Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:26:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Изберете град  (Гласуването приключено: март 16, 2011, 13:58:07 )
Дряново - 7 (16.7%)
Елена - 25 (59.5%)
Троян / Чифлика / - 10 (23.8%)
Общ брой гласове: 42

Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална форумска среща 2011  (Прочетена 103909 пъти)
 
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: април 05, 2011, 18:21:38 »

Здравейте момичета- ние с Рей се спираме на меню 3 - очаквам включване кога, къде и колко парички да преведем. За нас няма особено значение дали ще е с оркестър или ДЖ -важно е купон да става.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: април 05, 2011, 22:14:10 »

Ние също се спряхме на менюта 1 и 2 с бяло вино ако е възможно. smile
Не знам какво свири този оркестър, но ако е това, което си мисля предпочитам да има ди джей.
Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: април 05, 2011, 23:59:56 »

Всеки оркестъв механа или кръчма свири една и съща музика. Аз съм твърдо на DJ  music
Ние се спряхме на менюта 1 и 2 (от 2-те по 1бр.)  diner
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: април 06, 2011, 07:49:28 »

За Бисер меню #1, за мен #2.
Активен
SamVimes
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12



« Отговор #244 -: април 06, 2011, 08:44:31 »

Желателно е да изберем менюта ,свободна консумация би трябвало да бъде изключение ,ако някой например е  вегетарианец или на определена диета...

Аз съм на специален нисковъглехидратен режим на хранене, отгоре на това не ям пилешко под никакъв предлог, освен ако не съм заплашен от гладна смърт. Анаболите и водата, с които т.нар. "пилешко" изобилства, предпочитам да си ги приемам по старомодния начин, а не с храната.  Денката е... ами, бъдеща булка, следователно е на диета, като всяка уважаваща себе си кандидат булка, и мре отглади.  tease

Сложни сме, специални сме, няма как да изберем меню. Не ни се сърди. Ако няма как да ни направят нещо на момента, да кажат, ще си донесем сандвичи.  blum

Много се извиняваме за затруднението, но няма да изберем меню. Дайте банкова сметка, за да преведем авоарите.

PS Това с оркестъра не ме прави щастлив, DJ е по-добре, но нека и другите се изкажат.
« Последна редакция: април 06, 2011, 08:46:32 от SamVimes » Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: април 06, 2011, 10:12:48 »

За нас-1бр.вариант 1/ 1бр. вариант 3.
Не искам оркестър, ама и ДЖ не искам, за да се чуваме и да имам възможност да говоря с повече хора. Ще се съглася с вашето решение, само споделям мнение.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: април 06, 2011, 10:20:06 »

SamVimes никак не ме затруднявате с една две свободни консумации.За капарото още не съм обмсляла как да стане.Аз ще го платя засега ,пък може и живот и здраве като се видим да съберем парите.За момента не са ми проблем 200 лв.
Колкото до оркестъра е ясно ,че и мен не ме очарова и затова съм говорила за Ди Джей.Друг е въпроса този Ди Джей каква музика ще пуска,ама то ще епо-скоро каквато му кажем най-вероятно!Иначе  beating
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: април 07, 2011, 09:00:30 »

За мен - меню номер едно  smile
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: април 08, 2011, 12:22:28 »

За нас менюта варианти 1 и 3 Torte
Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: април 08, 2011, 12:52:22 »

Момичета, много се извинявам, но ще помоля Фииби да отмени нашата резервация, ако това все още е възможно. Изпаднахме в една финансова криза и се съмнявам, че ще успеем да дойдем  girl_cray3 
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: април 08, 2011, 13:38:24 »

Фийбс нас ни сложи под въпрос.При нас е малко особена ситуацията в момента.За сега сме на линия но дотогава има един месец близо,а от понеделник съм на нова работа и не искам в последния момент да ти кажа ,че не можем да дойдем.Просто да си подготвена по отрано.След около две седмици ще мога със сигурност да кажа дали идваме или не.Съжалявам ,че така се получава и се надявам всичко да е наред и да дойдем.Просто има вариант тогава да съм в командировка.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: април 08, 2011, 20:03:51 »

Момичета какво става ?Днес  трима човека почти  ми отказват резервация ,а аз съм платила 200 лв .
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: април 08, 2011, 21:45:46 »

Май тва дето си говорихме с Герганчето в страничката на Дени ще се окаже вярно.
Фийби мисля, че трябва да се процедира както по хотелите - ти си дала капаро и хората, които се отписват чак сега трябва да ти пращат колкото се пада на човек за капарото
Не мисля, че е честно спрямо теб и труда ти да плащаш от собствения си джоб. Няма значение дали става въпрос за стотинки или десетки левове ,въпроса е принципен.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #253 -: април 09, 2011, 09:30:26 »

Момичета, спокойно. Всичко се случва, достатъчно хора сме записани. Няма да има проблем с парите, мисля. Нека мислим за програмата, за това какво ще правим там. В крайна сметка, с много от вас се познаваме, ако се окаже, че се отпишат половината, ще мислим варианти, но не вярвам така да стане. Ако не, всички ще разделим пари.  girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: април 09, 2011, 11:01:22 »

Изивнявам се за емоционалният пост ,но просто ми стана кофти в един момент.Разбира се,че всеки си има работа,извънредни ангажименти и т.н.

За програмата предлагам след като се срещнем и настаним в хотела първо да отидем на Христовския водопад.Града Елена се разглежда много лесно ,тъй като е за разходка пеша.Хотела се намира точно на центъра на града ,така че е чудесна отправна точка.За тези ,които искат да видят Христовския водопад,който не е много популярен ,но пък е разкошен да кажа ,че до там се стига с кола и малко ходене пеша - може би около половин час .
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines