Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:05:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Готови ли сте за осмомартенски подаръци?  (Прочетена 64725 пъти)
 
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #165 -: март 11, 2011, 21:35:26 »

Ох олекна ми !!!!! Викам си тоз пакет никога няма да пристигне ..за жалост някои път се губят ... Но важното е , че макар и с малко закъснение всичко си е дошло на мястото !! Очакваме сега чудеса .... lol)
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 11, 2011, 23:20:02 »

Я каква станала, ми то май днес всички сме зарадвани  Bravo и аз си имам подарък пък, фръц  tease Танче - Бътърфлай, благодаря.
Имам си чудесен комплект обеци, колие и пръстен. Дано скоро се накипря с тях  blum
Ще пусна снимки тези дни, че днес хич не ми остана време.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 11, 2011, 23:52:36 »

Ава надявам се наистина да ти е харесал подаръка...милото избира портмонето,а чайчето аз! blush
Честито и на вас Савинка,Стаси и Фиамка! Bravo Чакам с нетърпение снимков материал! blush
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 12, 2011, 01:18:51 »

Ава надявам се наистина да ти е харесал подаръка...милото избира портмонето,а чайчето аз! blush
Честито и на вас Савинка,Стаси и Фиамка! Bravo Чакам с нетърпение снимков материал! blush
Хареса ми, даже пожеланията, които имаше в картичката цял ден се сбъдват blush Благодаря ти  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: март 12, 2011, 21:22:40 »

Мила michelle/Галя, много, много благодаря за прекрасния подарък!!! yahoo heart give_rose give_rose give_rose

Наистина много приятно ме изненада и особено с частта, която е за Коско, той много обича пъзели - Благодаря ти!!! Точно такава книжка няма!!! Много си я хареса и сега се занимава с нея и пъзелите laugh DANCE

Моята част от подаръка се състои от картичнка с прекасно пожелание и много мило стихотворение, пръстен с пеперуда, обеци и гривна, състояща се от няколко гривнички с малки късметчета на всяка, както и  едно цвете брошка - предполагам ръчно изработено heart

Още веднъж много, много благодаря за подаръците и изнанадата!!!

П.П. Изобщо не се притеснявай за закъснението give_rose

То и моята Мартенка ще си получи подаръка с ГОЛЯМО закъснение, но се надявам да й хареса и да не мисе сърди!!! Ще я чакам да се разпише тук, когато го получи!!! give_rose
« Последна редакция: март 12, 2011, 21:59:35 от ˙·٠Butterfly™٠·˙ » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 13, 2011, 10:04:22 »


То и моята Мартенка ще си получи подаръка с ГОЛЯМО закъснение, но се надявам да й хареса и да не мисе сърди!!! Ще я чакам да се разпише тук, когато го получи!!! give_rose


Извинявам се че се намесвам, но тя не е ли писала вече мааалко над теб ?  blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 13, 2011, 10:56:31 »

Извинявам се че се намесвам, но тя не е ли писала вече мааалко над теб ?  blush
Мдаааа, ама няма кой да гледа, пък и от пощата ми казаха, че чак в понеделник ще пристигне, та затова!!!! Wink

Я каква станала, ми то май днес всички сме зарадвани  Bravo и аз си имам подарък пък, фръц  tease Танче - Бътърфлай, благодаря.
Имам си чудесен комплект обеци, колие и пръстен. Дано скоро се накипря с тях  blum
Ще пусна снимки тези дни, че днес хич не ми остана време.

Маринка, наистина се надявам да ти е харесал комплекта, избирах го с много желание, а освен това е и уникат!!! give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #172 -: март 13, 2011, 11:07:46 »

 Радвам се, че подаръкът е стигнал до своята притежателка(и малък притежател)  smile С него имах големи премеждия, но е хубаво, че е донесъл радост на едно много хубаво и мило момиче  give_rose
 Таня, само искам да ти пожелая да направиш най-красивата и мекичка бебешка пеленка, която си замислила. Бях търсила подходящи прежди като част от подаръка ти, но не успяха да ми ги доставят  sad Може пък така да е по-добре, за да избереш ти цветовете, които са ти най-присърце. И със замислената козметична процедура ударих на камък, тъй като специалистът, на който имах доверие, беше в отпуска...
 Така тръгнах да търся нещо нежно и красиво, което според мен отговаряше на твоята същност и характер. Когато видях пръстена, обеците и гривничките нямах никакво съмнение, че са си за теб  smile
 Не знам дали ще повярваш, но книжката за Коско беше първото набелязано нещо  smile Бях чела и гледала снимки от ваша разходка до зоопарка, а и той е в една възраст, когато се учат страшно бързо на много неща. Та затова се надявах да му допадне да си се занимава с животинки, пъзели и думички  smile
  give_rose
 
« Последна редакция: март 13, 2011, 11:09:57 от michelle » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 13, 2011, 15:48:45 »

Мила michelle, много точно си нацелила всичко!!! yahoo good

Коско не само, че не остави книжката цяла вечер, но и с нейна помощ учи и думички на английски, пъзели също много обича вече реди от по 60 части girl_impossible

А аз съвсем скоро ще се издокарам в леко розово или бяло и ще си сложа красивият комплект!!! good

И прежди да беше взела също много щях да се зарадвам!!!

Още веднъж много благодаря!!! give_rose
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 14, 2011, 20:54:26 »

Утре към едно момиче ще пътува един подарък  blum
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: март 15, 2011, 20:06:23 »

Ахооооой! cap
Леко затишиe има тука бе...нямаме ли нови печеливши? blush
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: март 15, 2011, 20:20:49 »

И аз чакам включване, но нямаааа. Може би на моята държава не й е харесал подаръка  sad
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #177 -: март 15, 2011, 20:42:36 »

 Роси, и аз това се чудех днес. Но няма страшно, целият март е "женски" месец, всеки ден може да се смята за наш празник  Wink
 Емили, може момичето още да не си е получило подаръка или да няма време и възможност да пише във форума. Не се притеснявай  smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #178 -: март 15, 2011, 22:28:37 »

Нека покажа и няколко снимки на моя подарък, за който писах преди:



 



 





valka27 ме беше питала за опаковката на моя подарък за Милизандра. Не е мое творение  pardon , но момичето, което я прави, е изработила и картичката. Много способна мацка  good
« Последна редакция: март 15, 2011, 22:32:08 от Слънце » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #179 -: март 16, 2011, 13:09:46 »

 Ако подаряващото ми мартениче чете, да знае, че преди час ми се обадиха от "Спиди"  smile Спокойно, подаръкът е пристигнал. Ще направя възможното да мина за два часа и половина от единия край на София до другия  crazy Стискайте ми палци, че не знам как иначе ще стане взимането от офиса им.

 Ама съм и заплес...
 Слънце, страшно е красив подаръка! И свещичката, и поставката за нея от цветя, и чинийката, и колието...Направо са чудни  smile Браво на твоето мартениче!  smile
« Последна редакция: март 16, 2011, 13:37:18 от michelle » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines