Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:22:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Hekseskud - 11.02.2011  (Прочетена 43491 пъти)
 
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #150 -: март 09, 2011, 21:26:20 »

Супер звучи smile Нямам търпение да ги качиш и ще гледаме..
И за екскурзията много се радвам, че сте си изкарали супер smile И сигурно си си починала от цялата олелия...  give_rose
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 09, 2011, 22:07:20 »

Хекси, добре завърнала се Wink Будапеща наистина е страхотен град, винаги ми се е искало и на мен да я видя, че не знам какво правя, но пътувам около нея и никога точно там blum Нищо, някой ден Wink Радвам се, че пътуването ви е било страхотно! И аз чакам с нетърпение снимките от втората сесия smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 10, 2011, 17:42:58 »

Будапеша- страхотен избор! Bravo Много красиво и романтично! :girl_in_love:Радвам се, че стесиизкаралитолкова хубаво! smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 05, 2011, 10:32:20 »

Хекси, мила, не се скътавай blum, ами пиши и ти как върви подготовката за твоята майска сватба Wink Разказвай heart
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: май 07, 2011, 10:39:17 »

Soulless, мерси за интереса:) Честно казано е доста по-изнервено от февруарската и да ви призная честно - доста негативи се посъбраха тези дни, но какво да се прави - останаха още 2 седмици и ще се изкара някак  girl_impossible

Родата на мъжа ми почти наби пълен бойкот на сватбата за това, че сме във Варна и малко тегаво с координацията кой ще ида и какъв по-точно му е проблема:)

Иначе сме почти готови с нещата. Остана да се поръча алкохоха и малко безалкохолно. Също така да довърша украсата, тъй като ми отнема доста време. Кумата ми ще помага активно другата седмица - да видим докъде ще докараме. Темата ние ''Алиса в страната на чудесата'' и се оказа малко тегаво да се направи нещо подобно...

Роклята ми е стреснена и готова, остава само да не напълнея до сватбата  blum Иначе от сватбените магазини и шивачката не спряха да ми опяват защо ще се женя с такава рокля - тя е къса до коляното и е прибрана по тялото, изобщо не е стандартна сватбена рокля...Майка ми също отказва да се примири с факта, а баща ми дори ми е сърдит и ми се цупи..Не ги разбирам и отказах да си троша нервите и с това. Аз никога не съм си се представяла с традиционна рокля, така че не искам да изневерявам на стила си.

Букетът ми ще е от тъмнолилави карамфили или перуники -ето линкове и с вариантите:

http://1.bp.blogspot.com/_U56yhynHDXY/TTjGt_d5ASI/AAAAAAAACv4/jQLq7v-ITv4/s1600/purple-carnations-billy-balls-bouquet.JPG

http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://2.bp.blogspot.com/_aciBOqqOzgg/TBmTRRjJD3I/AAAAAAAADPM/ka6JRlgmnKw/s400/P1060499.JPG&imgrefurl=http://beimbued.blogspot.com/2010/06/iris-bridal-bouquet.html&h=300&w=400&sz=21&tbnid=9gi_i9zQXtHKgM:&tbnh=93&tbnw=124&prev=/search%3Fq%3Diris%2Bwedding%2Bbouquet%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=iris+wedding+bouquet&hl=bg&usg=__xB__ITMWnJcsd3BXkDv9x5QSIL8=&sa=X&ei=YwTFTaeMFND1sgbYs-XDDw&ved=0CCkQ9QEwBw

Отказа се и проблем малко с флористката, която отказа да прави и 2та букета, защото не ''ставали за сватбени'' и сега се наложи да я сменим друга. Направиха ми проба с перуниките и това е резервния вариант, ако не успеят да намерят тъмнолилави фибриди за карамфили, тъй като се внасяли от Турция  pardon

Доста сме поизнервени с мъжа ми, понеже и в работата се натрупаха много ангажименти, а и той завършва и магистратура и можете да си представите...Но кретаме някак и се надяваме да се получи нещо приятно за на си останалите гости.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 07, 2011, 10:46:02 »

Мале,Хекси,каква е тая флористка да ви откаже да прави букети в тази стегнация?  diablo Нали това си е твое желание,а те работят по желание на клиента  nea За свекърите не се и съмнявам,че не ти обръщат внимание и си правят пас.  NO Напълно разбирам колко ви е натоварено,особено и с тази магистратура,понеже аз сега пиша дипломна и скоро ще врътна  girl_impossible
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #156 -: май 07, 2011, 12:16:16 »

Хекси, много неприятна ситуация с букетите sad Не мога да разбера какво не сватбено има в тях pardon Прекрасни са. smile Особено първия много ме впечатли. Всеки си има мнение и щом й се плаща на флористка да направи нещо, би следвало да се съгласи с желанията и вижданията ти. Според мен само тя ще загуби от тази ситуация.
Пожелавам ти по-малко нерви и инфарктни ситуации през следващите две седмици  give_rose
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 08, 2011, 17:43:34 »

на баба й хвърчилото на тая флористка beating beating beating
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 09, 2011, 10:30:48 »

Момичета, през дългия уикенд свърших доста неща, свързани със сватбата. За момента остават да ни висят 14 души, а остават по-малко от 2 седмици...До края на тая седмица трябва да кажа бройката на ресторанта и хич не знам как ще ги гоня тия красавци.
Иначе реших, че плейс картичките ще са във формата на тагчета, които са вързани за салфетките с конопено въженце. Името не всеки гост ще е написано на такова.
Също тка,  на всяко парче торта - за това ще помоля в ресторанта - ще има по едно малко тагче - ''Изяж ме''.  Torte
Свекърва ми уж прави ръчни бутониери - смятам до края на тая седмица да я питам как се движи с нещата, че е малко тутава и не взема много-много при сърце нещата...Да не ни остави накрая на ''оправяй те се''.
В момента издирваме празни бутилки за да се напълни ракията и ако някоя от вас има инфо за София или Варна - ще съм много благодарна да сподели.
Иначе доста елементи съм взаймствала от ''Алиса'' - шах, зайци, шапки, колиета, чайници, чашки...Надявам се да се получи ефектно.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 09, 2011, 13:47:20 »

Хекси, браво за многото свършена работа през дългия уикенд Wink По повод бутилките, сигурно няма да ти свърши работа идеята ми, обаче при нас милото реши, че не му се занимава с търсене на стъклени бутилки (може да се пита в завод, примерно, за това се сещам) и накупихме бутилки от сокове Гранини и др. подобни по литър, направихме им етикети и ще им вържем по една джуфка и това е smile В момента и ние активно "бутилираме" ракия вкъщи blum
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #160 -: май 09, 2011, 14:00:14 »

Хекси, ние купувахме бутилки от една фирма във Варна. Има доста голямо разнообразие. Ако искаш мога ти пусна сайта, да разгледаш какво предлагат. smile
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: май 10, 2011, 12:54:39 »

Pinkbird, ще съм благодарна да ми пратиш адрес и контакти на лични smile Благодаря ви много, момичета! За пореден път - на вас най-много може да се разчита  give_rose  give_rose  give_rose

Иначе днес ги подгоних несериозниците с мъжа ми - същите хора от февруари месец, дори проблемните роднини се наредиха...Освен това и дочух, че въпросните хора, които ми правят сега изцепките са правили разни коментари преди седмица за нас  shok...Много ми стана неприятно и дори да падне бройката ни под 60 души...пак предпочитам тези хора да не дойдат наистина..Но нейсе, поканили сме ги вече, чакаме ги да се сетят, че все пак към някакъв момент трябва да са коректни и да кажат ще идват, или не....

Вчера завърших един доста голям проект - цветя от тишу в различни цветове - от жълто, през оранжево, лилаво, синьо. Те ще опашат 4те колони в заведението. На масите ще има бутилки, които съм обработила с декупажна хартия и приличат на вази. Ще са пълни с карти за игра, които съм залепила на държени шишчета smile Добавихме и малко чайници, шах, фигурки на зайци и едно охлювче. Ще има и малко оранжеви и лилави цветенца. Сега се зачудих дали тагчетата само с имената не са малко постни...Но пък ще се отвори работа за рязане, оформяне....Не знам дали да се хващам с нещо друго:)
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #162 -: май 10, 2011, 13:40:32 »

Хекси, отново сме тук и продължаваме да следим подготовката ви за втория етап  blush
страхотно се справяш, вдъхновяваш ме  give_rose
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #163 -: май 10, 2011, 20:54:08 »

Хекси, много си креативна Bravo Невероятни идеи имаш. Много ми харесва идеята ти за украсата на ресторанта. Много е оригинално и мисля, че ще бъде прекрасно smile Чак ме е яд, че не съм сред присъстващите girl_wink, но като качиш снимки ще се потопя в атмосферата smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 11, 2011, 11:17:14 »

Хекси, уникална си наистина с идеите си! Изобщо не мога да си представя аз да измисля подобни невероятни неща, нужна си е много фантазия, пък и сръчност - браво! smile Много ти се радвам на ентусиазма и енергията!
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines