Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:45:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Показват ли емоциите си мъжете?
Не
По-скоро не
Понякога-зависи от момента
По-скоро да
Да

Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вълнението и показването на емоции при мъжа!  (Прочетена 167461 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 12, 2007, 16:53:02 »

fiibi_bg  какъв сладур си имаш.
Той моя по принцип издържа на всички издевателства които упражнявам върху него много стоически!По принцип и е притеснителен във важни моменти!Така беше и като ходихме да кажем на мама и татко!Леле като си спомня как чупеше ръце милия! :girl_impossible:На мен ми беше смешно,но на него.Обаче го оставих сам да се пребори с притеснението и да каже най-сетне!Иначе като см епред други хора винаги ме гушка и е много мил,не се срамува да покаже на всички че ме обича!Забелязала съм само че като срещне някой колега военен или като е с униформа не ме целува,само ме държи за ръчичка! girl_in_love
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 12, 2007, 16:54:53 »

didibaby  много ми харесват сватбите на които младоженците се виждат пред олтара И аз си мечтаех за такава  girl_in_love само дето няма как да стане при нас.
  LAUGHTER освен ако не разрешарат църквата преди съвета. Ако някой знае да ми каже дали ноже така в България.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #17 -: януари 12, 2007, 16:59:43 »

Iulia, ако искате можете да подпишете по-рано и да оставите за денят на сватбата само церемонията в църквата и ресторанта след това. Не зная колко държите на традициите... Защото по принцип и тук в САЩ ние трябва да вземем брачен сертификат от щата, а след това в църквата е формалната церемония.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #18 -: януари 12, 2007, 17:19:59 »

Iulia, моят мъж за пръв път ме видя пред олтара, т.е. каквото там представляваше в  Ботаническата градина. Ако искаш олтара да е в църква, просто трябва да се подпишете в съвета някой ден преди това   good
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 12, 2007, 17:41:27 »

Благодаря ви момичета,но вече имаме дата за ритуалната зала  sad няма как.
 Да продължим по темата с Емоциите при мъжете, че да не ни скастрят.  kezz
Аз много обичам когато моето мило ме погледне в очите и ми каже какво чувства без да се притеснява. Докато преди имах гадже което много рядко ми казваше обичам те и не защото не беше вярно. Просто никога не се отпускаше и не си признаваше какво чувства. само като усети че си отивам...
 А моят Веселинчо много ме глези постоянно ми напомня. И мисля, че като ме види с роклята ще онемее. Накоя и друга сълзичка също може да пусне.  girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 13, 2007, 18:39:57 »

Моето слънчице ме видя в нас, за първи път, когато дойде да ме "купи"!!! И беше  shok, а аз Cray , сле дкато ме гушна и целуна!!! girl_in_love CHEERS
Активен
Гунди
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #21 -: януари 16, 2007, 15:51:39 »

Има един израз : "Човек веднъж се ражда,веднъж се жени и веднъж умира"
Мисля, че що се отнася до сватбата (повечето) мъжете са малко против
не им понася много мисълта за церемонии, роднии, ритуали..... мисля, че не
всички мъже осъзнават до каква степен тя е важна за една жена???
А вие??
secret
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 16, 2007, 15:53:54 »

Има един израз : "Човек веднъж се ражда,веднъж се жени и веднъж умира"
Мисля, че що се отнася до сватбата (повечето) мъжете са малко против
не им понася много мисълта за церемонии, роднии, ритуали..... мисля, че не
всички мъже осъзнават до каква степен тя е важна за една жена???
А вие??
secret

Тази темичка се дублира и затова я слях!!! girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 16, 2007, 16:25:37 »

а мойто мило даже даржи да църковния брак,докато аз вообще не ми се занимаваше с църкви,като знам колко време стоиш прав и.......ууу слушаш нешто което не разбираш.Чак се учудих че той толкова даржи а си мислех че ще му е все тая дали ще има църква или не.И вообще не показваше грам емоция а напоследък го гледам седнал нашия и разглежда брачни халки...... Oh my ....Даже вече се зачита и в форума докато аз разглеждам........направо не мога да го позная look
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 16, 2007, 16:30:40 »

а мойто мило даже даржи да църковния брак,докато аз вообще не ми се занимаваше с църкви,като знам колко време стоиш прав и.......ууу слушаш нешто което не разбираш.Чак се учудих че той толкова даржи а си мислех че ще му е все тая дали ще има църква или не.И вообще не показваше грам емоция а напоследък го гледам седнал нашия и разглежда брачни халки...... Oh my ....Даже вече се зачита и в форума докато аз разглеждам........направо не мога да го позная look
Душички са те! :girl_in_love:Имат нужда са споделят чувствата,които напират в тях.Maslinka ще видиш колко сладък ще бъде на сватбата!Направо са неповторими! yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 16, 2007, 16:32:50 »

Маслинка, и моето мило беше така, даже не искаше д аказваме на никой в началото, а мен ме напираше да го изкрещя на целия свят!!! Плачещо момиче  girl_in_love

Но Фииби е права, после с еотпусна и направо не можах да го позная!!! То не бяха емоции, то не бяха сантиментиии  girl_in_love heart heart heart heart LOVING
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 25, 2007, 11:06:32 »

Аз съм сигурна,че мъжете са много емоционални дори повече от нас на моменти!Аз незнам как ще бъде моето момче но сватбата,но ми е много интересно!Той е малко притеснителен на моменти,но пък лицето му издава всяка негова емоция,дори без да говори!...и няма как да не забележиш!!!Сро пробвах една рокля и бях с майка му.Като я попитах какво мисли тя каза само"Бъдещият ти съпруг ще унемее!" Bravo....и наистина си надявам да етака!!! yahoo girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 26, 2007, 20:01:42 »

Аз съм сигурна,че мъжете са много емоционални дори повече от нас на моменти!

Може и да е така, но те нали са СИЛНИЯ пол, гледат да са сдържани!!! pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 02, 2007, 11:03:59 »

А ето какво пише тук за емоциите!!! Girl_hide
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 17, 2007, 23:02:34 »

Ох колкото пъти я погледна тази темичка,толкова пъти с умиление си спомням как милото беше изгубил звук и картина като идваше да ме вземе.Опитвам се да си представя какво е ставало в душата му ,как се е борил с негово мъжко достойнство и как разтреперан ми закопча каишката на обувката.
Те трудно и едва доловимо показват емоциите.Наша работа е да разшифроваме признаците и да бъдем  лоялни към тях!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines