Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:35:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бившият на сватбата?!?  (Прочетена 24452 пъти)
 
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 23, 2011, 09:30:34 »

posum, моето мнение е, че няма смисъл да каниш бившия си само, за да му докажеш, че вече не изпитваш нищо към него. Все пак това е сватбения ти ден, едва ли би се решила на тази крачка, ако не го беше преодоляла. Няма смисъл да се внася излишно напрежение.
При нас положението е по-сложно. През ум не ми е минало да го каня, не смятам, че трябва да доказвам нещо пред него. Просто ако той беше преодолял връзката ни (а очевидно не е) трябваше да присъства.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 26, 2011, 22:59:44 »

Въпреки това остава някакво вътрешно "глождене", което не знам как да обясня и не знам защо въобще трябва да го има. Предполагам именно заради всеобщото мнение, че това е неправилно, нередно и обидно спрямо партьора.
Evalina  good Много си права! Получава се такова нещо! Не разбирам защо всички твърдят, че една връзка не може да се преодолее. pardon Личния опит на някого не важи за всички останали! Ако някой не е преодолял чувствата си или се е разделил не така както е искал, не значи, че и другите са така. Не обръщай внимание на тези прадразсъдъци и постъпи така, както ти решиш!  good
А случая на Посум е друг - тя и друг път е споделяла, че трябва да покани бившия си по някакви други причини.
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #47 -: август 19, 2011, 19:43:53 »

Може, но по взаимно съгласие. Ако бившият е със своята нова половинка,( ако има такава). Снимал съм такива сватби.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines