Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 09:07:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за кумовете - част 6  (Прочетена 139427 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #435 -: февруари 24, 2013, 11:08:58 »

Ами щом така го чувствате, а и са ви казали, че може значи всичко е ОК smile
И ние нашите така ги избрахме - със сърцето си, така че напълно те разбирам...просто нямаше как да са други heart А сме на същото мнение за останалите нещо, които си казала smile

Наистина кумовете са доста важна част от бъдещия живот на младоженците, така че трябва да е това, което ви казва вътрешния глас heart
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: февруари 24, 2013, 12:00:58 »

Напълно подкрепям идеята, че кумове веднъж се избират и това трябва да са най-близките и достойни хора. Хора, на които се възхищавате, които обичате и хора, на които вярвате и смятате за пример. За мен това е като да си избереш родители  Wink, все пак с кумовете, младоженците си стават като род.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: февруари 24, 2013, 12:14:29 »

рататуи мила,честити кумове Bravo
по повод публикация на мария за църковните бракове: по принцип църквата не венчае в събота(смята се за ден на мъртвите-тогава са задушниците,ако сте забелязали), по принцип по богородични пости,от заговезни до томина неделя, коледни пости и дните на йоан кръстител пак не може, а това долу горе е половината година...това по канон, но живеем в комерсиален свят, в светска държава и така, венчавката ми е в събота късен следобед,кумовете ми са семейство и са ми роднини,попа не вижда пречки за венчавката...то и по канон венчавката в цялата страна трябва да е 30  лева,ама като влязох в църквата, видях ценоразписа и там ясно си пишеше 90 лева,така че,както хората лавират,така и поповете влагат креативност
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: февруари 24, 2013, 12:21:15 »

Всичко за кумовете - 7-ма част
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines