Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 02:19:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Готови ли сте за осмомартенски подаръци?  (Прочетена 64474 пъти)
 
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 17, 2011, 00:37:31 »

Аз се притиснявам моя подарък да не се е загубил някъде по пъте  cray доста одавна е пратен а гледам, че още не е пристигнал!!!!! В пощата нищо не ми казаха за срок на получаване!!! Ако се е загубил някъде ще убия някой  hysteric
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #181 -: март 17, 2011, 09:46:48 »

 Milizandra, благодаря  give_rose 
 Толкова хубав подарък си имам-пролетен и нежен. С най-милата, една такава мъничка и деликатна картичка, като направена от дантела, свеж бриз и пеперуди. А посланието просто ме разтопи  LOVING
 Точно с пеперуди е част от подаръка-комплект прозрачни печати, които си вървят с акрилно блокче. Любимият ми вид  smile Мастила пак в любими цветове и къдрава ножичка. Просто чудесно  yahoo
В най-скоро време ще ги снимам да им се порадвате и вие  yahoo
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 17, 2011, 10:33:17 »

 И аз си имам подарък вече ......получих го вчера но не ми остана време да влезна и  да разкажа  yahoo yahoo yahoo
Много благодаря на emili85 справила се е чудесно  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
И така се зарадвах на терличките -много са хубави  Bravo Bravo Bravo
Следобед след работа ще снимам целия подарък и ще се отчета  smile smile smile


Очаквам днес или утре най-късно и моето осмомартенче да се отчете  smile smile smile
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 17, 2011, 10:57:12 »

 danceg Най-накрая. Мислех да не се е изгубил подаръка  tease
Надявам се, да ти харесва, понеже беше голяма чуденка какво да ти подаря.
Мислех бижута, гледах, гледах и накрая се отказах, понеже незнаех носиш ли имитации и сребро.
Мислех пъзел (понеже разбрах, че харесваш), но нямаше богат избор, а и не ти остава много време до бебчо и после няма да имаш време да го редиш, та и от него се отказах  pardon
А пък докато намеря този кокос, лошо ми стана. Влизам в един магазин и казвам нещо с аромат на кокос, а продавачката ми казва - Ооо, аз не харесвам кокос и не зареждам с такъв аромат sarcastic Чудех се, да се смея ли, да плача ли  Girl_hide май комплектчето е същото като това дето си подарявала за новогодишните подаръци, но единствено това измислих, което сега ще ти върши работа   blush
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 18, 2011, 10:49:08 »

 Ето и обещаните снимки от мен  tease tease tease

Ето ги първо сладурските терлички  yahoo yahoo give_rose


* DSC06780.JPG (67.21 KB, 308x388 - видяно 2694 пъти.)
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 18, 2011, 10:51:15 »

А ето го и целият подарък  smile Отново много благодаря на emili85   give_rose give_rose give_rose


* DSC06778.JPG (66.42 KB, 322x333 - видяно 2694 пъти.)
« Последна редакция: март 18, 2011, 10:53:15 от savka » Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 18, 2011, 11:06:23 »

Радвам се, че ти е харесал  Bravo А нямаше ли и шал blush
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 19, 2011, 10:43:36 »

Имам си подарък, имам си подарък  yahoo yahoo yahoo Бях си помислила вече, че се е загубил, но не е  Bravo
Много ми е хубава изненадата - козметика на Нивея и красива картичка за мен, а за бебка - свежо комплектче за лятото /но за другото,защото сме с памперс все още  blum/
Благодаря на Savka за приятната изненада  give_rose



* P3197585 350x450.jpg (67.17 KB, 240x320 - видяно 2649 пъти.)
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 19, 2011, 10:46:59 »

Много хубав подарък give_rose
Габи ще е мацка с комплектчето girl_wink
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 19, 2011, 11:04:16 »

Да пропуснала съм третата снимка но ето поправям се  smile Много си се радвам аз на подаръка си ...още повече че не сме купували все още нищо за бебчо и това са едни от първите придобивки за него  Bravo Bravo Bravo 

 pepina83 много се радвам че ти е харесал подаръка и най-вече че пристигна ....имаше малък проблем и по едно време ме хвана яд че не ти го доствих лично  smile 
За малката мислех играчка да е но това комплекче много ми хареса .....и ако правилно съм сметнала към юли месец вече ще бъдете на 1 годинка и затова го взех по -голямо  smile А и по -добре да и е голямо отколкото малко -все ще го израсте  smile smile smile


* DSC06781.JPG (71.68 KB, 336x371 - видяно 2626 пъти.)
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 19, 2011, 11:30:27 »

Аз видях, че си от Пловдив, направо можеше да пием кафе и така да се запознаем...... Wink
Комплектчето за беба е много хубавко, ще го меря това лято, ако й стане - слагаме го веднага.  danceg
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 19, 2011, 11:38:47 »

Да може би трябваше така да направя ...но няма нищо като се постопли може да осъществим тази идея  smile smile smile give_rose give_rose give_rose
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 19, 2011, 12:17:48 »

 danceg аз съм "за"......когато решиш....пиши ...ние с малката по цял ден се разхождаме,само да е хубаво времето  yahoo
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #193 -: март 23, 2011, 08:01:31 »

Milizandra, благодаря  give_rose 
 Толкова хубав подарък си имам-пролетен и нежен. С най-милата, една такава мъничка и деликатна картичка, като направена от дантела, свеж бриз и пеперуди. А посланието просто ме разтопи  LOVING
 Точно с пеперуди е част от подаръка-комплект прозрачни печати, които си вървят с акрилно блокче. Любимият ми вид  smile Мастила пак в любими цветове и къдрава ножичка. Просто чудесно  yahoo
В най-скоро време ще ги снимам да им се порадвате и вие  yahoo

Чаках да качиш снимка и тогава да се включа...

Наистина исках да те зарадвам с нещо оригинално, за това и се забавих с подаръка. Като прочетох, че обичаш да майсториш разни неща и много се зарадвах, въпреки че това си е нож с две остриета, не исках да ти подаря материали, които да ти се повтарят smile Като видях тези пеперуди и просто ми останаха очите - много красиви и си представих какви хубави картички би направила от тях, взех ги без да се замислям, а картичката с пеперуди просто е в унисон с подаръка smile
Като цяло си отдъхнах, защото много се притеснявах дали ще го харесаш, но като писа се успокоих. Радвам се, че станах част от твоя празник, мила, Michelle
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #194 -: март 24, 2011, 16:33:18 »

danceg danceg :danceg:Пристигна  danceg danceg danceg 


Стаси /StaSsi/  дойде и твоят подарък ! Голямо тенкю от страната на белите мечки !!!!! То в този сняг мила , докато нагласят шеините , докато впрегнат елените и разнесат пощата  то лятото дошло:)
Имам си лосион и душ гел на Нивея /тук не могат да се намерят/ едно шалче дето направо "кърти" и супер яка усмихната картичка ! Снимките следобед ! Благодаря от сърце , даже и парчетата вестници озчетох Wink
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines