Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:09:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Изберете град  (Гласуването приключено: март 16, 2011, 13:58:07 )
Дряново - 7 (16.7%)
Елена - 25 (59.5%)
Троян / Чифлика / - 10 (23.8%)
Общ брой гласове: 42

Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална форумска среща 2011  (Прочетена 103953 пъти)
 
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: май 05, 2011, 15:37:41 »

Доколкото знам вече няма директен автобус от София до Елена, преди имаше, но са го спрели. От Велико Търново - автогара Запад тръгват автобусите до Елена - часовете са: 08:00, 12:15, 13:00, 15:00, 15:30, 17:15, 18:30. Някои от тези автобуси мисля, че продължават за Сливен и само преминават през Елена, но не знам кои точно.

Има ли определен час, в който ще се съберем всички някъде или не???
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: май 05, 2011, 15:44:41 »

Аз също ще дойда. Ще бъда сам, тъй като бремелинката няма начин да я взема с мен.

Освен това приготвил съм изненада на всички присъстващи. 

Която обаче ще запазя в тайна blum
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: май 05, 2011, 15:55:45 »

Ей, супер! Ще се запознаем с виновника за приятелството ни!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: май 05, 2011, 16:39:35 »

 Bravo Тео, сега още повече изгарям от нетърпение да те видя  sarcastic
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: май 05, 2011, 18:33:07 »

Ехаааа, раздвижи се темата!!! yahoo

alben4ik, благодаря за информацията!!! give_rose

Ние сме малко под въпрос с идването, едно заради гадноито време, второ и по-важно съм на преглед и не знам дали ще ми разреши доки да пътувам Girl_hide

Но ще направим всичко, което зависи от нас да сме на линия, че не е за пропускане срещата, миналата година беше много весело, и сега ще е така, надявам се!!! give_rose yahoo Girl_hide

П.П. Ако има някой, който ще пътува на 13 май сутринта и има място за трима, да каже Wink Разбира се ще поделим парите за бензин!!! good
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: май 06, 2011, 21:57:31 »

И аз предпочитам да има някаква среща с определен час,без това да задължава,просто като ориентир,защото пак ще споделя,че миналата година пристигнахме след основната група и сега съм решила рано,рано в Елена danceg
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: май 07, 2011, 09:52:29 »

За тези ,които ще пристигнат на 13.05 на рецепция да попитат за резервацията на името на Ваня Иванова ,за да знаят къде да ги настанят и за да не стане грешка smile
За среща предлагам за тези ,които пътуват от София ,ако желаят мога да ги посрещна във Велико Търново например към 12 часа ,другият вариант е 13 часа в Елена пред хотела имам кафе.
Ако има някой ,който му трябва транспорт от Велико търново до Елена за 14.05 съм насреща .
Като се срещнем мога да ви нахвърля някои идейки и докато пием първото си кафе да обсъдим евентуалната програма за двата дни smile
Хайде чакам ви с включване smile
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: май 07, 2011, 10:23:01 »

Аз съм "за" 12 в Търново. По-добре ще се чувствам ако се уговоря с някого. А на софиянци няма ли да им е раничко в 12 ?!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: май 08, 2011, 18:33:58 »

Би трябвало да им е ОК .Може и в 13 часа във ВТ например
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: май 08, 2011, 19:51:20 »

Taka, само софиянци ли ще се чакате в Търново или всички  crazy
Мислим в Елена направо да отиваме и там да ви чакаме Wink там на кафето пред хотела  Wink
Иначе Фийбс резервациите са на твое име нали и важат след 12 часа на 14.05 - питам ако случайно нещо се наложи да се настаняваме преди вас  blum
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: май 08, 2011, 20:05:09 »

Вероника да,на мое име са.Питаш и се настаняваш smile
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #281 -: май 10, 2011, 09:05:26 »

Аз също мисля, че 13ч. в Елена е добър час. Ние ще се опитаме дори по-рано да сме там. Мисля, че е добре да се опитаме по-раничко да пристигнем, за да имаме време да пием по едно кафе/сок/малко питие, да се настаним и после да ходим по чукарите, както беше по план.  blum Ако отидем много късно, половината ден си е заминал. Тъй де, всеки както може, разбира се.

Момичета от София, които ще пътувате с коли, писах и във ФБ питанка, ама за тези, които не са видели там събитието, драскам и тук: кой в колко часа смята да тръгне от София за Елена? Предлагам една мини-среща рано сутринта на някоя от бензиностанциите на изхода на София, за да пием заедно по едно кафе, да се видим кои сме и да уточним може би маршрут? Хайде, пишете как смятате да се организираме. За който мисли, че ще му е необходим, мога да си дам личния телефон на ЛС.

За останалите ни съфорумци, хора, драснете и вие.  smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: май 10, 2011, 09:08:58 »

Деничка, нашата варненска организация е направена  blum Нали тази година сме в много скромен състав.
Иначе с това смахнато време нямам никаква идея какви дрехи да си взема  Girl_hide А как мразя да мъкна много багаж......
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: май 10, 2011, 09:18:30 »

Аз пък ви завиждам ама много, но няма никакъв вариянт да дойдем за съжаление.Много хубаво да си изкарате, много снимки да направите и да си мислите и за нас не присъстващите като сте там smile
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #284 -: май 10, 2011, 09:37:23 »

Маги, на мен определено ще липсваш на тая среща. Дано скоро се видим.

Нинче, това за дрехите и аз го мислех, че хич не ща да се товаря, нито пък ще се глася нещо, ама сутринта даваха, че в събота и неделя ще е топло: 21-22 градуса. Дано си остане слънчево и хубаво времето, за да ни се получат мероприятията (на Явор най-омразната дума).  blum

Ние не сме направили организация, ама това е защото не сме успели да си направим такъв хубав пикник като вас онзи ден. (Завид, завид!)  pardon
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines