Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 14:22:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Готови ли сте за осмомартенски подаръци?  (Прочетена 68947 пъти)
 
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #30 -: февруари 08, 2011, 17:36:29 »

Хаиде бе хора разбудете се , нещо много не се движи темичката !!!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 08, 2011, 17:55:06 »

Хаиде бе хора разбудете се , нещо много не се движи темичката !!!!!
Незнам защо ,но наистина много слаба активност поне в темата и в тази за Националната форумска среща също.А Маги ще каже как ме всъщност с активността.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 09, 2011, 09:07:06 »

Активността е много слаба аз и затова не съм побликувала новите държави тъй като са много малко, направо в сравнение с Коледните подаръци се излагаме много.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 09, 2011, 13:18:25 »

Аз си имам моя теория за слабата активност..не знам дали съм права, но според причините са следните...Първо - финансови, трудно е при условие че преди месец си отделил 20 и повече лева за малко или много чужд човек, сега да отделиш пак... Второ - много скоро след Коледните ми се виждат, чак така няма емоция, няма тръпка, не знам как да го обясня, но в общи линий това си мисля  pardon
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 09, 2011, 13:34:34 »

Аз реших този път да не се включвам, защото трябва да седя повече вкъщи не знам дали ще успея да се справя с покупката на подаръка. А и да бъда честна, първия път ми беше най-вълнуващо, но вече някак си я няма тръпката, поне за мен, не знам защо е така... Даже, ако искате вярвайте, в първия момент като се замислих на кого подарявах за Коледа и не можах да се сетя. Чак на второ четене си спомних на кого подарявах. Може би Герганчето е права, че е много скоро след коледните подаръци и за това се губи леко тръпката... Не знам и аз smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 09, 2011, 16:24:55 »

И аз не се включих,нещо ми се видя много скоро и някак не мога да намеря време и за това в момента-избора на подарък е нещо отговорно и ако ще го правя през пръсти колкото да се отчета,по-добре изобщо да не се включвам /както и направих де /.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #36 -: февруари 09, 2011, 19:19:53 »

 Сега ще се издам, че съм сред включилите се, но...  blush Имам предложение.
 Нека за 8-ми март вместо подаръци си изпратим по картичка, писъмче, някакво лично послание като от една жена на друга. Ако вече някой иска да добави символично подаръче, нека прати. Така няма да се притесняваме за финансовата страна на въпроса. Струва ми се, че не струва много в един ден да седнем за час и да напишем нещо хубаво за някое момиче от форума.
  Какво ще кажете? Ако така бъдат нещата, ще се включите ли?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 09, 2011, 19:22:04 »

michelle, идеята ти ми допада. good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 09, 2011, 19:28:29 »

Сега ще се издам, че съм сред включилите се, но...  blush Имам предложение.
 Нека за 8-ми март вместо подаръци си изпратим по картичка, писъмче, някакво лично послание като от една жена на друга. Ако вече някой иска да добави символично подаръче, нека прати. Така няма да се притесняваме за финансовата страна на въпроса. Струва ми се, че не струва много в един ден да седнем за час и да напишем нещо хубаво за някое момиче от форума.
  Какво ще кажете? Ако така бъдат нещата, ще се включите ли?

Мисля че идеята ти е страхотна. Наистина би било много мило и аз бих се включила. Въпроса при мен не е толкова финансов, колкото че всеки път е едно и също. Но тази идея е много хубава и за мен ще е по-приятно да измисля някое наистина красиво пожелание smile
« Последна редакция: февруари 09, 2011, 19:32:00 от Капризче » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 09, 2011, 20:18:17 »

Ще помисля по въпроса,понеже и при мен 'проблема' не е финансов,а в липсата на време. OfftopicОт януари обмислям нещо подобно,но ето средата на февруари сме а аз дори не знам ще имам ли време да го осъществя smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 09, 2011, 21:25:33 »

Може да се направи и друго нещо.Например доставка на букет цветя.Все пак става въпрос за 8-ми март.Аз например за един рожден ден на брат ми не можах да измисля подарък ,а и не си беше в града и му поръчах букет цветя,Подариха му го ,както е на репетиции на сцената ,влиза представителката на фирмата и подарява една кошница с цветя .Много добре се получи.не е нужно да е нещо скъпо,а и спокойно се плаща по банков път или по друг начин!Така всяко едно момиче ще получи на 8-ми март букет цветя било то вкъщи,на раб.място или другаде !
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #41 -: февруари 09, 2011, 22:00:16 »

 ФийбиBravo
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #42 -: февруари 09, 2011, 23:05:47 »

Приемам идеята с картичките с отворени обятия  good Най малкото защото винаги съм се притеснявала от затруднението което създавам на човека комуто се пада на мен да изпраща нещо в далечна Канада   girl_impossible.По същата причина бих казала и на Фиби /без нито една лоша помисъл/ супер идея миличка но само за вътрешна употреба имам предвид в БГ.
Та така натрупвайки факторите : скоро отминали коледно-новогодишни празници, липса на време на работещите , майките с деца и бременните, ограничен бюджет,  смятам , че идеята за картичка е гениална , лесно осъществима и би стоплила всяка една от нас за празника.
Тенкю че ме изслушахте , оставам в групата за доставчици на приятни емоции !!!!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 09, 2011, 23:26:27 »

За картичка с цвете, без цвете или с нещо дребно съм ОК и ще се запиша, ако не съм изпуснала срока и ако се приеме като краен вариант  good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 09, 2011, 23:31:11 »

И аз това си помислих като прочетох поста на Фийби. Дамите извън Бг няма да могат да се включат, защото на която и от нас да се падне ще е трудно да изпрати цветя в Канада примерно... Не че е невъзможно, аз съм пращала цветя в Щатите, но все пак... Мисля, че варианта с картичката е по-удачен, за да може да се включат всички желаещи. Ако някой все пак иска да изпрати и цветя няма лошо. Другото, което трябва да се има предвид е че да изпратиш цветя в рамките на минимален бюджет си е направо невъзможно, така от финансова гледна точка също не е съвсем удачно.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines