Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:20:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще се съгласите ли да ви снимам сватбата безплатно:)?  (Прочетена 20340 пъти)
 
Natalie666
Регистриран

Публикации: 2


« -: януари 19, 2011, 16:33:39 »

Здравейте!Казвам се Натали  и от 3 години се занимавам с фотография.Имам желание да снимам сватби,но за целта ми трябва портфолио.Въпросът ми е дали някой от Вас ще се съгласи да му снимам сватбата безплатно:)Аз съм от София
« Последна редакция: януари 21, 2011, 13:00:24 от fiibi_bg » Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 19, 2011, 17:17:06 »

Натали, много хубава идея предлагаш, особено за младоженци, които не са в цветущо финансово състояние. Може би ако пуснеш малко твои снимки - каквито и да са, за да видят работата ти - ако си снимала досега, може и някои от момичетата да се заинтересуват?

Аз съм ЗА да се подава ръка на нови таланти smile
Активен
Natalie666
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #2 -: януари 20, 2011, 15:06:46 »

Благодаря ти за подкрепата Hekseskud!Имам много снимки,които съм правила.Ако някой се заинтересува няма проблем да му пратя на емейла снимки.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 20, 2011, 15:20:11 »

Браво - много хубава идея. Хайде булките от София да заповядат smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 20, 2011, 16:17:08 »

Natalie666 smile аз съм от София и съм маниячка на темата снимки. Колкото повече, толкова повече, както е казал Пух!  blum Въпросът е, че сме наели фотограф и видеооператор вече. Ако това не е проблем нямаме нищо против да снимаш и ти, стига разбира се да получим файлчетата на диск например. blush
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #5 -: януари 20, 2011, 18:49:54 »

Здравей и от мен, аз също нямам нищо против стига да мога да получа снимките после smile
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 21, 2011, 12:49:27 »

Natalie666, можеш ли да ми пратиш някакви снимки, които си правила на лични или ако искаш ще ти дам имейл? Ние засега имаме фото за София, не сме се срещали лично, тъй че ако нещо се обърка ( че като си знам великия късмет!) - ще ти гласуваме доверие! smile Също така имам приятелка, която скоро ще се жени, пак в София - мога да й кажа за предложението ти също.
Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 14, 2011, 01:49:00 »

Аз съм ЗА с две ръце  good аз също снимам, професионално, така че знам за какво ста въпрос. Имаме си нает фотограф за сватбата. Ако нямаш нищо против заповядй и ти да снимаш. само че нашата сватба е в Стара загора. Естествено пътните разходи ще са за наша сметка. Само кажи дали си съгласна. Даже не държа много на снимките след това  girl_wink но няма и да ги върнем  Bravo
Активен
juji4
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #8 -: февруари 14, 2011, 09:09:44 »

Искам и аз но съм от Пловдив ако поемем разходите дали ще е възможно???
Активен
wedding_photo
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #9 -: февруари 14, 2011, 19:29:28 »

Natalie666, наистина хубава идея, но помни, че всеки труд се заплаща!!!

Всяко начало е трудно, но да снимаш сватба или сватби за без пари ... замисли се!
Може и да не съм прав, просто изказвам мнение!
Активен
teodora84
Новак
*
Публикации: 10


Meizi


« Отговор #10 -: февруари 14, 2011, 19:42:41 »

И аз също бих се съгласила, след като имате желание да снимате, можем да ви заплатим пътните разходи и все пак някаква сума,защото всеки работи за пари smile имате ли ваши снимки да разгледаме?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 14, 2011, 20:08:00 »

wedding_photo, навсякъде по света с години се чиракува без пари докато не станеш специалист, който да си заслужава парите. 
Хубавото е, че последните години и у нас се открояват малкото професионалисти в бранша със своите творби и показват разликата м-у "всички" и "професионалния труд" На този фон прохождащият фотограф, ако съпостави качеството на собствената си снимка с тези на професионалистите, то реално себестойността им се равнява на нищожна сума. За това напълно подкрепям Natalie666.

Нашата сватбена фотосесия също беше поверена в ръцете на прохождащ фотограф, който направи наистина страхотни снимки по наше мнение.
Надявам се той и Natalie666 скоро да стигнат до мечтаната професионална реализация!
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 14, 2011, 20:39:59 »

Хм, доста смело предложение.
Лично аз сьм фотограф ентусиаст, но не бих си позволила все още да снимам самостоятелно сватба без да сьм прикрепена кьм главен фотограф.
Януари месец бях помощник-фотограф и момичета, не е шега работа снимането на сьбитие като сватба. Трябва опит и сериозна техника, като опит с някой професионалист пьрвоначално, после сам...
Natalie666 , можеш да си ьплоаднеш снимки вьв Flickr, picasa, за да покажеш твои снимки?
С каква техниха снимаш - модел фотоапарат, лещи, светкавица (и), резервни батерии, стативи, чадьри? Как обработваш снимките?
« Последна редакция: февруари 14, 2011, 20:44:01 от Anichka » Активен
danidesign
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #13 -: февруари 16, 2011, 13:58:50 »

Снимам безплатно за студентското ми портфолио. Техниката, с която разполагам е първокласна Canon EOS 400D, EFS 18-55mm, EF 90-300mm, светкавица. 
Който се интересува може да ми пише: [email protected]
« Последна редакция: февруари 16, 2011, 23:32:02 от danidesign » Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 18, 2011, 12:24:45 »

Здравей Натали!
Нашата сватба е през месец юни и ще се състои в гр.Годеч-подписването и църквата , а ресторантът е в гр.Своге. С удоволствие бихме приели да снимаш сватбата ни , а и все още нямаме фотограф. Дори обмисляхме варианта да предоставим тази отговорност на някого от близките, защото ни искат много пари за нищо. Аз вярвам , че снимките от сватбата са най-важното нещо, но тези фотографи , които разгледахме не предлагат кой знае какво качество, а за много пари. Аз съм от гр.Троян, а младоженецът е от гр.Годеч.Сватбата се опитваме да я нагласим по равно от ритуалите в Троян и от тези в Годеч, така че мисля че ще се получи нещо интересно, или поне се надявам на това. Ако проявиш интерес ето ти моята поща [email protected]
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines