Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 14:21:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Изберете град  (Гласуването приключено: март 16, 2011, 13:58:07 )
Дряново - 7 (16.7%)
Елена - 25 (59.5%)
Троян / Чифлика / - 10 (23.8%)
Общ брой гласове: 42

Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална форумска среща 2011  (Прочетена 99770 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: май 12, 2011, 09:16:57 »

Само да ви предупредя, че в моят сватбен албум, не съм аз човека от снимките. biggrin Албумът е на бивша наша модераторка.

Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: май 12, 2011, 09:26:20 »

Ще се познаме бее, нали сме от една порода  tease
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: май 12, 2011, 09:36:17 »

Можем да носим по един вестник в лявата ръка  blum
Албенчик, ми ти нямаш снимки, аз не помня как изглеждаш.
Само да предупредя, че не съм толкова хубава,колкото съм в сватбения албум. Wink
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #303 -: май 12, 2011, 10:00:53 »

Алооо, мацки (и Върховен Модератор), а па вие. Ще се разпознаем бе.  tease

Ангелче, Албенчик е с една разкошна коса, няма как да не я познаем. А на Алебенчик пак да кажа, че на 13-ти хората май ще пристигат вечерта, ама не съм сигурна, да не иде да чака на обяд и да няма никой. Иначе тия съботните сме на обяд пристигащи.

Фийбсо, що държиш хората в напрежение, кой ще идва? Малинката за една бройка да успее, ама не се получи.

Аз нямам търпение да ви видя! Последно? Среща в събота в 13ч. пред хотела?

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: май 12, 2011, 10:07:27 »

Тук съъъм


1.Човека е Тео
2.Ако се държа неадекватно ,не съм ви познала да знаете smile
3.Всеки ,който няма да дойде и се е отказал през последната седмица ,моля да ми заплати капарото ,което съм внесла по сметката на фирмата.Ако искате доказателство ,ще сканирам вносната бележка.
4.Очаквам Бътерфлай ,като глобал модератор и привидно отговрен човек да ни уведоми в крайна сметка дали ще идва или не.Изпълнения тип Моникамария тотално игнорирам и не позволявам да ми развалят настроението за бъдещата среща.
Абсолютно безотговорно е да се отказват резервации в посленият момент!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: май 12, 2011, 13:19:07 »

Аз не съм писала нищо, защото не съм влизала във форума известно време, но да кажа, че ние сме на линия и не сме се отказали!  good Само ще видим дали ще вземем Жоро, защото беше болен и ако оздравее напълно сме с него да се повесели и той малко!  tease danceg
Ние няма да тръгваме от София в събота и няма да сме в група, защото моите мъже са в Червен бряг и аз утре вечер отивам с влак до там, а в събота ............. към Еленааааа  danceg yahoo
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: май 13, 2011, 07:07:03 »

Деничка, благодаря  give_rose Аааа, в събота ще ходя да чакам, не в петък, че иначе ще пусна корени там  sarcastic sarcastic
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: май 13, 2011, 07:43:01 »

Искам да пожелая на всички приятно прекарвне на форумската среща!
Ние имаме най-ревливата причина да не дойдем Wink,но все пак малко съжалявам.
Ваня,специални поздрави на теб за стройната организация!

Поздрави и на всички момичета,с които миналата година се срещнахме на живо и си направихме страхотен купон.

Очаквам много положителни разкази и много снимков материал!

Наздраве  CHEERS
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: май 13, 2011, 22:09:37 »

Инфо от Nataliya :  smile
Цитат
Здравейте от Елена:) Градчето е много чисто и красиво. Много ни хареса.През деня беше топло- като за къс ръкав. Хотелът е 2 звезди, но е приличен. В стаите е малко хладно и ако сте по- зиморничави или ще къпете дете може евентуално да си вземете духалка (от рецепцията бяха учудени, че не си носим). Интернета е мнооооого бавен. Чакаме групата с нетърпение. Поздрави от Валка:)
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: май 14, 2011, 07:18:03 »

Допиваме си кафето и ние тръгваме от Казанлък yahoo moto В супер настроение съм и очаквам с нетърпение да се видим Girl_hide
Dodo,гушкай бебка сега,а догодина ще наваксате girl_wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #310 -: май 14, 2011, 10:46:29 »

Много приятно и от мен !!!  heart heart heart

Чакам снимки  danceg danceg danceg

ПП. Блазе ви беееее.....
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: май 14, 2011, 19:52:27 »

Моникамария , въобще не се изненадвам от постъпката ти - напълно очаквана от моя страна и за съжаление осъществена.Но не се притеснявай ,тъкмо ще ми освободиш стая за 10 пъти по-важен за форума човек!
Поздрави
Ваня
За миг поне замислихте ли се, че може би причината ми е сериозна и наистина нещо се е случило на мен и близките ми. sad Извиних се и наистина съжалявам, че така се е получило! Какво значи, че не се изненадваш? Не си имала възможност да изградиш такова мнение за мен. Не знаех, че тук има някаква класация по "важност за форума" и ти я определяш! Просто трябваше да кажеш, че не съм желана и тъкмо нямаше да се стигне до тук.

Пожелавам на всички искрено в момента да си прекарвате страхотно!!! smile

П.П. Относно капарото съм ти написала преди предишния ми пост тук, писмо на лични, но все още нямам отговор.
« Последна редакция: май 14, 2011, 19:56:25 от Monikamaria » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: май 15, 2011, 13:35:16 »

Хайде сладуркииии...чакам разказчета и снимки с нетърпение...такава еуфория ме хвана мен като ви четох подготовката че така ме е яд че няма как да дойда  cray
дано следващата среща да съм си в бг...за нищо на света не бих я пропуснала.
Целувки и прегръдки  air_kiss
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #313 -: май 15, 2011, 14:22:42 »

Как може да поемеш такъв ангажимент и да се откажеш. Знаеш организацията на какво ниво е, става дума както за вложени финанси, така и за много други неща! Това е безотговорно, като не може да си прецените неща не поемайте такъв ангажимент!
Момичета, извинете, но не мога да повярвам, че чета думи с подобен тон. Тук винаги е лъхало позитивно настроение и всички сме били обединени от емоции, които искаме да споделим като приятели и в един момент с учудване прочитам нападки, че на някой му се е наложило да отсъства от организирано мероприятие (при това предварително извинил се). Едва ли е било без някаква обективна причина и не мога да разбера откъде идва подобно едва ли не враждебно отношение. Съгласна съм, че се прави определена организация и не е много хубаво да се променя, но един организатор на подобни събития знае (и трябва да предвиди) подобни "размествания" в програмата. Съжалявам, че се намесвам с коментара си, но просто останах неприятно изненадана и исках да споделя мнение. Надявам се срещата все пак да е преминала добре и с много ПОЛОЖИТЕЛНИ емоции.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: май 15, 2011, 16:13:07 »

 Offtopic и аз не мога да се стърпя и да не изкоментирам,че намирам изказването
Цитат
тъкмо ще ми освободиш стая за 10 пъти по-важен за форума човек!
за много грозно..  huhhuh.gif
Не смятам,че в тази ситуация има прав или крив,но такива нападки може би трябва да преминат на ЛС.  good
Приятно изкарване на всички  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines