Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 08:49:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой период е по-готин....  (Прочетена 5344 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« -: юли 17, 2007, 22:29:34 »

Здравейте всички, аз и моя приятел започнахме да планираме нашия голям ден  girl_in_love  и естествено веднага се обърнах за помощ към форума...Да си призная изчетох всичко което успях на един дъх...  Страхотни съвети и идеи имате всички  give_rose

Та от толкова четене се замислих: Кой период е по-вълнуващ-подготовката за сватбата или след самата сватба. Имам предвид че като мине големия ден и в един момент цялата еуфория преминава и времето пак започва да си тече в стария ритъм... От друга страна пък сигурно човек се чувства облекчен и доволен че всичко е минало идеално, а и сигурно усещането да се будиш до съпруга си(а не просто гадже) е великолепно.  girl_in_love

Рамечтах се  Girl_sing С 2 думи: кога се чуствахте по-добре, когато подготвяхте сватбата или когато мина.

П.С. Извинявам се предварително ако вече има такава тема или не е за този подфорум  give_rose
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 18, 2007, 07:40:31 »

Здравей misskapriss  и добре дошла сред нас.
Лично за мен от деня в който решихме да се оженим, до деня в който това стана реалност си беше воста вълнуващ период. Преди сватбата вълнението беше свързано с това дали всичко ще мине добре, а на самия ден емоциите бяха на макс. Никога не съм предполагала, че могат да се изпитат толкова силни чувства.
Що се отнася до другия ден....да се събудиш вече гопожа е наистина леко странно и много приятно.
Пожелавам ви да изпитате всички емоции които изпитахме ние.
Успех.  good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 18, 2007, 09:34:16 »

Мерси много за пожеланията... На мен за сега всичко ми се струва супер вълнуващо... Но аз съм си емоционална и може би за това влагам много....  Пък да видим какво ще се получи накрая DANCE
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 18, 2007, 10:04:58 »

misskapriss, добре дошла!!!!!!  air_kiss и за мен подоготвката е вълнуваща!!!!! но мисля че всеки един момент от събитието си има своето очарование!!!!! аз не съм виждала жена която не е щастлива по време на или след сватбата!!!!! Сравнението ми се струва някак неуместно!!! поне лично аз не бих могла да направя сравнение кое е по- и най-, цялото събитие е приказка!!!!
Ще видим след сватбата...... girl_in_love
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 18, 2007, 11:27:53 »

misskapriss здравей и от мен!
Целият период от деня , в който решавате да се ожените да самата сватба даже и няколко дни след това /докато си вземете снимките , филмчето и т.н./ е супер готино вълнение!
Аз лично в самият ден бях доста изтръпнала и много много незнаех къде се намирам от вълнение , но в момента , в който чух тъпаните и бибитките на колите и усетих онази тръпка вътре в мен , която хем те е уплашила , хем те качила на седмото небе!Но сега като се върна назад и се сещам как се подготвяхме , колко се радвахме като се записахме в ритуалната , църквата и как се наслаждавахме на всеки детайл от подготовката!Дано и при теб е така както беше при мен пожелавам ти го от все сърце!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 19, 2007, 22:20:00 »

аз не съм виждала жена която не е щастлива по време на или след сватбата!!!!! Сравнението ми се струва някак неуместно!!! поне лично аз не бих могла да направя сравнение кое е по- и най-, цялото събитие е приказка!!!!
Ще видим след сватбата...... girl_in_love

Аз имам една приятелка, която толкова и беше все тая за сватбата, че не положи никакво усилие да се включи в подготовката  nea През цялото време мрънка и се оплаква, а сега като и споделих идеите си за нашата сватба, тя ми обясни че цялото усилие била загуба на време, всички сватби били еднакви и т.н. Мисля си че когато сватбата им мина тя почуства облекчение, все едно се е отървала от тежък товар...Странно е...но хора всякакви  pleasantry За това пуснах темата, чудех се дали има и други такива жени, за които сватбата е по-скоро товар отколкото удоволствие...
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 26, 2007, 18:15:12 »

За мен определено сватбата не е товар! Наистина има хора всякакви, всеки по различен начин приема света около него! Но съдя по себе си и не мога да си представя, че има жени, на които им е все едно и не мисля че това е губене на време! Но разбира се това си е лично мое мнение! Не знам кой период е по готин, просто защото не знам как ще е след самата сватба  pardon но определено този период на подготовка е супер.  good
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 27, 2007, 13:41:46 »

Темата наистина си я бива,сигурна съм че ще има  доста различни мнения по нея-нормално,като се има предвид колко различни хора има във форума.
Та  по темата-Аз лично не мога да направя сравнение,и преди и след сватбата си е нещо което се изпитва само веднъж в живота. Такива силни емоции за подготовката на сватбата,после самата сватба и накрая след сватбата -са такива моменти които не се забравят никога (според мен)  girl_in_love
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 27, 2007, 14:11:37 »

смело мога да кажа, че подготовката по една сватба си е истинско удоволствие !! няма значение дали  имаш трудни моменти или не !! но удоволствието е голямо като кажеш "това и това аз го правих, моя е заслугата" просто е страхотно чуството че подготвяш сватбата си и можеш да направиш каквото си поискаш, както беше при нас !!! аз подготвих всичко заедно със семейството ми разбира се , а последния месец ми беше едно такова сладко напрегнато и винаги една свита топка в стомаха , дори и кошмарите и приетеснението дали всичко ще е наред, пробните моменти с роклята прическата и т.н. !!!!

след сватбата също е тсрахотно усещането, че вече си свързан с човека с когото обичаш и че всички знаят това и сте го показали предния ден !! ставате с едно голямо настроение с нетърпение за снимки и да споделите мненията си !!! да си припомните приятните моменти и тези със закачки и смях !!!
не могат да се сравнят сами по себе си двата момента са си уникални !!!!

в момента ми е малко тъжничко че няма какво да правя по сватбата, а ми доставяше такова голямо удоволствие !!!!  cray така че misskapriss всеки детайл ти оставя спомен !!!! и когато всичко отмине си спомняш хубавото и веселото !!! smile  а може би тепърва ни предстоят и по-големи моменти като това да си гушкате едно малко сладко бебе !!! хората казват, че това е най-хубавото !!! smile ще видим сами дай Боже
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 02, 2007, 20:47:06 »

не могат да се сравнят сами по себе си двата момента са си уникални !!!!

в момента ми е малко тъжничко че няма какво да правя по сватбата, а ми доставяше такова голямо удоволствие !!!!  cray
абсолютно съм съгласна с Ели  good и на мен много ми липсва тръпката от подготовката на този толкова приказен ден  girl_in_love girl_in_love girl_in_love  сега пък е невероятно усещането, че "моят приятел" вече е "моят съпруг", с когото се подкрепяме и обичаме безрезервно и всеотдайно  girl_in_love
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 03, 2007, 08:25:42 »

бяхме на един аквапарк и си оставихме ценните неща и ключа за колата в сейф !! и тъй като аз ги подавах ми поискаха име и фамилия и аз без да се замислям казах: "Елена Лозева" !!! и милото не очакваше да кажа Лозева, тъй като на работа съм си Атанасова, всички ме знаят така и ако им кажа "обажда се Лозева", ще има да ме питат коя съм хи хи хи  laugh laugh laugh , и сега е толкова щастлив и навсякъде ме разправя колко е горд с мен и с това, че му нося фамилията, и че съм казала така  !!!  laugh laugh laugh
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 12, 2007, 00:37:13 »

Я да се разпиша и аз в тази темичка:

Какво да ви кажа............При нас всичко си беше голяма лудница...едва се познавахме и се оженихме.Време за подготовка 40 дни -летиш из облаците.Рокля ли да купиш,халки ли да поръчаш,нямам думи.И всичко се случва толкова бързо.Той те носи на ръце,ти си във стихията си,всички роднини се радват,постоянно гости,пътувания,абе с две думи голяма емоция.После при нас имаше една много дълга раздяла и сега сме си едно нормално семейство-радваме се на близостта, на сигурността , на принадлежността си един на друг,на общите ни планове.
Семейството е сигурност.Подготовката е еуфория.Едното трае в най-дългия случай може би година,семейството би трябвало да е за цял живот.
Единственото,което ме притеснява от време а време е тая обреченост - завинаги! Wink
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 08, 2007, 13:49:00 »

Единственото,което ме притеснява от време а време е тая обреченост - завинаги! Wink
Защо трябва да се приема като обреченост? Не може ли да бъде радост от факта че вече няма да бъдеш сама по пътя си. Ще те вдигне някой ако паднеш, ще те подкрепи като имаш нужда. А завинаги - нека не се приема като вечност, защото никой не знае. Колкото повече толкова по-добре. Аз като го кажа това вкъщи и малко ми се цупят, но на мен пък много готино ми действа този намин на мислене. И ми е супер спокойно и сигурно и в същото време не изпитвам и грам притеснение от обричане во веки един вид.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines