Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 23:00:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Hekseskud - 11.02.2011  (Прочетена 43403 пъти)
 
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #15 -: януари 15, 2011, 23:52:18 »

браво на теб миличка good. ето , че вече всичко се нарежда, отпусни се малко и се порадвай на емоцията. представям си какво вълнение те тресе, и аз като си представя колко малко време ти остава самата се вълнувам  blush  give_rose Сватбаааа
 и ще очакваме снимчици
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #16 -: януари 16, 2011, 09:32:54 »

Това се казва добра новина good Много се радвам, че сте уредили букета и нещата започват да си идват на мястото. Дишай спокойно и се наслаждавай на подготовката smile
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 17, 2011, 10:41:43 »

Както писах днес в темата за ''Роднините...'' - снощи бе доста дълъг разговор с родителите ми, най-вече с майка ми...Тъй като ние имахме план за малко по-голямо тържество през пролетта, се заформиха едни скандали от страна на нашите за ''техните гости'' итн...

Ами резултатът е, че се съгласиха да се вмъкнат в 20 души на родителска двойка...Ще изчакам още ден-два да се поуталожат нещата и може би накрая ще имам и повод да си облека булчинската рокля от ибей, която си купих lol)) Отначало не можах да повярвам...Годеникът ми доста дълго говори и им обясни, че не искаме да ''прецакаме'' никой, просто да сме справедливи с всички и все пак да постигнем бройка, която ще е комфортна на нас, а не са се получи една сбирщина от хора, които няма да познаваме (или бегло!). Компромисът е 20 - наши приятели, 20 мои роднини, 20 негови родинини.
Мисля, че е честно спрямо всички - да няма после цупения защо сме канили мнооого приятели, а сме пренебрегнали чичо еди-кой-си. Още повече и за родителите е справедливо, защото им се дава еднаква бройка- кой както иска така да я запълва!

Да ви кажа след разговора сякаш камък ми падна от плещите! Едва сега усетих колко ми е било тежко от всичките тия неразбории и скандали...Много са тежки тези семейни разпри, но наистина се убедих, че е важно да сте двамата заедно и да си стоите зад думата!

Финансово ще си обезпечим сами всичко - колкото можем - толкова! Майка ми обеща,че ще помага, няма да ме остави сама - да видим!

Та така...може да има и още една сватба!  danceg
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 17, 2011, 16:25:42 »

Опит за бутониери smile


* P1170542_new.jpg (28.34 KB, 448x226 - видяно 268 пъти.)
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 18, 2011, 19:57:00 »

Днес взех и халките:) Нещата са почти готови.

Остават: потвърждение на гостите; евентуално настаняване ако има някой, за който е проблем; среща с фотографката ни; попълване на декларации; изследвания; украса на чашите; изработване на още някоя и друга бутониера; резервиране на ресторанта.

Още се чудя дали ще имам нужда от фризьор. Прическата, към която се насочих е с меки къдрици, които са постижими с термо рокли или подобни. Само дето трябва да си намеря такива. Смятам да ги използвам и за ритуала през май smile Ако имате идеи къде от София мога да купя тия чудесии - съветвайте!

Гримът ще го творя аз също - вдъхнових се от кино-мадамите на 40те и 50те години и дори гледах видео за изработване на грим в този дух. продуктите са налични - само една очна линия и готово!

Най-готиното е, че и мъжа се вдъхнови от ретро-вълната, която наложих и си купи костюм със сетре под него - много шик седи и ретро  Bravo Също така иска да си купи и ретро-шапка. Така наистина ще станем комплект ретро-младоженци smile

Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 19, 2011, 11:06:57 »

Ехаааа, стилна ретро сватба в черно и бяло - звучи прекрасно  give_rose
А за косата - не ти ли се иска някой да те отмени на самия ден и да свърши нещо вместо теб? След цялата свършена работа защо да не се поглезиш с един фризьор, който да те отмени!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #21 -: януари 19, 2011, 11:39:33 »

Ох, много ми харесва тази ретро вълна, която сте подхванали smile Чакаме още снимкииии!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 19, 2011, 12:26:43 »

Ох, много ми харесва тази ретро вълна, която сте подхванали smile Чакаме още снимкииии!
И на мен ми допадна много ретро вълната.

А бутониерите ми харесаха много ,особенно тази с квадратите.Обожавам изчистените форми.
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 20, 2011, 10:00:34 »

Благодаря ви много! Искат внимание тези хенд мейд неща, не твърдя, че съм се справила добре - даже доста аматьорски:)

Снощи запазихме ресторантчето. Оказа се, че те искат горе-долу уточнено меню, тъй като ще е петък и заведението ще е пълно. А и е нормално - все пак сме 30 души, които ще им се изтърсим накуп. Та снощи до 12 часа заедно с младоженеца и кума смятахме варианти. Искаме все пак да излезе някаква поносима сметка, защото ни предстои и още едно събитие и сме зависими от парички.

Обобщихме така - за всеки по салата приготвена, няколко плата с пилешки хапки, свински каренца, зеленчукови кюфтенца и сирене пане - за всеки вкус по малко. Ще поръчаме и да се зареди по едно безалхоколно, както и 2-3 големи бутилки ракия; 4 големи гарафи с вино. Това е за 26 души. Надявам се като стартов вариант да е добре. Разбира се ще се допоръчва аклохол някой ако иска безалкохолно или разядка. Много се надявам да се впишем до максимум 700 лева, колкото по-малко, толкова по-добре  blush...Иначе стартовото меню, което цитирах горе, е изчилено около 380 лева всичко - ядене и алкохол.

Ще го дообсъдим тия дни и ще потвърдим в ресторанта.

Трябва да идем на изследвания - щеше да е днес, но едва се вдигнахме сутринта, та сигурно ще да е утре...
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #24 -: януари 20, 2011, 14:49:54 »

мила Hekseskud справяш се чудесно с подготовката  Bravo give_rose
бутониерките са супер  good, много оригинални
ето, че всико се подрежда и време не остана до събитието
пожелавам ти само положителни емоции в последните дни! tease
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 24, 2011, 09:41:16 »

Досега равносметката е следата:

Изследвания - готови! Как ни ги напляскаха набързо - нямам думи!

Младоженецът, заедно с кума, са ввече  сесия - ужас! Сега сме двойно по-изнервени...Но няма как - трябва да се учи.

Желанието ми да отслабна малко за зимния ритуал се изпари - заради грипната епидемия не смея да слабея много рязко, че да не се скопосам накрая...Ами 2-3 килограма ще ги преживея някак - само да затопли и завишавам глада и повечко физическа активност. Та така запролетта поне да съм около 3 килца по-лекичка.

Имаме само 2ма души, които отказват да потвърдят/откажат. ОчевАдно е, че явно няма да могат да дойдат, но много ме изнервят такива постъпки - да се крият до последния момент...Наистина много изнервящо на моменти...
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #26 -: януари 24, 2011, 09:50:12 »

Поздравления, много добре се движите с подготовката good Няма какво да се тревожиш с отслабване и диети точно сега - освен грипа си имаш и достатъчно напрежение, така че си хапвай каквото ти се яде smile А за непотвърдилите какво да ти кажа - винаги има такива, които ти късат нервите до последно pardon
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 24, 2011, 20:18:23 »

Hekseskud, успех, миличка! Мн положителни емоции, мн танци и забавление ви пожелавам kitty
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 25, 2011, 12:31:34 »

Леле, днес гледах прогнозата за времето и дават як студ та чак до към 10ти февруари! Какво ще правя - не ми го побира акъла...А и оставете другото, амо точно в понеделника та чак до срядата имам много важно посещение на работа - което ми го тупнаха днес  beating и трябва да съм кондиция - тоест не трябва да се тръшкам болна...Хич не ми го побъра акъла какво ще правя, явно ще трябва да се загряза с локалното парно от рано  drinkz sik drinkz sik
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #29 -: януари 25, 2011, 13:09:37 »

дръж се, всичко ще мине добре  gcrst  Curtsey
пък може и да не познаят  pardon
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines