Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 23:20:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Hekseskud - 11.02.2011  (Прочетена 43430 пъти)
 
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: май 11, 2011, 16:52:50 »

Благодаря ви, момичета! Много мили думи наистина... give_rose  give_rose  give_rose Не кожете да си представите как ме радвате. Аз вече се поотчаях, че нещата не се получават точно както си ги представях...но с този бюджет няма как. А и все се окуражавам, че като видя накрая цялата украса на едно ще е друго...Гледам тука в разни сайтове страхотни сватби и малко ми е напрегнато, че не успявам да реализирам нещата на макс.
Да ви кажа хич не съм сръчна по принцип, но се убедих, че ако искаш нещо наистина - правиш каквото може. Аз станах и сръчна покрай сватбата...Но проблемът е главно, че идеите, които имам са непопулярни в БГ, а в момента сме доста ограничени бюджетно и не мога да си позволя агенция да ми помогне...Та затова всичко, което съм направила е плод на много ровичкане из нета и малко инвестиция в материали и време... smile
Точно днес поръчахме гарафички от по литър - МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩТА!!!! Оказа се, че са с украса по самата нутилка и няма да мога да залепя етикети...Стана ми гадно отначало, но мъжа ми ми даде супер идея - в духа на Алиса ще им сложим тагчета ''Изпий ме'', завързани на гърлото на всяка гарафа  yahoo ...Милият той, побърка се покрай моите украси  blum
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #166 -: май 11, 2011, 17:25:39 »

Хекси, не се притеснявай мила.  give_rose Сигурна съм, че всичко е прекрасно.smile
Най-вероятно сте взели като нашите гарафи и ние така ще им привързваме етикетчета smile Аз си бях харесала идеята от едни бутилки за вино и веднъж докато разглеждах някакви снимки видях същите гарафи с привързан към тях етикет и бях леко шокирана shok, но после ми мина lol В наши дни е трудно човек да открие топлата вода Wink Дори преди седмица видяхме, че в Билла са пуснали ракия в такива гарафи и пак с такъв тип етикети blum
На мен много ми харесва като идея good
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: май 15, 2011, 10:22:16 »

Момичета, гледах сега уж някаква прогноза за 22ри май и е доста..мрачна. Малко ми стана кофти, но ще се опитам да се настроя позитивно каквото и да е. Има хора, които знам, че ще вкарват малко снизходителни и дори злобни коментари (като свекърва ми и зълвата), но ще гледам да ги парирам някак. С мъжа ми вече сме доста изнервени от ''включванията'' на хора с претенции от 2те страни и се чудя кога ли ще  hunter хвана пушката. Говорихме си тези дни, че след 19ти ще сме заедно и с двете двойки родители плюс сестрите и сбирката ще е ''звездна'' и съм в бойна готовност да нареждам народа активно. Просто прекрачиха границата на търпението, а аз по принцип съм тактичен човек и гледам в интерес на общото добруване да си трая...ама вече...не може!  diablo

Иначе поприключихме с украсата, днес трябва да се поръча тортата и ми остават 2ма души висящи, които ми се измислиха от наште в последния момент...Нареждат се нещата, гледам да запазя присъствие на духа, че мъжа вече наистина е минал на минорен тон и това хич не ме радва.

Вчера най-сетне си купих обувки! В турско синьо са, от сатен, връзват се цветово (лилаво, турско синьо, жълто, оранжево) и са много, много красиви smile Не са с платформи, токът е класически тънък. Сега ги разтъпквам, че едната не е пробвана изобщо и стиска доста blum За всеки слчуай съм приготвила и резервни черни обувки, ако е много мизерно навън.

Започвам да стягам багажа за другата седмица, че има много неща за носене.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #168 -: май 15, 2011, 11:36:28 »

Успех, Хекси! Определено съм ти фенка, заради бойния дух, който излъчваш  good. Продължавай все така!! Знам, че ще се справиш и всичко ще бъде прекрасно. Не се съмнявам в това, защото от всичко, което си споделила дотук, виждам че си направо "желязна". Така че действай смело напред и организирай един незабравим ден, за който да си спомняш и разказваш с блясък в очите на внуци и правнуци!!!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: май 15, 2011, 18:15:17 »

Iskreno ти желая успех и по-малко нерви smile.
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #170 -: май 18, 2011, 14:13:33 »

мила Хекси, токущо се натъкнах на това http://www.projectwedding.com/wedding-ideas/diy-decor-alice-in-wonderland
знам, че е късно вече ама все пак реших да ти го покажа, а може би си го виждала вече  blush
как вървят нещата при теб?
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: май 18, 2011, 18:31:28 »

Morning_Flower, благодаря ти много! Взаимствала съм някои от идеите, но за съжаление с ограничен бюджет малко неща мога да направя от тези красоти.  cray
Нямах време тези дни въобще, иначе ми се искаше да ви покажа какво сътворих. Надявам се фотографът ни да се прояви и да заснеме поне част от детайлите. Всичко е творение от разни вдъхновения, пречупени през моя поглед и все пак с оглед и на финасиите, с които разполагахме за украса...Дано се получи поне 1 идея толкова красиво..Аз доста се бях отчаяла тези дни, че нищо няма да стане и всичко ще е провал...но започнах да се навивам, че всичко ще е наред и все пак ще се получи красиво и оригинално.

Последно направих табели с принтиран на тях заекът от Алиса. Табелите са ''Следвай Белия Заек''; после има една ''Сватбено парти'' за входа на ресторанта, както и направих един закачлив списък ''Време е..да си намериш мястото'' с имената на хората и разпределението им според масите. Този списък е с идеята да се изнесе на коркова дъска пред входа, за да няма ''пъдари'', които да седят прецакани да четат имена и да настаняват. Отделно всеки ще има тагче с името си на своето местенце на масата, та да е съвсем ясно кой къде е.

Имаме един куп задачи да оправим до 22ри, но все си повтарям, че ще успеем, въпреки че на моменти изглежда абсолютната лудница...Свекърите ми и зълвата пръста си не мръдват, имам чувството, че са набили пълен бойкот на тая сватба..като си представя, че всичките, в комплект с моите родители ще трябва да ги търпя 5-6 дни поред и ми става лошо...Ще трябва да се оцелее някак.  nea

Иначе сме замислили доста ''изненади'' за гостите...Но тях ще ви ги споделя след 22ри, че да не ''изтече'' инфо lol)) Като започвам да се замислям - доста нестандартна я направихме тая сватба, какво ли ще излезе накрая...
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: май 21, 2011, 08:27:54 »

Хекси, как си, душа? Удържаш ли фронта или те подлудиха вече роднините и свекърите blum? Аз още се радвам на относително спокойствие, мъж ми след малко се връща от дежурство, а свекитата ще довтасат следобед (надявам се да не са решили да подранят diablo), майка ми идва също следобед, та още ми е сравнително блажено и безметежно smile Имаме доста задачки за днес, естествено, но ще гледам да запазя колкото се може по-дълго това състояние на духа smile Отчети се как са при теб нещата heart
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #173 -: май 22, 2011, 08:51:10 »

Мила, честит втори сватбен ден! Нека той бъде още по-вълнуващ и емоционален от първия и ви донесе прекрасни емоции и усмивки!
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: май 22, 2011, 13:03:02 »

Честит сватбен ден! Нека бъде светло начало на вашето семейство, обичайте се всеки нов ден повече от предния и бъдете винаги щастливи  heart
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #175 -: май 24, 2011, 12:57:27 »

Hekseskud, честито и от мен!!! Още веднъж ви пожелавам много щастие и любов!! heart
Чакам с нетърпение да качиш снимки! Сигурна съм, че всичко е било много красиво smile  yahoo
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #176 -: май 26, 2011, 08:25:27 »

Честито и от мен!! все така влюбени и заедно хванати за ръце да преминавате през проблемите в живота,  много щастие и Baby
чакаме с нетърпение разказа ти и снимчиците, сигурна съм, че е било невероятно  smile
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: май 26, 2011, 10:02:51 »

Момичета, здравейте след седмица мълчание заради сватбените вълнения.  yahoo

Доста стресиращо беше, особено след стреса от организацията, тичането и потрошените нерви, най-вече и от разправиите с родителството...

Ще пусна и малко разказче по-късно, че сега наваксвам с работата Bravo

Получи се много нестандартна сватба, времето беше с нас и нито валя, нито беше горещо..

Благодаря ви за пожеланията, да ви се връщат 100кратно!!!!! give_rose  give_rose  give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: май 26, 2011, 22:49:07 »

Мила Хекси! Честито за втори път! Пожелавам ти да пазите любовта си както до сега и щастието да не ви напуска никога!!! heart  weddingday nazdrave
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #179 -: май 28, 2011, 21:13:59 »

Честито, Хекси!!! Много щастие и любов желая от сърце! Голяма почитателка на твоя артистичен почерк съм, така че чакам снимки с голямо нетърпение  smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines