Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:50:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще се съгласите ли да ви снимам сватбата безплатно:)?  (Прочетена 20584 пъти)
 
teri_tt
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #30 -: юли 10, 2011, 14:33:45 »

Аз не съм професионален фотограф, за да искам пари за такова нещо. Просто искам да си направя портфолио с хубави сватбени снимки. Незнам за предишните желаещи за снимки, нито за момичето което е предложило заснемането, но и аз съм любопитна да разбера дали е снимала някого.
Активен
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #31 -: януари 06, 2012, 16:06:00 »

Замислих се.
Ние много държим на снимките и ще си наемем професионалист за да няма никакви рискове, но може би ако се спрем на много скъп фотограф, ще го наемем само за няколко часа.
Все още не съм се свързала с никого и не знам какви са цените.

Но ако някой иска да снима безплатно, ще ми е добре дошъл. Може да дойде след другия фотограф или п същото време, но да остане за цялата сватба - като гост. Дори много ми се искаше да работим с някой млад фотограф с по - разчупено виждане - склонна съм тогава да платя хонорар, разбира се при липсва на опит със сватби, например, той ще е по - малък от този на сватбен фотограф.
Активен
Marina12
Любопитен
*
Публикации: 29


Бъдещата съпруга ;)


« Отговор #32 -: февруари 25, 2012, 19:09:00 »

Здравейте, Натали, Светослав и Ралица, Тереза!
Търся фотограф за моята сватба във Варна на 27 юли.  Нашият бюджет е доста ограничен и искам да се възползвам от услугите на начинаещ фотограф. Може ли да имам повече подробности за вашите условия?
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 14, 2012, 14:46:55 »

Не е никак лоша идеята, дори -" Ще се съгласите ли да ви снимам сватбата безплатно:)?"-ще почерпим :bravo:оставям и аз координати за предложения и връзка с мен [email protected]
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 05, 2013, 20:28:16 »

тери прати снимки да имейла ми [email protected].аз съм за да се подава ръка на прохождащите.никой не им дава право да те обиждат. smile
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #35 -: февруари 05, 2013, 23:15:01 »

Невероятна тема!Тъй като е доста лична, нека споделя малко професионална автобиография, която смятам, че ще е полезна за кандидат колегите и бъдещите младоженци, които мислят да приемат такова предложение.Потребителите, които са във форума от по-дълго време знаят, че преди няколко години аз се появих в този форум, точно със същото предложение.Получих своите възможности за изява и се оказах "втори" фотограф на няколко сватби.От Пловдив съм, а ходих дори до София, без дори да ми се покриват транспортните разходи.Втори е в кавички по причините обяснени от Deliysky .На първата сватба колегата ме посрещна на нож, в последствие станахме приятели smile но за добре дошъл ми тегли една реч, как ритуала е изнесен и не иска да ме вижда никъде около себе си или видеооператора, тъй като не исках да бъда причина за усложняване на процеса на снимане, в крайна сметка се оказах с кадри, които не вършеха, каквато и да било работа (за мен).На следващите не съм получавал толкова остри забележки, освен шегите, че им крада идеите, което не беше лъжа, на практика нямаше две гледни точки върху събитието, а имаше двама фотографи, които снимат едно и също, всеки иска уникалния кадър за себе си, включително и аз разбира се, все пак съм там за портфолио.След няколко такива сватби реших да видя какво "портфолио" съм натрупал.Не само, че нямах кадри, които да ми вършат работа, но и едва тогава осъзнах, колко сложно е снимането на сватба (тук нещата са малко, като с копуването на първата кола, всеки ти обяснява какъв разход е за джоба, но не може да разбереш, докато не го изпиташ на свой гръб) каква отговорност е и стигнах до извода, че така професионален успех и развитие няма да постигна.Колко и добри да са намеренията от страна на кандидат колегите и бъдещите младоженци, колегата Боян Павлов е на 100% прав и това го казва, човек, който се появи в този форум с това предложение!В крайна сметка имам щастието да нарека себе си сватбен фотограф и да работя това, което искам, но това стана именно по описания от колегата начин.Аз лично имах късмет да срещна и получа за свой ментор и приятел Димитър Яков (по запознатите, знаят какво означава това име за Пловдив,а и не само) и едва след един сезон асистиране (чиракуване) бях готов да поема отговорност и да оправдая доверието на младоженците.Колко и да ни е неприятно, тези неща изискват време и в начална фаза, наставленията от ментор и то такъв, който има на какво да те научи, са неизбежни.Мисълта за сомообучение е пълна загуба на време.Ако наистина искате да станете сватбени фотографи последвайте съвета на колегата Павлов, тъй като знам какво ще отговорят някои "то аз нямам познати и няма към кой да се прикрепя", не се притеснявайте, живота е уникално приключение и както пише в Библията, който търси намира, който иска получава, който чука ще му се отвори.
Успех на всички  good
« Последна редакция: февруари 05, 2013, 23:18:06 от Фотография Русинов » Активен
jorof
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 1


« Отговор #36 -: февруари 25, 2013, 11:44:56 »

Здравейте,
Първо искам да честитя на всички бъдещи младоженци и да им пожелая много щастие, както и да съхранят пламъка на истинската любов до дълбоки старини.

Това което мога да ви предложа е да бъда ваш втори фотограф на вашата сватба – безплатно. Без каквито и да е скрити такси! Получавате снимките си на диск/ове, както и линк към тях в интернет (така че да може да ги дадете на близките си бързо и лесно). Всички снимки минават през базова цифрова обработка, на подбрани бройки се прилагат фото ефекти (напр. сепия, изкуствено застаряване).

Може да прегледате някои мои снимки на сайта ми: http://fotonski.com – моля за повечко търпение докато се зареди.

Ако имате някакви въпроси, можете да се свържете с мен на тел. 0888-28-62-23.
Предложението важи за София.

Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines