Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 18:00:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Показват ли емоциите си мъжете?
Не
По-скоро не
Понякога-зависи от момента
По-скоро да
Да

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вълнението и показването на емоции при мъжа!  (Прочетена 168181 пъти)
 
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: март 31, 2012, 10:19:59 »

Deliysky, и моят фотограф така ми каза, че булката е най-важната фигура и ще наблегне на снимките с нея  blum

В Америка има твърдение, че сватбата е празник на булката.
Активен
petia___88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 04, 2012, 09:37:40 »

Моят мъж си показва емоциите и то не само за сватбата . Аз не мисля ,че като е мъж трябва да се прави ,че няма чувства и емоции , радвам се , че и той не мисли така  smile smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 15, 2012, 10:20:53 »

Моят мъж също се вълнува (което не очаквах, защ. в началото аз започнах подготовката като уговорих среща с ресторанта на който се бяхме спрели). Но навсякъде идва с мен, даже по-скоро ме изчаква графика как ще бъде,защ. в повечето случаи аз бях заета.
Имаме разногласия, напр. поканите, не съм очаквала че толкова мн. ще ги мисли (даже знае панделките какви трябва да бъдат  pardon ). Но гледаме да правим компромис.
Като избирахме халките избрахме това което той хареса (моето беше по-скоро женствен модел халка) и като станаха готови мн. им се зарадвах, не съжалявам изобщо, защ. милото се беше спрял на супер модел и аз също си го харесвам. Написахме това, което аз исках и той се съгласи (без дати   good ) т.е съчетаваме нещата, както и трябва да бъде. Ако правех сама вс., нямаше да ми е приятно определено. Както аз, така и той мисли, че празника е наш, не мой само  heart
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #138 -: май 07, 2012, 16:14:11 »

Моят в начлото не взимаше участие, но колкото по-малко време има толкова по-заинтерисуван е. Взема участие даже в избора ми на обувки  girl_impossible
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 07, 2012, 19:21:09 »

Моят в начлото не взимаше участие, но колкото по-малко време има толкова по-заинтерисуван е. Взема участие даже в избора ми на обувки  girl_impossible

И при мен е така. Очевидно с напредването на времто и интересът и вълненията му нарастват.Вече не съм согурна кой ще е по-развълнуваният и притесненият на сватбата...
Активен
Valentina_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #140 -: юни 07, 2012, 14:04:19 »

Много е относително това за емоциите... Какво значи да показва емоции? Според мен е по-важно да показва интерес и да ви помага при подготовката на сватбата. Пък и съвсем друг е въпросът що се отнася до емоциите като цяло, хората, които не могат да си сдържат емоциите, не са особено интелигентни. Има си емоционална интелигентност, която е доста по-важна от интелектуалната, така че не се притеснявайте излишно ако бъдещият ви мъж не показва емоции колкото вас...  Wink
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #141 -: юни 13, 2012, 10:04:09 »

Когато се сгодихме си дадохме 1 година време, за да подготвим сватбата без нерви. Аз обаче се познавам, започнах с организацията от сега - пръстени, рокля, костюм, избор на фризьор, всичко, което мога да направя до ноември, когато можем да запишем датата и да продължим напред с ресторанта, фотографа и другите големи неща, които обаче не можеш да организираш без дата. След месец и половина, в които приятелката му изчете огромни количества информация в интернет и книгата на Ади с подробни бележки, строг бюджет и какво ли още не, в неговите очи започнах да се превръщам в булката чудовище. Та вчера, след като няколко дни ходеше необяснимо нервен и се опитваше да обясни, че е от работа, го хванах в правилния момент и го попитах дали не е стрес от сватбата. Той - да. Радва се, иска да се включи в подготовката, да се допитвам до него за всичко, но явно не може да се справи с всичко това. Успокоителното е, че вече имам яснота по всички въпроси и знам вкуса и мнението му по главните неща, та мога да действам само с въпроси от типа "кое от тези 3 харесваш?" Надявам се да успея да направя нещата за него по-леки отсега нататък.... smile Иначе от впечатления темите по които се вълнуват най-много са рокля, пръстени и сватбено пътешествие.
Активен
kir40
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #142 -: юни 15, 2012, 14:02:02 »

а защо си мислите че мъжете са темерути  angry
Активен
vesta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #143 -: ноември 17, 2012, 17:37:57 »

Когато получих предложението си той беше изключително развълнуван. Рано е още да търся следи от вълнение при подготовката, дори би ми било странно да видя това при моя мъж. Но искрено се надявам да видя вълнението му в самия Ден. Това би затвърдило сигурността ми, че това е най-правилния момент, за най-правилната стъпка с най-правилния човек.
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 30, 2013, 13:09:37 »

Моя има претенции само за поканите, иска да са папируси. Е как да не направя, като той, милия, с всичко се съгласява! Но общо взето, аз му показвам какво съм избрала и той се съгласява. Най-много избор от между две неща му давам. Ще съм супер доволна, ако и той се поинтересува повече, но такъв ми е, какво да го правя...  pardon Каза само, че ще присъства  yahoo yahoo
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: февруари 10, 2013, 19:56:39 »

момичета, моя каза и отряза "оставям приготовленията в твоите ръце, ти му разбираш,денонощно си в интернет и всичко знаеш, ако има проблем, ще го разреша, давам старт на маратона" милия още миналата година август месец отидохме да запазим дата и той само мърмореше " сега ще видиш хората как ще ти се смеят че година по-рано искаш дата" и все пак угоди ми, обясних на жената и тя наистина ме гледаше като полезно изкопаемо... преди няколко дни вече запазихме дата(само 5 месеца по-рано)...днес правих поканите и като се чухме по обяд и му споделих и нашичкия каза " довечера ще ти помогна да вържем панделките" което е постижение... само му показах поканите и му казах мило това съм харесала и човечеца какво да каже избор няма, нали е оставил всичко във вещите ми ръце smile искам да го видя в деня преди сватбата, като има нещо важно чак не може да се наспи милия,като ходим за свещите и другите дребни неща ще пиша за реакции smile
Активен
kir40
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #146 -: март 07, 2013, 13:58:08 »

http://motocarservice.com/products/skladova-tehnika
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 07, 2013, 14:07:08 »

Петенце и при нас нещата са горе-долу така, но аз го мъкна навсякъде иска или не. И на мен ми се смееше колко рано ходя да пручвам нещата с ресторанти, зали и църкви, ама ходи с мене къде ще иде. Той само повтаря "щом ти си се заела с организацията, знам че няма да има засечки". Аз само се притеснявам, че времето не стига, а той си е спокоен, беше много нервен когато казвахме на родители и приятели за сватбата и като минаха тези моменти  казахме и на последния човек реакцията беше "Аз мойта част я свърших, сега ти си на ход, оправяй се с организацията!"
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #148 -: март 07, 2013, 14:13:40 »

Моят мъж пък е доста емоционален, въпреки че е скрита "лимонка" и ако не го познаваш никога няма да го предположиш Girl_hide

Вземаше участие за всичко, по негово желание. Преди сватбата не беше в БГ и като си беше дошъл за Велик ден се срещнахме с всички възможни и си капарирахме всички неща, после аз правих всичко по сватбата, но абсолютно всичко се решаваше, че ще е ТО след като му го покажа и той се съгласи heart Добре, че както съм споменавала, имаме еднакъв вкус, че нямаше откази blum Но даже за някой неща, които не сме видели, а си ги представяме като сме говорили се оказва, че в неговата глава е същото като в моята heart След като се завърна - месец и половина преди сватбата, ходихме заедно навсякъде за всичко (торти, костюми, уточняване на ресторант и пандели и т.н, всичко) smile
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 26, 2013, 06:50:33 »

ооо, сега за халките имаме разногласия, и двамата искаме да са плоски, аз искам смес от бяло ъ жълто злато, той само жълто, аз искам двете злата да се разделят с една ивица, която е вдълбана в златото, той не, аз искам матови халки, той гланцови, аз искам камъни на моята, и той тук няма как да ми каже не, и каза добре на твоята си сложи камъни...така, че сега воюваме за халките, до юни има време, ще сме намерили компромисно решение smile ..надявам се smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines