Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 19:35:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Изберете град  (Гласуването приключено: март 16, 2011, 13:58:07 )
Дряново - 7 (16.7%)
Елена - 25 (59.5%)
Троян / Чифлика / - 10 (23.8%)
Общ брой гласове: 42

Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална форумска среща 2011  (Прочетена 103816 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: май 16, 2011, 11:33:37 »

Идеята за изненадата - тортата беше като извинение, че не мога да присъствам. Хрумна ми след като вече бяхте уточнили менютата. Но се оказа, че храната е в изобилие smile

За броя хората смятам, че бяха достатъчно. Вярно е, че миналата година бяхме два пъти повече. Но в момента доста хора изпитват финансови затруднения и може би са си оставили бюджет за лятото. Относно това следващата нац. среща може да е на уикенд на море  good

За ангажиментите с капаро едно е сигурно - следващата национална среща ще бъде само с предварително внесено капаро и условие, колко дена преди тръгване могат да се върнат пари.

До някъде поради подобни проблеми до сега се дърпах от организацията.
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: май 16, 2011, 12:07:41 »

Много положителни емоции от срещата получихме и аз,и съпруга ми,отново се запознахме с прекрасни хора,а град Елена е едно от най-китните места,който познавам Yes Тази година бях много по-спокойна от първата среща,защото вече знаех колко хубави емоции ме очакват,почти през цялото време си се движихме цялата група и това беше най-хубавото Bravo Само малко ресторанта ме разочарова,аз съм от танцуващите и тази година не стана толкова танцувално,догодина очаквам тази част от срещата да е добре обмислена,за да бъде изживяването наистина уникално chee На всички,който все още имат колебания дали си струва да присъстват ще кажа,че са пропуснали две невероятни възможности да се заредят положително tease

Ваня,благодаря за всички усилия по организацията judges
Тео,тортата беше колкото голяма,толкова и сладка thank you

П.С. Също смятам,че следващата година капарото трябва да изпратим по банков път,за да няма организаторът подобни неприятни изживявания,а да е спокоен и удовлетворен от свършената работа!
« Последна редакция: май 16, 2011, 12:13:41 от moyra » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: май 16, 2011, 13:40:48 »

Привет и от мен !
За мен срещата мина много приятно.Естествено ,че винаги ще има дребни пропуски .Още по естествено е за тези цени да не получим желаното от нас качествено обслужване.Мисля ,че в такъв момент всеки един от нас трябва да направи компромис с нещо ,да махне с ръка и да обърнем внимание на по-съществените неща.А същественото беше ,че се видях опознахме ,посмяхме , побъбрихме ,абсолютно необременяващо и неангажиращо .Прибрахме се вкъщи заредени с много емоции и започнахме раотната седмичка с пълни сили.
Извинявам се на всички за :
  • музиката в ресторанта  smile
  • объркването на пътя до манастира ,но в нашата кола поне беше забавано smile,посмяхме се с моето притеснение
  • това,че не можах да обърна внимание на всички

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: май 16, 2011, 13:45:36 »

Има още много хора,които бих се радвала да видя на живо и да се запознаем и се надявам следващият път да са с нас.
За тези ,които не дойдоха само ще кажа пак ,че бях подготвена за това и не се притеснявах толкова от отпадането на поредната бройка ,колкото от несериозното и неангажиращо отношение ,което показаха.В подкрепа на това ще ви кажа ,че Бътерфлай все още не се е свързала с мен и все още не съм получила поне едно лично съобщение с извинявай ,но няма проблем.Важното е ,че бяхме там и се забавлявахме.Надявам се много скоро пак да осъществим подобна среща:)
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: май 16, 2011, 13:52:56 »

Само да отбележа,че след "Елено,моме" получихме искреното възхищение и възторжено "Браво" от господина на йониката Bravo cap Тогава му простих за всичко funnytooth

Много се радвам,че бяхме заедно  girl_in_love
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: май 16, 2011, 13:53:42 »

На мен ама въобще не ми пука за музиката, за хотела, за объркването(ми, нямаше табели) успях да общувам с повече двойки, отколкото предполагах, впечатлена съм колко са готини всички. Отидох, за да се запозная лично с хора, за които чета от 2 години и нищичко не можа да помрачи настроението ми.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: май 16, 2011, 19:36:10 »

Включвам се само, за да се доизясня. Финансово не съм се отказала от поетия ангажимент и то въобще. Преди да напиша тук, че няма да дойда, написах на Фийби ЛС, в което се извинявам и я уверих, че ще си платя необходимата сума, дори преди да заминете, за всеки случай. Отговор все още нямам. След това писах на Деничка, защото към нея до последно имах поет ангажимент да пътуваме заедно (която всъщност не е имала претенции). На края писах и в темата, защото имах и морален ангажимент, освен финансовия. Мисля, че каквото можах направих. Напълно съм съгласна, че не бива да се толерира безотговорно поведение, но и вие разберете, че понякога съдбата ни поднася разни "изненади" и не винаги можем да ги контролираме! Не смятам, че трябва да коментирам какво точно ми се е случило, първо защото не вярвам да ви вълнува, второ защото не мога да напиша тук такова нещо. На края ще кажа само, че не бива да се слагат етикети от сорта на "очаквана постъпка" на някого, който досега не е постъпвал по този начин!
Отново да ви кажа, че много се радвам, че сте си прекарали толкова добре и пожелавам на форума още много такива срещи!!! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: май 16, 2011, 21:02:25 »

Хайде сега всеки да каже тука кога ще е следващата среща:)
« Последна редакция: май 16, 2011, 21:21:11 от fiibi_bg » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: май 16, 2011, 21:27:43 »

Хайде сега всеки да каже тука кога ще е следващата среща:)
Есента по морето ???? мога и да подчертая ако искате  blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: май 16, 2011, 21:36:08 »

Септември-октомври някъде в Южна България  blush
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: май 16, 2011, 21:40:19 »

Ако се реши да е към морето,ще се видим.
Нас ни устройва края на октомври,но тогава е винаги влажно и гадно.

Гледам снимки и ви се радвам,и ви завиждам! smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: май 16, 2011, 21:40:52 »

аз да си кажа честно съм за само да не е 24-30 септември smile че сме на море - аз срещичка ако има не ми се изпуска smile
Ще се радваме ако следващата е морска smile а може и южна България да е smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #342 -: май 16, 2011, 21:42:22 »

Дайте линк кьм снимките плиииииийз.....
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: май 16, 2011, 21:56:35 »

Здравейте и от мен! Благодаря на всички ви за хубавата среща! Специални благодарности на Ваня за организацията и за транспорта! Фийбс, определено ми беше много забавно в колата tease. Тео, тортата беше чудесна, браво за идеята! Беше ми много приятно да се видим и се надявам скоро да повторим! Среща на морето ми звучи много добре, но аз пък не мога в периода 21-24 септември, а имам голямо желание да дойда. Както решите, надявам се да мога да присъствам. Всичко хубаво Wink.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: май 16, 2011, 21:57:34 »

miss™ ,Selvet подкрепям с две ръце среща в южна Б-я  good
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines