Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:25:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика - 2 част  (Прочетена 114873 пъти)
 
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 28, 2011, 13:47:53 »

Ето и снимка на продукта,за да се ориентираш smile

http://www.nisea-bg.com/produkti/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D0%B3%D0%B5%D0%BB/agiva-intimate.html
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #16 -: януари 28, 2011, 23:15:20 »

Аз ползвам този:

Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 09, 2011, 16:42:39 »

Търся мнения и препоръки за кремове за лице. Искам дневен и нощен, за предпочитане медицинска козметика, за суха кожа. Дневният да е със слънцезащитен фактор поне 15-20.
Ако имат и околоочен крем от същата серия - най-добре.

До сега съм ползвала Eucerin и Avene. Чудя се за Uriage в момента, но приемам всякакви мнения. Знам, че на всеки различно му понасят, но поне кои марки предлагат серия, която да отговаря на това, което писах горе  pardon
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 10, 2011, 00:07:27 »

Търся мнения и препоръки за кремове за лице. Искам дневен и нощен, за предпочитане медицинска козметика, за суха кожа. Дневният да е със слънцезащитен фактор поне 15-20.
Ако имат и околоочен крем от същата серия - най-добре.

До сега съм ползвала Eucerin и Avene. Чудя се за Uriage в момента, но приемам всякакви мнения. Знам, че на всеки различно му понасят, но поне кои марки предлагат серия, която да отговаря на това, което писах горе  pardon


Аз лично съм чувала само положителни отзиви за Uriage  Wink Сега ползвам един хидратиращ на ЛаРоше, то мисля че хидратиращо мляко се водеше, доволна съм от марката попринцип  good
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #19 -: февруари 10, 2011, 11:39:01 »

Аз ползвам Uriage сега и съм много доволна, но за смесена кожа! Ла рош не ми се нравят нещо...
Активен
teoDorra
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #20 -: февруари 10, 2011, 12:04:17 »

В момента използвам освежаващ гел-крем на Uriage, доволна съм , но преди него използвах на Avene Хидранс оптимал и сякаш той ми харесва повече , но всяка кожа е толкова различна, усещането също   smile  за IWOSTIN съм чувала много добри отзиви, а и са на доста сносни цени  good http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=34560
« Последна редакция: февруари 10, 2011, 12:11:25 от teoDorra » Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #21 -: февруари 14, 2011, 17:31:11 »

Аз също съм с мазна коса и я мия през ден за да изглежда добре Wink Сега съм с новия Пантен и за сега съм доволна, косата ми е лека и чиста  Wink

от къде си купи продуктите? аз ги търся от една седмица вече, но никъде не са ги заредили  NO казваш, че са хубави така ли? по-бавно ли ти се омазнява косата?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 14, 2011, 20:26:26 »

happy_lady в ДМ си ги намерих...сравнително доволна съм, обаче сега свекърва ми си взе този...
и от него съм по доволна, косата ми изглежда мека и жизена Wink
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 10, 2011, 19:03:23 »

Момичетаа помагайте ,нещо което да помага при акне ,защото каквото и да ползвам няма ефект?
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #24 -: юни 11, 2011, 13:21:34 »

За акне gingira alba
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 11, 2011, 20:14:14 »

mwpo от къде да си го закупя от аптеката или от някой специален магазин?
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #26 -: юни 12, 2011, 09:06:41 »

От аптеката го купих.
Активен
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #27 -: юли 19, 2011, 15:47:11 »

Момичетаа помагайте ,нещо което да помага при акне ,защото каквото и да ползвам няма ефект?



Пробвай с това. То не е точно за акне, но на мен ми е помагало при акне http://www.naturprodukt.bg/katalog-produkti/nachtkerzen-intenziven-balsam
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 20, 2011, 13:14:13 »

Happylife аз по-принцип съм взимала и други продукти на д-р Тайс за малкият ,но това като го гледам е за много суха кожа  girl_impossible ,а пък моята е смесена и не знам дали ще свърши работа,но ще опитам от опит глава на боли  give_rose Благодаря ти!
Активен
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #29 -: юли 20, 2011, 15:49:47 »

Happylife аз по-принцип съм взимала и други продукти на д-р Тайс за малкият ,но това като го гледам е за много суха кожа  girl_impossible ,а пък моята е смесена и не знам дали ще свърши работа,но ще опитам от опит глава на боли  give_rose Благодаря ти!

така е, от опит глава не боли, а и поне знаеш, че няма да ти навреди дори и да не помогне. Аз така открих, че ми помага, преди да намажа детенце, тествах върху мойта кожа и видях че и на мен ми действа добре. Хубавото на бялата серия нахткерцен е, че е лечебна и не съдържа изк. съставки консерванти, оцветители, аромати, парабени и тн. Друго, за което се сещам като съпътстваща профилактика и лечение на акне са розовата и лавандуловата вода. Можеш да ги редуваш. И двете са много полезни за кожата и имат антибактериално, антисептично и успокояващо действие. Успех и кажи после дали има резултат  good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines