и без това от тука само можем да гледаме сайтове и да четем форума (не че е малко ама нямам търпение да се залавям с съществената организация вече  Bravo)
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 28, 2008, 07:50:06 »

моят бъдещ мъж определено си показва емоциите,притеснява се за всички подробности,заедно с мен:)
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #50 -: август 12, 2008, 07:36:27 »

Моето магаренце сигурно се вълнува повече от това, че аз се вълнувам, отколкото, че него го интересува какъв цвят ще са късметчетата. Май за тях най - важно е това, че ни взимат, а не толкова подробностите. Каквото и да предложа отговорът е " Добре, миличко, каквото ти харесва на теб.". Но мисля, че и така трябва да бъде. Суетнята си е по - характерна за нас, отколкото за мъжете.

Иначе, един два пъти се е случвало да ме погледне с едни искрящи очички и да каже "Ех, колко ще ми е хубав принцесът в бяла рокля!" та така...важното е, че ни обичат. Пък и без това като изпадаме в ужас, че точно нашият цвят бонбонки са свършили  shok трябва да има кой да ни каже, че не е толкова страшно.  blum
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 17, 2008, 13:34:50 »

Моето писенце не се е размеквал... :(На самият ден беше много притеснен и трепереше,когато му слагах халката :funny:Но като мъже би трябвало да се държат на ниво,а не да бъдат като жени blum Това е мое мнение-не,че понякога и аз не съм искала той да реагира на определено нещо по друг начин,но....Хората сме различни и изразяваме емоции и вълнения по различни начини! Wink
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 28, 2008, 15:36:04 »

И двамата много се вълнувахме. По принцип милото не е от хората дето си показват емоциите, но в деня на сватбата  видях вълнението да напира и в неговите очи  girl_wink
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 03, 2008, 13:23:49 »

Милото изобщо не ми е показал до каква степен се вълнува около сватбата. Той и по-принцип си е такъв не изразява емоцията си. В деня сватбата обаче много ме изненада, по-развълнуван не го бях виждала преди
« Последна редакция: декември 03, 2008, 13:26:23 от silvani » Активен
monique
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #54 -: декември 04, 2008, 21:38:05 »

Моят любим все повече и повече с времето започва да си показва чувствата. Преди беше много резервиран, но предполагам, че вече се отпуска, дори на 2 много тъжни филма се разплака заедно с мен, а преди около година ми разправяше, че никога не плачел.  huhhuh.gif
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 05, 2008, 14:04:36 »

Колкото и да се опитват да скрият емоцийте си мъжете, те рано или късно ги показват по- скоро се усеща че има нещо... По принцип зависи от момента и от емоцията, но при тях винаги се усеща   pardon мъже...  pardon crazy докато при нас винаги ама винаги си личи то или ще е  yahoo или  funnytooth или  Плачещо момиче
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #56 -: март 03, 2009, 20:06:23 »

за съжаление моят не е по тези неща. дори за ремонтите го ръчкам, което според мен си е мъжка работа... иначе после резултатът го признава, ама само солкоз.  докато аз се вълнувам и радвам на един тапет или някаква боя, нова мебел или друга дреболия, той тези неща не ги забелязва въобще. предполагам че и с организацията на сватбата ще е така. за съжаление.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 06, 2009, 14:25:24 »

Моят мил възлюблен е хем така, хем иначе. Емоционелен е попринцип, даже стихотворения ми е писал, зайчето то...Обаче има моменти, в които е такова дърво, че чак не ми се вярва!
Сега за сватбата има моменти, в които с часове обсъждаме цвета на поканите, примерно, и моменти, в които ми отговаря с "да, мило", без изобщо да ме слуша....ама аз пък го хващам, като му заобяснявам, че ще съм с ярко зелена коса на лилави и оранжеви кичури под булото ...ако се съгласи - значи пак не ме слуша и се усеща примерно след две минути да ме пита : с какво ще си???  blum
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #58 -: март 06, 2009, 14:57:31 »

Моят мил възлюблен е хем така, хем иначе. Емоционелен е попринцип, даже стихотворения ми е писал, зайчето то...Обаче има моменти, в които е такова дърво, че чак не ми се вярва!
Сега за сватбата има моменти, в които с часове обсъждаме цвета на поканите, примерно, и моменти, в които ми отговаря с "да, мило", без изобщо да ме слуша....ама аз пък го хващам, като му заобяснявам, че ще съм с ярко зелена коса на лилави и оранжеви кичури под булото ...ако се съгласи - значи пак не ме слуша и се усеща примерно след две минути да ме пита : с какво ще си???  blum


и ние сме същите  Blush... те нали мъжете не могат да вършат по 2 неща едновремено. ама после пък се сърди, ако не съм се допитала до него за нещо... сърди се и ако се допитам, ама пак си постигна своето... щото не искам да се доверя на неговия вкус за нещо
Активен
bobsyn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


« Отговор #59 -: март 08, 2009, 13:21:43 »

А аз се дразнех, че на всеки въпрос и всяко предложение, което направя получавам отговор Както ти харесва на теб или Както прецениш ти. Даже скоро побеснях и се развиках, че няма да се женя само аз. След това се позамислих, че получавам пълна свобода в действията и ако нещо не му харесва сам си го е избрал така.
Ще го видя на самата сватба дали ще е развълнуван, но мисля че ще е.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines