Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 20:18:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А какъв да е лакът за ноктите? - 2 част  (Прочетена 217659 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 22, 2012, 23:16:42 »

vesi мн.хубав лак  good good
хареса ми предложението на cveta_d86  give_rose give_rose
Иначе мисля сестра ми да ме лакира и рисува, отдава й се, от мен се иска само да пусна малко нокти  Wink че не ходя с дълги обикновено.
Гледам да е нещо рисувано, не мн.сложно, за да може да се направи у дома  smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 22, 2012, 23:23:03 »

Аз винаги съм имала хубави нокти, но на този студ тази зима се предадоха. Та пристъпих към ноктопластика, държа на хубавите нокти. Първо бях с изградени от акрил нокти. Научих се и сама да си ги правя. Купихме си със сестра ми консумативи и действаме. В началото е трудно, ама се научава. Сега съм с удължители и отгоре акрил. Голяма мания ми стана. И з сватбата сигурно ще съм така, но може би ще е с гел върху удължителя. Сестра ми ще ме рисува, ще спестя от маникюристка. Wink
Активен
Tally
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #92 -: февруари 24, 2012, 11:05:14 »

 Включвам се във връзка с увреждането от ноктопластиката. Независимо какво покритие има върху ноктите  дали е гел, акрил  или пък гел-лак(Shellac, Gelac, Gelish, Gelaz...) не уврежда по никакъв начин, стига да е направено от професионалист. И разбира се  не трябва да се прекалява с носенето на ноктопластика.  Но след кратка почивка може отново да се радвате на дълги и красиви нокти.

Дано съм била полезна на някой от вас  с тази информация.  smile
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 24, 2012, 19:25:43 »

Аз честно казано, не съм много веща в темата за маникюра. Ръцете ми са малки, ноктите ми са къси и растат бавно, а ако пораснат малко повече все пак се цепят отстрани и се чупят. Какво ще ми препоръчате: да си направя ноктопластика или нещо друго (макар че преди няколко години, за бала исках ноктопластика, но ми казаха, че за моите нокти няма да се получи). Аз ако си направя нещо подобно няма да искам много дълги нокти, и без това не съм свикнала, но просто да са достатъчно дълги, за да се получи хубав френски маникюр с декорация на един нокът. Или нищо да не предприемам, а да си направя някакъв маникюр, каквито и да са ноктите ми към деня на сватбата?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 24, 2012, 20:09:06 »

Мога да ти препоръчам френски маникюр, направен с бял акрил. Става много нежно и не е нужно да са много дълги. Може да е съвсем лека лентичка. Трябва ти обаче много добра маникюристка.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #95 -: февруари 24, 2012, 21:46:48 »

Вивид, според мен зависи какъв е търсеният от теб ефект. Ако искаш естествен и нежен маникюр, с варианта да са ти по-къси ноктите, ги остави естествени, като можеш да ползваш заздравител, за да не ти се чупят толкова много.
Ако искаш дълги и плътни нокти с декорации и тн, си направи ноктопластика. Има варианти, които стоят почти естествено и много добре.
Наистина зависи какво искаш. smile
Аз няма да си правя ноктопластика, тъй като не харесвам, а и не ми се занимава с поддръжка след това, ще ходя само да ми оформят нокти, кожички и да ме лакират.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 25, 2012, 10:37:15 »

Аз също няма да си правя ноктопластика, нито ще слагам гелове. Имам здрави нокти и смятам да си ги пусна дълги преди сватбата. Все пак се притеснявам в последния момент да не счупя някой, затова искам да си взема някой по- хубав заздравител. Можете ли да ми препоръчате?
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 25, 2012, 15:05:02 »

Аз също няма да си правя ноктопластика, нито ще слагам гелове. Имам здрави нокти и смятам да си ги пусна дълги преди сватбата. Все пак се притеснявам в последния момент да не счупя някой, затова искам да си взема някой по- хубав заздравител. Можете ли да ми препоръчате?

Аз преди много време съм ползвала Мавала заздравител и бях много доволна. Това е течност с ужасна миризма, която прониква дълбоко в нокъта и наистина имах чувството, че действа. След няколко седмици употреба имах много по-здрави нокти. Не знам дали беше самовнушение, мисля, че не.
Трябва да се нанесе на напълно почистени от всякакви телесни и други мазнини нокти с четчица и да се остави за около минута. Попива. Използва се 2 пъти на седмица първоначално след това 2-3 пъти в месеца. Много е важно да не се нанася под нокъта и по кожичките или на кожата, защото удебелява епидермиса.


Трябва да се потърси малко в интернет, има го и в парфюмериите, аз го бях купувала от една парфюмерия на Раковски преди години. Ето тук го има онлайн:
http://concord.bg/e-shop/products.php?category=makiage&id=645&PHPSESSID=9bf3ddb2636c081e7711b2eb8fa6ba4b
Активен
petia___88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 25, 2012, 15:37:55 »

Мисля да съм с френски маникюр , с ши лак и декорация на безименните пръсти
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 25, 2012, 15:50:50 »

Аз също няма да си правя ноктопластика, нито ще слагам гелове. Имам здрави нокти и смятам да си ги пусна дълги преди сватбата. Все пак се притеснявам в последния момент да не счупя някой, затова искам да си взема някой по- хубав заздравител. Можете ли да ми препоръчате?

Ето още един страхотен заздравител - този ползвам в момента и много го харесвам.

Ефектът е съвсем различен обаче от Мавалата, трябва да съм честна, заздравителите под формата на безцветен лак не са толкова добри. Обаче ако трябва да избираш такъв, гласувам за този с две ръце.  good Нанасянето става всеки ден по един слой до шестия ден, после триеш и наново. Аз обаче не следвам винаги това указание, а си го ползвам като гланц - понякога два, понякога три слоя. Твое решение!  smile
Активен
shorty
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 07, 2012, 17:14:15 »

Абсолютно и категорично препоръчвам маслото на Икаров.  good Има го във всички аптеки.



Преди бала си имах отвратителни нокти, цепеха се и се чупеха постоянно, затова си взех този заздравител. Ползвах го в продължение на няколко месеца и на бала имах най-страхотните нокти на света.  blush Оттогава не съм го ползвала, а до днес ноктите ми са изключително здрави, независимо, че ежедневно ги подлагам на отвратителни химикали. Ще кажа само, че балът ми беше преди повече от 10 години...  :'(
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 07, 2012, 21:43:40 »

Аз съм също за това масло на Икаров.. Години наред го ползвах, за да имам хубав маникюр, сега го поддържам с шилак, но маслотоо е идеално..  give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 15, 2012, 12:17:43 »

Момичета, вижте на какво попаднах.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 15, 2012, 12:22:44 »

Това сигурно е правено с принтер за нокти. Не знам дали в България има вече в някой салон такова нещо.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 15, 2012, 12:26:05 »

Аз до момента не съм виждала, но не бих избрала такъв маникюр. Споделих го, защото замисълът е интересен.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines