Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 00:39:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Готови ли сте за осмомартенски подаръци?  (Прочетена 65464 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: март 08, 2011, 13:30:28 »

Ееееееее браво на "печелившите"! yahoo
Чакам с нетърпение много снимки на подаръците!Аз се надявам днес или най-късно утре и моята държава да сиполучи подаръка! blush
Искам само да се обърна към държавата,която ще ми подарява подарък да съобщи на Маги,когато го пуска,за да ми каже и аз да знам,понеже съм на работа от 8до 17чи предполагам няма да го получа лично...та да предупредя съквартирантите ми да го вземат! pardon
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 08, 2011, 13:41:30 »

Радвам се, че подаръка ти е харесал smile. За мое съжаление не съм го правила аз тъй като съм с 2 леви  blush, но щом ти е харесал и ти е донесъл изненада и положителни емоции съм доволна. Честит осми март още веднъж не само на теб, а и на всички съфорумки smile.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: март 08, 2011, 13:47:08 »

 yahoo yahoo yahoo
току-що се връщам от приятно кафенце с gucci , а тя ми предаде моят подарък от...... fiibi  kiss2
имам си ваучер за козметична процедура  yahoo, красива роза и картичка с много мили пожелания . Още тази събота отивам да се разкрасявам  danceg . Благодаря миличка, улучила си точно предпочитанията ми, а и наистина точно такава процедурка бях намислила да си правя съвсем скоро. Благодаря ви момичета, цяла седмица ме държахте в напрежение какво се крои около мен, което направи цялата изненада още по-вълнуваща  bouncinggirl
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 08, 2011, 13:57:27 »

Здравейте и от мен.
Искам да благодаря на vilenceto за приятното кафенце и за подаръка.За мен имаше изненада подаръче-закачалка за чанта.Нямах си такава придобивка и ми стана много мило.
Размяната на подаръци носи толкова хубави емоции.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: март 08, 2011, 14:00:27 »

Браво за хубавите подаръци  danceg
Гучи и ти значи си имаш като моята закачалка Bravo дето се чудих половин час какъв е този странен ключодържател  girl_impossible tease
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 08, 2011, 15:18:46 »

vilenceto много се радвам ,че си останала доволна от подаръка.Много исках да е нещо женствено ,а в същото време полезно.
Благодаря и на gucci за съдействието и за поднасянето на подаръчето.Така успя всичко да стане по-интересно ,а и все пак vilenceto  си получи подаръка точно на празника:)smile

Довлона съм  yahoo yahoo yahoo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: март 08, 2011, 15:22:22 »

Сезонът на подаръците започна smile Най-веселото е че две момичета се олучиха и ще си подаряват една на друга, да видим коя ще е двойката smile
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 08, 2011, 15:30:00 »

ехееееее, много интересно, какво съвпадение  Bravo

п.с. ама супер е тръпката с тези изненадки  yahoo
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: март 08, 2011, 15:38:52 »

Дааа, емоцията е голяма  danceg
На мен само ми е кофти, че бавя подаръка на моята държава  cray но искам аз да го купя,че нямам доверие на милото да не претупа нещата  nea а това пусто време ми провали всички планове  beating Дано утре не духа толкова и да излезем. Извинявамсе на момичето , не че то знае кое е blush но се надявам да си заслужава чакането  Wink
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #144 -: март 08, 2011, 17:43:36 »

Изгря слънце и на моята улицаааааааа  danceg danceg danceg
Ама в буквалния смисъл на думата, защото моят подарък е от СЛЪНЦЕ-то!! Светли  give_rose give_rose give_rose

Аз просто съм в екстаз... Чаках куриера с нетърпение,  tease През това време влизаха и други куриери да ми носят стока и аз все отварям кашоните с нетърпение и гледам ....ъъъ, разни неща за магазина...
Докато най-накрая дойде и моя подарък... Направо немога да си намеря място от кефф  yahoo yahoo Слънцето, направо ме уцели в десятката с тази цикламена опаковка, толкова красива!
А вътре една невероятна картичка, с мило пожелание, майсторийски работи (каквито много обичам) - картонен надпис LOVE, с комплект за украсяване - дантелки, камъчета, цветя за апликация и розАв лак за нокти... Girl_hide Girl_hide
Е направо какво да ви кажа, тази Слънце бе  gu6 gu6

Много съм щастлива, ама МНОГО!

Слънце, благодаря ти от все сърце  give_rose give_rose


* Photo-0516.jpg (44.48 KB, 320x240 - видяно 2323 пъти.)
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #145 -: март 08, 2011, 17:46:06 »

Ето и нагледно подаръка.... страшно много му се радвам и нямам търпение да се прибера вкъщи да си го майсторя ... прекрасно, прекрасно.. и всичко е розово-лилаво-цикламената гама... любимите ми цветове!!  Girl_hide Girl_hide


* Photo-0518.jpg (32.74 KB, 320x240 - видяно 2299 пъти.)
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 08, 2011, 18:27:43 »

Фийбс браво за страхотния подарък,който си спретнала на Вили...чисто женски подарък! girl_in_love
Нашето Слънце си е истинско слънцееееееееее!Браво за подаръка...много е хубав и в чудесни,любими и мои цветове!  blush
п.с.С нетърпение очаквам да разбера кои са нацелилите се момичета! blush
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 08, 2011, 19:26:04 »

Влизам само за миг да благодаря на AVA за страхотния подарък и прекрасната изненада. Подаръкът е много хубав, но ще ви го покажа друг ден, че в къщи сме болни и най-вече дребо и нямам време в момента да снимам. В този труден и тежък за мен ден Ава ми подари не само една, а много усмивки - Благодаря!
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 08, 2011, 22:23:10 »

Влизам само за миг да благодаря на AVA за страхотния подарък и прекрасната изненада. Подаръкът е много хубав, но ще ви го покажа друг ден, че в къщи сме болни и най-вече дребо и нямам време в момента да снимам. В този труден и тежък за мен ден Ава ми подари не само една, а много усмивки - Благодаря!

Svetli, изпращам ти още куп усмивки, за да оздравявате бързо и искрено се радвам, че подаръка е стигнал до теб именно днес!
Честит Празник на всички четящи и пишещи тук! Много усмивки и прекрасно настроение на всички ви! Струва ми се, че не всички са се похвалили с получен подарък, така че ви желая да имате поне толкова емоционални изненади, колкото на момичетата, които получиха вече подаръците си, защото всяка от вас го заслужава!
Поздравления за оригиналните идеи на подаряващите и за емоционалния начин на поднасяне  give_rose give_rose give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #149 -: март 09, 2011, 13:59:17 »

Milizandra, ако знаеш само как ме зарадва, че подаръка ти е харесал  yahoo kiss2 Аз проучвах подробно и много се надявах да съм избрала "точните" неща  girl_wink

Само да уточня, че картоненото нещо е албум за снимки, който ти трябва да си украсиш. Ако пазиш етикета, там е показано как изглежда, когато се сложат и снимките. Ако ти трябва помощ, ми пиши ЛС и ще се обясняваме smile

Ех, че ми е кеф  Yes danceg
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines