Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:02:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А какъв да е лакът за ноктите? - 2 част  (Прочетена 208281 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: февруари 05, 2015, 21:38:34 »

ох, много го харесвам и аз....обикновено ходя все с такива светли цветове, ама тия камъчета така го разчупват!!!  LOVING
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #316 -: февруари 13, 2015, 00:26:59 »

Включвам се и аз в темата за ноктите ,до сега не бях мислила много.. smile
Обаче показвате супер готини неща  good
Аз редовно съм с gelish ,сега съм ги оставила да дишат малко  girl_wink
За сега си мисля за френски с декорация или телесен ,но ми се иска по дълги и хубави нокти.
Сигурно ще ги изградя с гел ,но не съм го правила до сега.. Само ноктопластика ,но с тая ноктопластика е голяма мъка ,само един път до сега са ми я правили да седи естествено ,а не тип лопатки.. funnytooth
Иначе за gelish ходя в sky city в салон ,венера
Някои от момичетата се справят добре но без рисунки..една две бяха супер ,но докато ги нацеля кога са на работа ..Иначе си намерих една мацка за френския лак джелишче прави го страхотно ,но е в Шумен ...а аз съм в Сф  GROAN
Понеже и аз искам да ми издържи и за медения месец ,които е веднага след сватбата се чудя ,какво да направя знам ,че джелиш френски не издържа много ,бялата черта се надрасква става ужасно и ме побърква..
Перманентен ли гел ли отгоре ,какво да направя?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: февруари 13, 2015, 10:44:43 »

Съни, пробвай с обикновен гел, за да видиш колко ще ти издържи. Всичко зависи от плочката на нокътя. Например, при мен гелът се задържа добре за около 2 седмици, но ноктите ми растат доста бързо и аз започвам да го чопля. Просто вътрешния край започва да ми се закача по дрехи и в косата и ме скубе. Мога да ти дам координати на моята маникюристка в Манастирски ливади. Работи много добре и е на поносими цени.
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #318 -: февруари 13, 2015, 12:57:11 »

nansita прати ми моля те на лични ,когато можеш координатите на твоята маникюристка  girl_wink
не знам много ,каква ми е ноктната плочка  ,знам само че с ноктопластиката издържа доста..
последния път ,като бях с ноктопластика не беше отдавна и някои момичета от венера ми казваха, че е по добре да си слагам отгоре джелиш..което после друга каза ,че е било пълна глупост за повече пари
нямало нужда от джелиш отгоре върху гела, а само обикновен лак и ще си седи доста  nea
А не съм наясно самия гел без удължители ,какво точно представлява същия ,като за ноктопластика ли ?
отдолу има лак и отгоре гел? така и не ми обясниха ,като хората във Венера ..пък и аз накрая спрях да питам  sad
Иначе и на мен много бързо ми растат ноктите.. tease
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: февруари 13, 2015, 13:09:22 »

Ами аз говоря за гел лак. На мен не ми слага никакво удължаване. Само ми оформя плочката и лакира. От слоевете лак ноктите стават по-твърди и друдно се чупят (поне моите). Така си израстват достатъчно дълги и само ги поддържам. Сега не съм с лак, за да ми "починат" малко ноктите, но от април съм решила да съм редовна, за да се запази дължината.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: февруари 16, 2015, 09:34:55 »

Аз имам ужасна нокътна плочка, никога не съм имала хубави нокти.. Преди си слагах ноктопластика с удължители  crazy Най-голямата грешка, ужасно е..Преди три години започнах изграждане с гел, отгоре гел лак, нямах никакви проблем, оформяха ми ноктите, докато сега те свикнаха растат си с хубава форма и са здрави, слагам само гел лак, ако се случи някой да се счупи ми го изграждат. Ходя на поддръжка на 3 седмици (понякога и повече) зависи от лака, с който съм. При френски не си личи и може и по-дълго време да издържи, цялата плочка ли е в цвят, започва да ме дразни израстналото и ходя по-често.  good Маникюристката ми е споменавана вече, намира се в х-л Метрополитън на Цариградско, въпреки че вече живея в Овча Купел и ми е доста далече, не искам да я сменям и продължавам да си ходя там.  good Аз много се привързвам към фризьор, маникюрист, козметик и не мога да си ги сменям често.. като гинеколога и личния лекар са ми  Girl_hide Girl_hide
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #321 -: февруари 17, 2015, 00:50:52 »

То подобно на личния лекар и на гинеколога ,докато уцелиш добри зор виждаш...
аз две фризьорки имах ,които бяха страхотни заминаха за чужбина, една маникюристка имах пак страхотна правеше ми страхотна ноктопластика не си личеше изобщо правеше страхотни рисунки е тя първо роди после и тя избяга...и от тогава  ''от трън та на глог''   pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: февруари 18, 2015, 16:51:49 »

много ми допадна тоз лак smile
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #323 -: февруари 18, 2015, 16:55:16 »

Страхотен е ,много ми харесва телесен цвят на дълги нокти седи жестоко дори и без брокат smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: февруари 19, 2015, 18:43:42 »

Оо, аз за Коледа бях с такъв лак.  good Супер празнично изглежда.
Маникюристката, при която ходя, се е преместила в друг град. Сега до сватбата ще съм на проба-грешка.. cray Дано накрая имам нокти за оформяне.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: февруари 22, 2015, 20:11:24 »

Нат, за кой район на София, търсиш?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: февруари 23, 2015, 11:08:14 »

Ами не ми е проблем района....аз така или иначе рядко си правя маникюр. Просто салонът ми е близо до офиса (през 1 улица е) и използвам обедната почивка. Събота и неделя малко трудно се организирам да ходя по салони, но явно ще ми се наложи. Тони, ти в салона на Метрополитан ли ходиш? Някъде назад беше споменала, но нямам много време да ровя сега.  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: февруари 23, 2015, 14:11:38 »

Да, там ходя. Тук в Овча Купел, където живея също има много добра, но не съм ходила при нея, понеже си харесвам моята. Мога да ти дам координати  good
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: февруари 26, 2015, 15:00:11 »

А съм се спряла на този smile Една моя колежка завърши курс за маникюристка и много и се отдава , та тя ще ме прави smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: март 11, 2015, 22:34:01 »

един романтичен вариант :
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines